Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Problem z obrazem - GPU 2x59

Zaczęty przez 33oliver, 03 Styczeń 2011, 12:23

33oliver

Przez cały okreś świąteczny miałem kontakt z kompami w pracy przez LogMeIn - wszystko było wporządku.

Przychodzę po świętach do pracy i nie mam na monitorze obrazu, a przez LogMeIn obraz mam. Zauważyłem komunikat o wysypaniu sie sterowników, odinstalowanie i ponowne zainstalowanie nie pomogło obrazu nadal nie ma pod żadnym z 4 gniazd w układzie 2x59. Jedna z kart ma wpięty GPU Dummy.

Jakieś rady, pomysły?

Zauważyłem równiez, że w CCC nie mam zakładki ATIOverdrive...???
2x59 oczywiśnie w BM nie liczy....

Tomasz R. Gwiazda

mialem podobnie tylko z 5870, sekcja zasilania mi padla... (pod logmein moglem sie zalogowac) ale obrazu nie wyswietlal na monitorze

czy oprocz braku obrazu jak masz mozliwosc zobaczyc czy liczy na GPU ? (u mnie nie liczylo, stwierdzilo ze nie ma na czym...)

33oliver

Pod LogMeIn loguję sie i wszystko widzę, pod nim odinstalowałem sterowniki i zainstalowałem ponownie. Wszystko działa tylko nie ma obrazu.
Włączam BM i widzę, że na procu liczy, na GPU - liczenie "zawieszone"
Wyłączyłem kompa na 15min, monitor również całkowicie z prądu - nic to jednak nie dało.

Sądzę, że skoro obraz pod LogMeIn na innym kompie/monitorze jest widoczny z tego kompa to chyba nie sekcja zasilania...

Troll81

LogMeIn nie powinno zatrzymywać liczenia. Ja jednak podejrzewam grafę :( a raczej jej sekcję zasilania. Ja jak się loguje przez logmein to BM liczy bez żadnych przerw.

33oliver

ok - postanowiłem wyciągnąc karty i uruchomić kompa z jedna 59 ale... zauważyłem, że jedna z kart była lekko wypięta - to było przyczytna całego zamieszania.

Komp stoi na parapecie, karta sama od siebie nie mogła sie przecież wypiąć więc ktoś musiał cos przy nim majstrować  ???

Tomasz R. Gwiazda

moze grawitacja zadzialala, albo ktos walnal przy otwieraniu okna