Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

windows 7 problem

Zaczęty przez 3891mike, 28 Kwiecień 2011, 18:51

3891mike

Po zainstalowaniu BM od czasu do czasu "zamarza" mi ekran, po ruszeniu myszką ikonki podświetlają się na czarno i nic nie można zrobić. Jedyną na to radą jaką znalazłem  jest ubicie explorera i postawienie go lub restart. Dodam że zdarza mi się to tylko na maszynach z win7+ aktualizacje
Czy ktoś się spotkał z czymś podobnym? Jak temu zaradzić?


gregre

przyznam że sam mam W7, jednak nie instalowałem SP1
a zmrożenia ekranu zdarzały mi się b.rzadko i występowały tylko przy bardzo dużym obciążeniu grafiki

próbuj scandiska, defragmentację zrobić, skan antywirusem online, test Ram-u Memtestem

i jeszcze jedno czy masz zainstalowany PowerISO ?

AiDec

Bardzo wazne jest, abys napisal jak najbardziej szczegolowa konfiguracje Twojego kompa.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Krzysiak

A le po co?
Zawsze zostaje



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

3891mike

Cytat: gregre w 28 Kwiecień 2011, 19:08
przyznam że sam mam W7, jednak nie instalowałem SP1
a zmrożenia ekranu zdarzały mi się b.rzadko i występowały tylko przy bardzo dużym obciążeniu grafiki

próbuj scandiska, defragmentację zrobić, skan antywirusem online, test Ram-u Memtestem

i jeszcze jedno czy masz zainstalowany PowerISO ?

mam Power iso

a nie pisałem na jakim sprzęcie bo zdarza się to na różnych maszynach ale tak teraz myśle że na każdej z nich jest power iso


Troll81

ja bym obwiniał RAM albo grafę....

3891mike

Cytat: Troll81 w 29 Kwiecień 2011, 17:42
ja bym obwiniał RAM albo grafę....

widzę nie obejdzie się bez opisu jedna z maszyn to asus P7P55D LE na procku i5 750, ram corsair 4gb , grafika to jakiś śmieć ati 2400(chyba taka) system x32. na innych maszynach kart graficznych brak


gregre

Cytat: 3891mike w 29 Kwiecień 2011, 17:40


a nie pisałem na jakim sprzęcie bo zdarza się to na różnych maszynach ale tak teraz myśle że na każdej z nich jest power iso

to tutaj mamy winowajcę postaraj się całkowicie usunąć programik i sprawdź czy pomogło

Troll81

Cytatram corsair 4gb , system x32

tu może być problem. Winda x32 ma zonki jak wyjdziesz ponad 3,5 gb ram :(

3891mike

ok przetestuje w jutro i poczekamy z tydzień czy pomogło:D