[Pomysł] Zwiększanie RAC

Zaczęty przez tito, 30 Lipiec 2009, 20:35

tito

Wpadł mi ostatnio do głowy pomysł na zwiększeniu RAC. Kilku użytkowników naraz.
Po prostu kilku gości się składa na GPU  (SKB@P - w mniejszej skali) - karta wędruje do jednego z nich, który co (powiedzmy) tydzień przełącza konta między użytkownikami i gotowe. (karta może zostać własnością zajmującego się po powiedzmy roku w ramach wyrównania za rachunki za prąd). 3850 to  niecałe 300zł a RAC zdaje się koło 20000. Jeśli ktoś jest chętny do współpracy ze mną, to jestem gotowy (karta niestety nie może iść do mnie, bo mam tylko 2 laptopy). 3x100 zł i dodatkowe 200000 kredytów miesięcznie na głowę.

Pigu

również nie przyjmę dodatkowej grzałki  :(

emik

u mnie również tylko laptak :(


buri

Ciekawa inicjatywa nie powiem. Gratki za pomysł i powodzenia w realizacji.

Tak jak poprzednicy tylko laptop  :( bo nie pogardziłbym taką grzałeczką  %)

Niech ktoś się zgłosi bo inicjatywa zacna  :parrrty:

Troll81

proponuję zmienić nazwę wątku na taką która by sugerowała inicjatywę :D może to się pojawić w następnym newsletterze??

Pigu

raczej kameralna oferta dla starych wyjadaczy

tito

Fakt - to oferta dla ludzi, którzy siedzą na forum od długiego czasu i mają BOINC we krwi. Osobiście myślałem o rodzinie (akurat jest nas 3 osoby), ale -nie uwierzycie- nie mamy odpowiedniego sprzętu gdzie można by włożyć kartę....:/

Pigu

ja ni mam wolnego pci :(

Pantarhei

Chętnie dorzuciłbym parę groszy.
Ja też mam tylko laptop więc depozytariuszem karty musiałby być ktoś inny.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Rysiu

W sumie mam PC i do tego wolne PCI-E ale jakoś w najbliższym czasie nie chcę ładować karty... Muszę zrobić porządek z kompem [nowy system, procek się przegrzewa i dlatego teraz nie liczę BOINC] a jak na razie zaganiany jestem i nie mam jak do tego się zabrać  :-\

AiDec

Swietny pomysl tito :). Mozecie tez rozwazyc lepsza karte.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

patyczak

A może ktoś ma złącze AGP? 3850 są też dostępne na tą magistrale. Ja bym chętnie przygarnął taką kartę, ale niestety zasilacz mi nie uciągnie :(
Skeczu z papugą nie będzie



tito

Na AGP wszystko droższe. PCI-E 3850 cena 244 + koszta przesyłki. Konkretnie już się z Basią złożyłem (rodzina to łatwo poszło) - w poniedziałek, wtorek przyjdzie i gotowe (niestety komp włączony jakieś 8godzin /dobę). Jakby ktoś jeszcze ze mną chciał to jestem ciągle chętny.
PS ktoś wie ile to będzie miało RAC-u na dobę?

Szopler

Co można liczyć na 3850 @ AGP ? Znaczy co się opłaca (deadline)...

tito

A co można liczyć na ATI? Milkyway i tylko to (teraz jeszcze collatz wchodzi w rachubę).

lolek

przy czym milka jest bardziej punktodaina

tito

:D
1x 3850 kupiona do spółki z basią (dziś na miejscu 177 parę dni temu na 213) Za parę dni zacznie liczyć na mnie - później niestety będzie liczyć 8/24 i wsio spadnie...:/
1x 4770 zakupiona do spółki z basią!! :O i 2ma innymi osobami (póki co incognito - może nie chcą się ujawniać?) dziś, jutro zacznie na kogoś z naszej czwórki liczyć.
(PS dzięki RAC-owi basi, namówiłem kogoś na zakup 3850 (też 8/24, ale co tam) RAC teamu rośnie).
:attack:

buri

Brawo!  :fright: :parrrty:

Troll81

widać że pomysł się przyjął :D

AiDec

Brawo za pomysl i za wykonanie   :parrrty:  :parrrty:.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

satanetv

Tak sobie popatrzyłem na naszą drużynę i czechów i widzę, że u nas szybciej rośnie RAC niż u nich a co za tym idzie niebawem przewaga pomiędzy nimi a nami będzie malała. Wystarczy 2-3 dobre kart ATI zaprząc i zaczniemy ich gonić.

Troll81

Gdybyż jeszcze kasa na to pozwoliła..... to już bym Radka zapinał do kompa, i wymieniał proca na czterojajecznego... Ale chwilowo oram tym co mam.

Kryniek

Świetna inicjatywa tito - gratulacje :respect:. Też jak starczy grosza to może sobie w tym roku wymienie sprzęt na lepszy. Wszystko ku chwale BOINC i BOINC@Poland :attack:

satanetv

Przeglądałem sobie przed chwilą statystyki naszej łajby i oto co znalazłem

http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=2083582

Ostro wystartował

OxyOne

Radki niszczą CUDA...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

cieszyć się że taki liczydłowy wspiera naszą łajbę :D

satanetv

Ja pozbyłem się wczoraj tego pseudo CUDA i w tej cenie dziś zakupiłem HD4870 i już sobie 6 godzin pracuje ku chwale teamu  :attack:

X X X

No to odpłyniesz mi, bo ta karta jest o 25% szybsza od mojej, a już widziałem Twoje plecy...  XD

satanetv

Nadal mi depczesz po piętach  XD

OxyOne

a mnie depcze AiDec...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

satanetv

Tylko 20 milionów punktów jest za tobą  XD

Troll81

jak widzę RAC jednego i drugiego to tak se myślę że te 20kk to naprawdę bliziutko jak dla nich :D ja na razie ciężko wyharowałem 1kk :D

satanetv

Tak sobie poatrzyłem po allegro i widzę, że 4850 można już kupić za 350 zł i trzepać 70k punktów na dobę.

Troll81

jakbym miał do dyspozycji taką kasę to nie wahałbym się ani chwili :D ku chwale teamu :D

Szopler

A do mnie przyszła dopłata z elektrowni... 500 zeta za 6 m-cy :(

Troll81


OxyOne

Cytat: Troll81 w 19 Sierpień 2009, 23:21
jak widzę RAC jednego i drugiego to tak se myślę że te 20kk to naprawdę bliziutko jak dla nich :D ja na razie ciężko wyharowałem 1kk :D

to jest chwila nieuwagi i juz po mnie...


Cytat: Szopler w 19 Sierpień 2009, 23:32
A do mnie przyszła dopłata z elektrowni... 500 zeta za 6 m-cy :(

400 to mi miesiecznie wychodzi...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

sesef

Cytat: satanetv w 19 Sierpień 2009, 23:26
Tak sobie poatrzyłem po allegro i widzę, że 4850 można już kupić za 350 zł i trzepać 70k punktów na dobę.

Nigdy sprzętu z allegro, kupisz z jakiejś firmy co jest rejestrowana na Cyprze do tego jeszcze ci paczkę przetrzymają dostaniesz po 3 miesiącach, a o gwarancji to już możesz zapomnieć. Lepiej dopłacić czasami i kupić w jakimś porządnym sklepie, szczególnie w naszym przypadku gdzie my karty praktycznie "zajeżdżamy" i gwarancja jest mile widziana:)

satanetv

To to wiem. Obydwa Radki kupiłem w esc.pl bo w sumie dla 40-50 zł to nie ma sensu ryzykować.

satanetv

Dzisiaj zdobyliśmy prawie milion punktów więcej od czechów, a w ciągu 10 dni przesunęliśmy się w RAC z 13 na 8 miejsce.