Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Nasze rankingowe cele

Zaczęty przez goofyx, 28 Czerwiec 2010, 09:56

goofyx

YUPI <- pierwsze kroczki zaliczone Top10 B@P w DDM <- Top10 w PL będzie jutro :D

Troll81

to 5k wystarczy do top 10??

żenua....

goofyx

Cytat: Troll81 w 01 Lipiec 2010, 09:53
to 5k wystarczy do top 10??

żenua....
Tak, starcza <- nie wielu ludzi liczy DDM z B@P jakoś 20, a całej PL 25.
Liczę od 4 dni chyba na dwóch kompach i w lipcu myślę Top100 w globalu osiągnąć.
Po godzinie liczenia miałem chyba 17 z 20 miejsce w B@P :)

Troll81

hm.... bedę musiał pogonić....

goofyx

Cytat: Troll81 w 01 Lipiec 2010, 12:28
hm.... bedę musiał pogonić....
mam się bać :D  :fright:

goofyx

Tego się nie spodziewałem.
Poniedziałek rano, patrzę na statystyki i....

TOP1 w B@P w DDM <- zdobyte :D
TOP2 w PL w DDM <- też :)

No to teraz czas na TOP1 w PL :D

Limol

Ja mam takie pytanko XD poza tematem czy WCG jest opłacalne :?: :D
http://www.youtube.com/user/TOMVANLIMEN welcome :D


Troll81

co rozumiesz przez opłacalne??

Jesli idziesz w ilości punktów to nie. jesli chodzi ci o efekty naukowe to tak....

Limol

Chodzi mi o jedno i o drugie XD

No a skoro WCG nie jest opłacalne pod względem pkt to co jest opłacalne??
http://www.youtube.com/user/TOMVANLIMEN welcome :D


Troll81

Opłacalne są projekty typu AQUA albo PrimeGrid. Ale ich wartośc naukowa jest srednia. IMHO odkrycie kolejnej liczny pierwszej nie uratuje komuś zycia, za to wynalezienie lekarstwa na wirusa zachodniego nilu juz tak. A że ostatnio te chorobe zaobserwowano w czechach to może i Polska niedługo będzie miała problem.....

goofyx

Cytat: Limol w 05 Lipiec 2010, 09:41
Chodzi mi o jedno i o drugie XD

No a skoro WCG nie jest opłacalne pod względem pkt to co jest opłacalne??
eh...
Ty liczysz tylko dla pkt? To chyba tylko Milka, przy dobrej graficznej średnio 170tyś pkt na dobę na jednym GPU.
Wcg na jednym CPU to chyba do 120pkt za WU <- chyba że się mylę.
Na 8 wątkach mam średnio 1-2,5tyś pkt na dobę <- zakładając że liczę na w sumie (na różnych kompach) na jakoś 16-20 wątkach to daje ok.4 tyś na dobę <- taką mam średnią, jak dobrze WU zejdą <- ale ogólnie to jest 3-4 tyś pkt na dobę.
Dla porównania liczę teraz w większości na DDM i w 5 dni na średnio 5-6 wątkach (tylko na jednym kompie liczyłem do teraz) mam 22tyś pkt co daje ok.5tyś pkt <- w WCG na taki wynik potrzeba chyba z 25 wątków non-stop.
Jest różnica.

Limol

Goofy ja pociągne 2 wątki plus jeden na GEForce więcej z intelcore D nie wycisne chyba że wiecie jak XD
http://www.youtube.com/user/TOMVANLIMEN welcome :D


goofyx

#52
Cytat: Limol w 05 Lipiec 2010, 12:34
Goofy ja pociągne 2 wątki plus jeden na GEForce więcej z intelcore D nie wycisne chyba że wiecie jak XD
To będziesz miał wynik w WCG do ok.600-700pkt.
W zależności jaki to GeForce to np.: 9500GT jedną próbkę Collaza liczy mi w 10 godzin <- a Ati 4350 za 80 zł w 3,5 godziny.
Za 3,5 godziny na Ati mam ok.120-130 pkt <- a za 10 godzin na GeForce miąłem jakoś 120-140pkt <- GeForca odpiąłem i gram na niej w Bad Company 2, a Ati liczy Collaza przy okazji <- po co ma brać prąd za nic :D

Limol

Mam GF 8400GS 512MB DDR2 a na milkyway ile uciągne procek Intelcore D 3.4 GHz licze koło 18 godzin dziennie
http://www.youtube.com/user/TOMVANLIMEN welcome :D


resux

projekty medyczne do zakończenia
jak zabraknie to orbit, milkyway, cosmology, seti

goofyx

Cytat: resux w 05 Lipiec 2010, 20:12
projekty medyczne do zakończenia
jak zabraknie to orbit, milkyway, cosmology, seti
WCG nigdy się chyba nie skończy ;)

goofyx

ok, szukam motywacji i projektu z krótkimi WU do osiągnięcia Top1 w B@P :)

Jakieś propozycje ? ;)

Tomasz R. Gwiazda

top1 to Ci bedzie ciezko :)
chyba ze w projektach GPU jak jeszcze troche kart dokupisz :)

apohawk

O top1 w B@P trzeba bardzo cicho myśleć, bo jak Tomasz usłyszy, to nie łatwo odda  :parrrty:
No good deed goes unpunished.

goofyx

Cytat: apohawk w 26 Lipiec 2010, 08:36
O top1 w B@P trzeba bardzo cicho myśleć, bo jak Tomasz usłyszy, to nie łatwo odda  :parrrty:
Tia <- wiem <- we wszystkich projktach o których myślałem (nawet po cichu) to Tomasz ma Top1 albo ma RAC, który niedługo da mu Top1 ;)

Peciak

"kropla drązy kamień nie siła lecz częstościa padania" czy jakoś tak

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

mindc

SZTAKI - utrzymać pierwsze miejsce w Polsce i powalczyć o pierwsze na świecie, ale to zajmie prawie rok  ;D


Tomasz R. Gwiazda

masz zielone swiatlo :)
bede kibicowal

Troll81

Tomasz łaskawie wyraził zgodę.....

goofyx

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 26 Lipiec 2010, 08:57
masz zielone swiatlo :)
bede kibicowal
:respect:
Ja też chcę, ja też...
W jakim mogę Top1 :)

uczenn

Chciałbym do końca tego roku wejść do pierwszej 900tki w Kraju. A później zobaczę co dalej :).

Troll81

będę trzymać za ciebie kciuki :D

Tomasz R. Gwiazda

dasz rade!

a cele trzeba sobie stawiac wysokie

goofyx

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 08 Październik 2010, 09:51
dasz rade!

a cele trzeba sobie stawiac wysokie
Tylko nie należy przesadzać.
Ja np.: nie dam sobie celu w konkurowaniu w zdobyciu Top1 w jakimkolwiek projekcie w którym Ty jesteś, bo to nei miałoby sensu przy porównaniu dostępnych zasobów moich i twoich.
Oczywiście i jak zwykle bez obrazy @Tomasz R. Gwiazda <- ale trzeba być realistą.
Dlatego wybieram mniejsze checkPointy np.: 1mln Aqua@Home potem 5mln itp ;)

Limol

A w jakim projekcie Tomek nie bierze udziału :D ??

ja mam cel dojść do 100k do końca listopada :D jak na liczenie na trzy latku bez podkręcania to i tak dobrze :D
http://www.youtube.com/user/TOMVANLIMEN welcome :D


goofyx

Cytat: Limol w 08 Październik 2010, 13:20
A w jakim projekcie Tomek nie bierze udziału :D ??

ja mam cel dojść do 100k do końca listopada :D jak na liczenie na trzy latku bez podkręcania to i tak dobrze :D
1. Tomka nie ma w dDM <- dlatego byłem na Top1, już nie liczę i mam Top2 w PL
2. I to jest dobry cel

Tomasz R. Gwiazda

ja nie biore udzialu juz w wielu projektach (najczesciej w tych w ktorych nie mam szans na wysokie miejscie) i robie tylko checkpointy okragle, 10k, 25k, 50k, 100k, 1mln, ect :) tam gdzie moge

goofyx

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 08 Październik 2010, 13:44
ja nie biore udzialu juz w wielu projektach (najczesciej w tych w ktorych nie mam szans na wysokie miejscie) i robie tylko checkpointy okragle, 10k, 25k, 50k, 100k, 1mln, ect :) tam gdzie moge
ja mam identycznie ;)

Limol

no ja też robie checkpointy no milka 1k seti 50k colatz 25k :D
http://www.youtube.com/user/TOMVANLIMEN welcome :D


apohawk

Jak się postarać, to Tomasz jest do łyknięcia. Ma spore zasoby, ale wszędzie nie może być jednocześnie. Koncentrujcie się na jednym projekcie. Jak się kilkanaście osób skoncentruje na walce o pozycję z Tomaszem w jednym projekcie, to będzie atakowany na kilkunastu frontach. Gdzieś będzie musiał skapitulować. Potęga obliczeń rozproszonych, "rozproszone łykanie Tomasza@home"  XD

Cele trzeba mieć ambitne. Za kilkanaście dni luib parę tygodni, w zależności od dostępności próbek, etc. wyprzedzę Tomasza w SIMAP. dziubas już go łyknął.

Tomasz, za stawianie wysoko poprzeczki i motywowanie nas do wysiłków  :parrrty:
No good deed goes unpunished.

gregre

TOP 100 w teamie w Milce

jeszcze troszkę mam nadzieję....

uczenn

#76
Cytat: uczenn w 08 Październik 2010, 01:48
Chciałbym do końca tego roku wejść do pierwszej 900tki w Kraju. A później zobaczę co dalej :).

Cel nr 1 osiągnięty niemal 2 miesiące przed czasem ( dzisiaj boincstats pokazał, że jestem 877 liczydłowym w kraju ).
Cel nr 2 wejść do pierwszej 300stki w kraju przed końcem tego roku :).

Troll81

 :parrrty: będę trzymał kciuki

lolek


Troll81

#79
Zdobycie 5 miejsca przez B@P w ciągu roku w boincstats :)

trzeba sobie wysoko stawiać poprzeczkę :D