Rectilinear Crossing Number

Zaczęty przez Starszyna, 06 Lipiec 2006, 21:06

Starszyna

Równierz dołączyłem się do RCN. Cholera, tylko dlaczego jestem na 13 miejscu :-)

Simek

U mnie to samo pełno jednostek :D

Starszyna

Kurde, narazie jestem ostatnim z Polaków.
-------
A nie, jednak przedostatnim.

Simek

U mnie skonczyły się "szybkie" jednostki tezaz jedna liczy sie 5 min :D

Starszyna

Nie powiem Simek, aż Cie ma 5 miejsce wyniosło.

bartsob5

nasz team juz skoczyl na 2 miejsce!!!! wprawdzie z 4 ale jeszcze przed chwila gryzlismy tyly;) starszyna, nie martw sie, ostatni jest Mchl ktory jeszcze nie rozpoczal liczenia i nie wiadomo czy rozpocznie;)

Starszyna

Dalej wskoczmy na pierwsze. Mają tylko 10 pkt przewagi :)

Simek

---------- 20:32 06.07.2006 ----------

mają tylko 110pkt :P

u mnie jednostk liczy się już 13 min :/

---------- 20:34 ----------

O zostałem UOTD :P Jak fajnie :D

Starszyna

Ajj, nie to okienko zobaczyłem. Patrzyłem RAC.
PS. Simek, cycu (sorry za fraternizację) jesteś user of the day.
-----
Teraz ja jestem :)

Simek

---------- 20:36 06.07.2006 ----------

Zróbcie sobie profile to tez będziecie bo to się szybko zmieni już dziś widziłem tam 3 userów :D

---------- 20:39 ----------

Teraz jesteś ty Starszyna :D

Starszyna

Założe się, ze jak bart zrobi sobbie profil to też będzie. :)

Simek


Starszyna

Simek, nie martw się. Najwyżej wyskoczy błąd. A jeśli Ci się poszczęści to dostaniesz ogromny zastrzyk punktowy.:D
------
Ciekawe uczucie-ciułać po 0.01 punkta.
-----
Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce. Tylko 2 nacje maja tylu przedstawicieli. Jesteśmy masterzy.

bartsob5

w istocie, dziwnie... przerobilem juz 140 probek... tylko nieliczne zajely wiecej niz 0 sekund...

Starszyna

Panowie. Miejsca od 5 do 7 zajęte przez Polaków:D

bartsob5

Cytat: "Starszyna"Panowie. Miejsca od 5 do 7 zajęte przez Polaków:D

no i to by bylo na tyle na dzis... za duza strata do 4 miejsca... prawie 80 pkt...

Simek

Ah ja juz mam druga jednostkę która się długo liczy juz 10 min :(

Starszyna

Simek, też to mam. Nie dziwmy sie, w końcu to chyba jeszcze Alpha status jest.

Simek

Powiem wam, ze boje sie zostawiac kompa jak liczy sie ten projekt, jezeli te jednostki sa zbugowane i licza sie w nieskonczonosc? :D

bartsob5

fajnie policzyc petle nieskonczonosci od czasu do czasu... zwlaszcza ze wiekszosc z nich moj komp wykonuje w 0:00:00h :)

pobralem 99 jednostek... ciekawe ile zajmie ich odeslanie (bo o przeliczenie sie nie martwie;) )

Starszyna

Simek, policzyla CI sie tak 20 minutowa?

Simek

Nie ma już 31min i ja co jakis czas jak sie pobieraja nowe jednostki puszczam reszte powyzej 2 min jak sie licz przerywam :D

bartsob5

troche bezsensu.... popczekaj do 10 minut!!!! ja juz jedna czy 2 mialem 7 minutowe...

Starszyna

Kurna też juz ma jedna 31 minutową. Ale syff.

bartsob5

a ktorys z was ukonczyl juz jednostke ktora miala wiecej niz 10 minut, czy ze strachu kasujecie takie?

Simek

Moja najdłuższa ma 35 min teraz ale licz ją tylko chwilami :P Jej nie skasuje :D

bartsob5

a widac ze Al sie wzial porzadnie do roboty.. ech... fajnie czasem wyrobic polowe pkt swojego teamu.. nawet jesli to trwa godzinke..

AL

Cytat: "bartsob5"a widac ze Al sie wzial porzadnie do roboty.. ech... fajnie czasem wyrobic polowe pkt swojego teamu.. nawet jesli to trwa godzinke..
A tak :D  Troszkę mnie w domku nie było - a tu takie zmiany! No więc przybyłem, zobaczyłem i was (i nie tylko) wyprzedziłem :wink:  Plan-atak na 2miejsce i pierwsze naszego teamu :!:  (Co nastąpi już niebawem :D ).

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

No i pierwsze zespołowo już mamy :D

bartsob5

probowal ktos zamykac menadzera przy nieskonczonej probce? innymi slowy czy sa checkpointy?

Starszyna

Tak ja. Checkpointów brak.

AL

Było miło - ale się skończyło :(  Nad ranem trafiły mi sie kilku godzinne jednostki (dwie trzygodzinne i jedna 7godzinna-którą w końcu przerwałem) za które....nie dostałem nic :(  Stąd wniosek, że najlepiej punktują te kilkusekundowe - góra dziesięciominutówki.

Starszyna

Musze wam sie przyznać, że wywalam dłuższe próbki. Dopóki nie wprowadzą porządnego odmierzania czasu probek, to mogą sie wypchać. Poza tym musze skończyć moje 33 godzinne QMC.

bartsob5

jedna probka skonczyla sie po 35 minutach!!!!

Simek

Właśnie zauważyłem :D
Success     Done     2,104.08     19.27     19.27
Bravo! :D

bartsob5

poszla jednostka 3 godzinna!!!! warta 99pkt:D

KrzychuP

U mnie na RCN przeliczyło z sukcesem 14 minutową próbkę. Aktualna liczy się już 1 godz. 47 min.
Zastanawiam się, czy ją wywalić, czy jeszcze poczekać? A dodam, że w kolumnie 'pozostało' jest 00:13:25 ?!

MadMan

KrzychuP: teraz jednostki w RCN są dłuższe, żadna nie będzie już króciutka - są one wstępnie liczone na serwerach i te mające ponad 3 sekundy liczenia są wysyłane w świat. Moja najdłuższa miała ponad 7 godzin, zapunktowała prawie 80 punktami.
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

KrzychuP

Przeliczyła się w całości, ciecałe 5 godzin za 98.89 punkta :D