Fala punktów z CPDN 2?

Zaczęty przez jamin, 05 Wrzesień 2007, 10:31

jamin

Wlasnie zostalem obdarowany ~3,4k punktow w CPDN - a nie licze tam od dobrych paru miesiecy :( nie to zebym bardzo narzekal ale jezeli ktos chce to z checia te nadprogramowe oddam ;)

Wyglada na to, ze wszyscy liczacy dla tego projektu dostali prezent do CPDN :D

AL

Cytat: "jamin"...( nie to zebym bardzo narzekal ale jezeli ktos chce to z checia te nadprogramowe oddam ;)

Wyglada na to, ze wszyscy liczacy dla tego projektu dostali prezent do CPDN :D

Rozumiem, że zepsuło Ci to Twój plan 100k w każdym projekcie i teraz te 103k w tabelce psuje Ci szyki? :wink:
Każdy wczoraj dostał wyrównanie, no może nie każdy - tylko Ci którzy liczyli model HADCM3. Poniżej masz szczegóły tej akcji:
CytatThe current optimised version of cpdn HADCM3 models is advantageous in that these models are more likely to complete. But they run about 20% more slowly. Tolu has now readjusted by +20% the credits we are awarded for running optimised HADCM3 models. This applies to Windows, Linux and Mac. Previous crunching of these models will be taken into account.

Credit awarded for crunching pre-optimised HADCM3 models and HADSM3 slab models remains unchanged. This means there will be no adjustment to BBC credit.

jamin

Dzieki AL - nie chcialo mi sie tego szukac na CPDN

i niestety popsulo mi to plany na 100k w kazdym projekcie - ciekawe czy jak ich poprosze o zaktualizowanie moich credits do 100000 to zrobia to :)

AL

Cytat: "jamin"Dzieki AL - nie chcialo mi sie tego szukac na CPDN

i niestety popsulo mi to plany na 100k w kazdym projekcie - ciekawe czy jak ich poprosze o zaktualizowanie moich credits do 100000 to zrobia to :)

Byłby to chyba pierwszy tego typu precedens. Nigdy nie spotkałem się wcześniej z sytuacją w której ktoś chiał by mu odjęto punktów :wink:

Czerwek

to moze lepiej zrobic akcje 200k w kazdym projekcie? :)

jamin

no coz - to samo mi poradzili na forum CP :D

jak skoncze reszte to moze zastanowie sie nad 1M w CP - z drugiej strony jak znowu wpadnie im do glowy przemnazac punkty to wszystko szlag trafi - za mojej "kadencji" tam to juz chyba drugi raz kombinuja przy punktach...