DIGITAL RECON - prezentacja i propozycja współpracy

Zaczęty przez X X X, 08 Listopad 2009, 20:05

lolek

Cytat: Pantarhei w 23 Listopad 2009, 14:04
Spieszmy się kochać zapaleńców. Tak szybko odchodzą.

ale że cały zespół  %)

edit

a naszych byłych team`owiczów należy szukać w     GPU Force

RAD-Poland

chyba zmienili nazwę na  GPU Force
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_stats.php?pr=bo&st=0&teamid=3b30883e19b2009e38d41ecb68d6eb3f

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

lolek

ale tam są tylko nasi znajomi, wygląda więc na to że DR się rozpadł

emik



Kryniek

Cytat: lolek w 30 Listopad 2009, 21:05
ale tam są tylko nasi znajomi, wygląda więc na to że DR się rozpadł

To w takim razie co z resztą niepolaków z DR?
No, chyba już tej nowej drużyny nie da się rozłożyć na czynniki pierwsze ;)

PanStaszek

Czy mi się wydaje czy 3rni też zdezerterował do teamu którego nie ma ?  :(


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Mchl

Zaraz zdezerterował... Przecież u nas się lojalek nie podpisuje :)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Peciak

A może by ich tak oficjalnie poprosić coby wrócili się na łono Boinc@Poland i schowali dumę do kieszeni.  :parrrty:

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Tomasz R. Gwiazda

tym bardziej ze juz nie sa w DR tylko we 3ch w nowym zespole polskim :)

Pigu

wszystkich co tworzyli DR zaprosić, ku chwale BOINCA  :attack:

Peciak

#90
Cytat: Pigu w 30 Listopad 2009, 22:37
wszystkich co tworzyli DR zaprosić, ku chwale BOINCA  :attack:

Pigu ty do spólki z AiDec I Mchl moglibyście z nimi pogadać.

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

satanetv

Trochę się ostatnio pogubiłem w tym wszystkim.  :parrrty:

AiDec

Cytat: Piotr Rakowski w 30 Listopad 2009, 22:47
Pigu ty do spólki z AiDec I Mchl moglibyście z nimi pogadać.

Cytat: Pigu w 30 Listopad 2009, 22:37
wszystkich co tworzyli DR zaprosić, ku chwale BOINCA  :attack:

Ja mam lepszy pomysl - chodzcie sie wszyscy do Nich przeniesiemy  %)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

ja już się przywiązałem do naszego logo...

Machloj

ech...jak zwykle wszystko zepsuliśmy - przyszli Polacy i od razu w pizdu poszedł team...w sumie może zrobimy grupki dywersyjne i będziemy wysyłali do zespołów wyżej od nas - ha! TOP1 już na nas czeka  XD XD XD

Peciak

Cytat: AiDec w 30 Listopad 2009, 23:40
Cytat: Piotr Rakowski w 30 Listopad 2009, 22:47
Pigu ty do spólki z AiDec I Mchl moglibyście z nimi pogadać.

Cytat: Pigu w 30 Listopad 2009, 22:37
wszystkich co tworzyli DR zaprosić, ku chwale BOINCA  :attack:

Ja mam lepszy pomysl - chodzcie sie wszyscy do Nich przeniesiemy  %)
I za to Cię lubię  XD

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Mchl

Cytat: Piotr Rakowski w 30 Listopad 2009, 22:04
A może by ich tak oficjalnie poprosić coby wrócili się na łono Boinc@Poland i schowali dumę do kieszeni.  :parrrty:

Żeby były na to szanse, to dumę muszą schować obie strony.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org


Aegis Maelstrom

Plany były wielkie, w przypadku konkretnych wyścigów nagle zrobiło się cicho, a teraz to.   ???

Przepraszam za szczerość, ale nadmiar ego (czyj?) rozłożył zespół w parę tygodni?  |-?

Najszczęśliwszy byłbym, gdyby panowie mieli te jaja i wrócili do B@P. Sami chyba wiedzą, że trzyosobowy zespół to droga donikąd.

Jeśli wrócą, będę się cieszyć.  :parrrty:

X X X

Widzę pewne zainteresowanie, więc jako admin DR podam parę informacji:

1. Zespół nie był amerykański, ale międzynarodowy - lista wg przychodów punktowych:
- USA
- Włochy
- Polska
- UK
- Niemcy
- Australia
- Korea
- i parę "drobiazgów".
Statystykom nigdy nie udało się ująć pełnej listy, gdyż wystarczy być w jednym projekcie w innym teamie i zaczyna się wariactwo.

2. Jeśli spojrzymy na tuzin najsilniejszych zawodników w Boinc http://allprojectstats.com/top.php?projekt=0&s=1&o=1&type=1 to żaden zespół nie ma tam dwóch zawodników. Digital Recon posiadał 2 zawodników z czołowej 4 i jeszcze paru z Top100, co czyniło ten zespół wyjątkowym i zapewniło 3-4 miejsce pośród wszystkich teamów świata (moc).

3. Wyjątkowa formuła zespołu powodowała, że każdego dnia przychodziło po kilka ofert pomocy/współpracy. Tylko nieliczne były uwzględniane, ale i tak ciągle ktoś przyłączał i odłączał się od teamu w różnych projektach. Jeśli dodamy do tego, że członkowie teamu posługiwali się kilkoma językami i forum było prowadzone w kilku językach, to uzyskamy pełny obraz złożoności. Wobec problemów osobistych, założyciel teamu - Dan, uznał, że jest to wysiłek ponad jego siły i podjął decyzję o zamknięciu teamu. Była to decyzja jednoosobowa, podjęta bez konsultacji z resztą drużyny.

4. W efekcie większość członków teamu DR dołączyła do międzynarodowego teamu o ciekawym przesłaniu i nazwie sicituradastra.: http://allprojectstats.com/top.php?projekt=0&s=1&o=1&type=4&teamid=1002169 - jest tam Kevint, Dan/sm, JeffT, Incognito...

5. Również otrzymaliśmy propozycję dołączenia do sicituradastra., jednak uznaliśmy, że jesteśmy wystarczająco mocni, aby stworzyć własny zespół o potencjale na poziomie 2-3 miejsca w Polsce - to właśnie GPU Force. Zespół entuzjastów wykorzystywania GPU do wspierania obliczeń naukowych, otwarty dla osób posiadających choćby jedną kartę graficzną.

6. Natomiast przedsięwzięcia międzynarodowe planujemy realizować we współpracy z przyjaciółmi z międzynarodowego teamu sicituradastra..

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

A teraz ode mnie osobiście - poświęcam sporo czasu, energii i pieniędzy na działania na rzecz Boinc. W zamian oczekuję jedynie nieco satysfakcji. Jest to niemożliwie w teamie, gdzie będę:
- dywersantem
- dezerterem
- osobą niegodną bycia Polakiem
- ...
- ...
- ...
Wobec tego sprawę mojego "powrotu" uważam za absolutnie i nieodwołalnie zamkniętą.

Pantarhei

#100
Wybacz, ale ja naprawdę uważam cię za dywersanta, po tym, jak po opuszczeniu zespołu rozpocząłeś oficjalną i nieoficjalna promocję nowego Teamu.
Jak już ktoś zauważył, nie podpisywaliśmy lojalek, ale minimum lojalności w każdej społeczności obowiązuje. Ty go nie spełniłeś.

I zupełnie szczerze - szkoda że nie wrócisz i powodzenia na nowej drodze... punktów (?)  ;D
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Janek

Żyjemy w wolnym kraju i każdy może podejmować sam decyzje i ponosić za nie konsekwencję.
Dziwi mnie trochę Twoje podejście do "zespołu". Liczy się dla Ciebie tylko i wyłącznie rywalizacja i to ostra. A "zespół" to nie tylko wspólne punkty i podejście - "Byle pokonać rywala". Ja osobiście bardzo lubię nasz zespół. Poznałem Tutaj wielu ciekawych ludzi, którzy zawsze służą pomocą i radą, zawiązały się nici przyjaźni :) Dla mnie to jest najważniejsze i dlatego za żadną cholerę nie mam zamiaru zmieniać teamu tylko po to żeby być wyżej w rankingu.

Szanuję jednak Twoją decyzję i życzę powodzenia w nowym zespole i jak najwięcej punktów :parrrty:

Gargul

Robercie. Przede wszystkim, jesteś agresywny, obrażasz i poniżasz (w swych wypowiedziach) innych, rozstawiasz ludzi po kątach. Powodujesz irytacje i spięcia. Nie ma posta, żeby nie czytać o Twojej wszech-zajebistości (przepraszam za określenie dosadne). Nie jesteś typem drużynowego gracza. Zrażasz ludzi do aktywności na forum ( możesz mi wierzyć, że forum odwiedza ich znacznie więcej, niż się odzywa). Cała ta akcja pod tytułem "Odchodzę! Teraz zobaczycie!" jest zwyczajnie dziecinna. Po tych wszystkich Twoich chamskich i agresywnych postach, już nie śmieszna. Powszechne doświadczenie uczy, że ludzi takich jak Ty, należy ignorować, a nie karmić (choć to czasem trudne). Więc weź się w garść i dorośnij. Bo ludzie nie oceniają Cię po RACu. Tyle jadu tu wylałeś, że nie uważam, aby Twój powrót do drużyny, był możliwy i korzystny. W tym wypadku więc, cieszy mnie Twoje zacietrzewienie.

Powodzenia w nowym teamie - szczerze. Mam nadzieję, że wyciągniesz wnioski i nie zafundujesz swojej nowej drużynie takich scen.

Mówię tylko i wyłącznie w swoim imieniu (+ parę osób, które się na forum nie udziela). Post może grubszego kalibru, ale czasem trzeba coś dosadnie wyartykułować. Wracam do liczenia. Mam nadzieję, już spokojnego. ;)

Mchl

Mamy już chyba jasność w kwestii tego co nasi koledzy z GPU Force zamierzają dalej robić. Życzę powodzenia i jak sądzę nie tylko w swoim imieniu zapraszam do tego, żebyście nas tutaj odwiedzali mimo wszystko.

Digital Recon nie istnieje, więc ten wątek można tym razem zamknąć na dobre. Jeśli ktoś ma inne zdanie, proszę PW.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org