coś nie tak z superlink@technion

Zaczęty przez jabu74 - ekspert, 10 Grudzień 2011, 10:35

jabu74 - ekspert

witam

mam jakiś problem superlink@technion - cały czas jest postęp 0%, a bieżące wyniki obliczeń nie są zapisywane. Po ponownym uruchomieniu wszystko rusza od samego początku także czas w kolumnie "Upłynęło"

porażka

Slavkoyama

Też zauważyłem, że postęp cały czas jest 0%, ale w końcu dolicza próbkę (zajmuje to u mnie tak 2 godziny przy początkowej prognozie 30-40 min) i ją odsyła. Ale ja nie wyłączam tego w trakcie

Szopler

#2
Dzisiaj po dłuższej przerwie zacząłem to liczyć i pasek postępu działa... choć dochodzi do 50% gdzie zostaje na dłużej ;)
Potem skacze nagle do 100% i odsyła przeliczony WU. Ostatnia próbka 21 minut (i7 920 @ 3.5Ghz).

jabu74 - ekspert

u mnie podaje, ze prognozowany czas to ... 17 minut - gdy minie ten czas to liczy dalej a postęp jest cały czas 0%.

AL

Pytanie tylko na jakich sprzętach to panowie liczycie - bo z opisu wynika, że rozrzut czasowy jest dość spory.

jabu74 - ekspert

macie rację liczy dobrze tylko długo i nie ma pośrednich procentów oprócz 50% i 100%
ja liczyłem ostatnio dwie próbki policzyło mi odpowiednio w niecałe 3,5 godz oraz blisko 5 godz - laptop z 2GHz c2d T7300