Burze magnetyczne

Zaczęty przez Krystian_Lap, 22 Lipiec 2009, 23:45

Krystian_Lap

http://www.tvn24.pl/-1,1611025,0,1,burza-magnetyczna-rozpetala-sie-nad-ziemia,wiadomosc.html

Jak w temacie ostatnio film taki ogladalem z Nicolasem Cagem ale tytul jutro podrzuce jak co :)


@EDIT:   Zapowiedź; Knowing (AKA Know1ng)

Troll81

też go oglądałem... niezła ściema.

Aczkolwiek fakt że satelity i niektóre nadajniki komunikacji radiowej mają przejechane...

mindc

hmmm.... a ja myślałem, że to może chmury tak wysoko oświetlane jeszcze przez zachodzące słońce, a to było NLC
widoczne u mnie wczoraj, i około miesiąca temu... w sumie trzy razy to widziałem w tym roku...


[PBT] Horpah

fajny efekt jest na tej stronie, otóż w sekcji "Cuda nad Polską" jest obrazek z chmurami i gdy się przejedzie na niego myszką to się powiększa. Chciałbym takie coś na moją stronę, czy ktoś umiałby mi pomóc jak to zrobić?

misiek

Cytat: Horpah w 23 Lipiec 2009, 12:10
fajny efekt jest na tej stronie, otóż w sekcji "Cuda nad Polską" jest obrazek z chmurami i gdy się przejedzie na niego myszką to się powiększa. Chciałbym takie coś na moją stronę, czy ktoś umiałby mi pomóc jak to zrobić?

Szczerze odradzam takie rozwiązanie. Dla jednej fotki lub raz na jakiś czas to jeszcze... może... ale jako stały element kodu strony to poroniony pomysł. Dlaczego? Ano dlatego, że to dość irytujący mechanizm. Kursor robi na stronie internetowej ładnych "kilka" metrów, a kiedy przemierza ekran zasiany obrazkami, to każda będzie podskakiwać...
Klikalne fotki opatrzone w typowy shadow-box lub jak kto woli grey-box, to rozwiązanie dużo lepsze. No, przynajmniej moim skromnym zdaniem :)

Pozdrawiam,

[PBT] Horpah

mi się jednak podoba, chciałbym spróbować, przydałby mi się jakiś gotowiec lub schemat jak to robić

misiek

Najprostszy sposób jaki mi na myśl przychodzi, to poszukać takiej wtyczki do WordPressa albo Joomla! i zajrzeć do kodu :)