Lista darczyńców projektu SKB@P - edycja trzecia

Zaczęty przez Troll81, 16 Lipiec 2008, 09:23

Czy warto organizować zrzutkę numer 3??

Tak
12 (75%)
Nie
3 (18.8%)
Nie jestem zainteresowany
1 (6.3%)

Głosów w sumie: 16

Szopler


Troll81

w pierwszym poście w wątku masz dane :D jakby co to na PW do mnie lub Mariana.

lolek

Cytat: GóRa w 09 Kwiecień 2009, 21:11
a ty LOLEK nadal czekasz na wpis do ksiegi     ;)
nie wiem co się dzieje, trollu ta moja kasa wpłyneła czy mam iść sprawdzić w banku. Jakaś stażystka robiła przelew i może coś pochrzaniła  >:( a może coś jeszcze wpłacę  ;)

PBT_marian_boss

Nie no Panowie ognijcie się trochę, nie sprawdzam codziennie czy aby jakaś wpłata nie wpłynęła na SKB@P. Proszę się wykazać pewną dozą cierpliwości. Jeżeli przelew został wykonany to nie ma bata na pewno dojdzie.

Krystian_Lap


Troll81

A jak tam zakup naszego kompa?? Ponoć miał się już rozpocząć...

PBT_marian_boss

Cytat: Troll81 w 10 Kwiecień 2009, 10:29
A jak tam zakup naszego kompa?? Ponoć miał się już rozpocząć...

Czekam na części, jarod_e zamawia. Tak więc po świętach mam nadzieję że już będzie co składać i zaczniemy liczyć.

Szopler

Jeśli można wiedzieć, to co kupujemy? Quada czy i7?
I czy będzie jakaś nadwyżka kasy?

Tomasz R. Gwiazda

własnie, prosimy o podannie planowego configa :)

Ja sie na ten komp nie zalapie, ale pewnie na kolejny cos dorzuce :) Czy to wczesciach czy gotowce

Voice1980


lolek

Cytat: Thomas_waw w 10 Kwiecień 2009, 17:08
Ja sie na ten komp nie zalapie, ale pewnie na kolejny cos dorzuce :) Czy to wczesciach czy gotowce

Tym razem raczej do GPU ;)

PBT_marian_boss

Cytat: Thomas_waw w 10 Kwiecień 2009, 17:08
własnie, prosimy o podannie planowego configa :)
Ja sie na ten komp nie zalapie, ale pewnie na kolejny cos dorzuce :) Czy to wczesciach czy gotowce
Planowana konfiguracja jest podana w tym poście, wystarczy poszukać :)

Szopler

Czyli:
ASUS P5Q-E - 471
Patriot ViperSeries DDR2 2x1GB 1200mhz 5-5-5-15 DIMM kit - 222
ASUS EN6200LE Geforce GF6200LE 64MB DDR (TC256MB), TV&VGA, PCI-E, BOX  - 85
Cooler Master Hyper TX2 - 54
Razem - 832

+
Q9550 BOX - 950 pln

TAK ?

PBT_marian_boss


Telefax

A co mi tam - też się dorzucę! Będzie po świętach.

lolek

Każda pomoc się przyda :) Na zapełnienie płyt głównych kartami będzie potrzeba parę ładnych tysięcy. ;)

Po świętach ja też jeszcze kilka złotych dosypię do kupki.

Tomasz R. Gwiazda

czyli to zestaw wyjsciowy, a pozniej GPU bedzie dorzucane ?


lolek

Z tego co pamiętam to tak. Nie za pominaj że dobra karta kosztuje tyle co taki zestaw więc pierwsza pewnie za rok się pojawi   :(. Jeśli plany się zmieniły to niech ktoś mnie poprawi.

Tomasz R. Gwiazda

doskonale zdaje sobie sprawe ze karta moze kosztowac tyle co cala reszta :)
Wazne zeby byla wizja rozwoju zestawu :) Do czasu zebrania kaski, ceny pewnie tez jeszcze spadna wiec moze uda sie ze 2karty zakupic :)

lolek

Tu masz wątek o tym 
http://www.boincatpoland.org/smf/superkomputer-boincpoland/jaka-karte-graficzna-bedziemy-kupowac-dla-skbp/

AiDec

Zebranie kaski na dobre karty troche zajmie. Po pierwsze nie ma co kupowac badziewia, a po drugie zakladanie kart (dobrych, mocnych) bedzie sie rowniez wiazalo z koniecznoscia zakupu dobrego zasilacza. Ale na mnie mozecie liczyc :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

MJ19


OxyOne

Zawsze i wszedzie gotówka potrzebna bedzie, zaaaaawsze i wszeeeedzie gotówka potrzebna bedzie... XD
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

lolek

Jak nie na tego kompa to na grafę puidzie. Pieniązków nigdy dość, tak jak RACu  :arrr:

PBT_marian_boss

Dokładnie kasa nie zginie u mnie jest jak w banku, a nawet lepiej jak w banku bo nie musisz czytać i pisać :) i mnie nikt nie obrabuje tak jak banku :D

ciekawe czy skojarzycie z jakiego to filmu

KrzychuP

Cytat: PBT_marian_boss w 14 Kwiecień 2009, 21:20
Dokładnie, kasa nie zginie, u mnie jest jak w banku, a nawet lepiej jak w banku, bo nie musisz czytać i pisać, i mnie nikt nie obrabuje tak jak banku.
qurcze, nie mogę se przypomnieć z jakiego to...

MJ19

Krzychu to z "Leona" tekst ;) A wracając do tematu to ślę Kazia Wielkiego na kompa :) 50 zł ode mnie :parrrty:

KrzychuP

Cytat: MJ19 w 14 Kwiecień 2009, 21:57
Krzychu to z "Leona" tekst ;)
Już sobie nawet scenę przypomniałem :D

Mam nadzieję, że jak skończę tą fuchę i wpłynie kaska, to po spłaceniu długów zostanie coś na dorzucenie się.
Pewnie już do grafy, bo widzę, że kamrrrraci się nieco rrrozpędzili na finiszu zbiórrrrki na SKB@P III.  :arrr: :arrr:
:parrrty:

PBT_marian_boss

#308
To nawet dobrze będzie początek zbiórki na grafy, tylko coś jarod_e się nie odzywa :( teraz akurat mam trochę wolnego i mógłbym składać i podkręcać maszynkę.

Jeżeli chodzi o kasę to mamy już 217 zł uzbierane ponad plan. Więc proponuję rozpocząć zbiórkę kasy na GPU.
Wątek dotyczący zbiórki jest założony http://www.boincatpoland.org/smf/superkomputer-boincpoland/lista-darczyncow-projektu-skbp-gpu/

lolek

Gąrąco popieram i oby poszło szybciej niż z trzecią maczynką ;)

Troll81


lolek

Trollu nie śpiesz się, trzeba zobaczyć co będą potrafiły nowe dzieci nVidi i ATI. I na ile durza będzie przewaga tych drugich. Jak padnie Milka to gpu ATI będzie się nudziło, nVidia jest słabsza ale tam są dwa projekty i szansa ze oba padną jest mnieisza. Ja bym proponował myśleć nad tym jak dociągniemy zbiórkę chociaż do 1k.

Troll81

jak widzę jak wzrosła dynamika zbiórki na SKB@P III :D to jestem dobrej myśli :D

MJ19

No to niech będzie na karty :) Ale chętnie bym się ujrzał jako sponsor SKB@P ;)
A co kupić to zgadzając się z Lolkiem,poczekałbym na rozwój aplikacji do liczenia na GPU :)

Troll81

Będziesz sponsorem SKB@P :D tyle że nie części głównej :D ale może za to tej lepiej punktującej :D

MJ19

Sam liczę na rozwój aplikacji do liczenia na GPU bo jestem szczęśliwym posiadaczem Radka 3850 ;)

sesef

Cytat: MJ19 w 15 Kwiecień 2009, 16:14
Sam liczę na rozwój aplikacji do liczenia na GPU bo jestem szczęśliwym posiadaczem Radka 3850 ;)

milka zapięta?

MJ19

Kurcze walczę z tym ale coś mi nie idzie ??? Jakbyś mógł mi łopatologicznie to wszystko wyklarować to pisz na PW żebyśmy tu offtopa nie robili ;)

sesef

http://www.boincatpoland.org/smf/milkywayhome/optymalki-gpu-cpu-pod-milke/msg64671/#msg64671

tam jest wszystko opisane co i jak, jak będzie problem pytaj.

OxyOne

Cytat: MJ19 w 15 Kwiecień 2009, 17:06
Kurcze walczę z tym ale coś mi nie idzie ??? Jakbyś mógł mi łopatologicznie to wszystko wyklarować to pisz na PW żebyśmy tu offtopa nie robili ;)

Tak bedzie szybciej.
Nic nie kombinuj odrazu wal 8.12. 38xx na innych nie biegaja...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]