Zaproszenie na Sesję Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego w AGH w Krakowie

Zaczęty przez Cyfron, 23 Kwiecień 2012, 18:34

Cyfron

Dzień dobry!

Pragnę Państwa zainteresować naszą sesją studenckich kół naukowych:

Majowa sesja kół naukowych AGH zbliża się wielkimi krokami!

Informujemy, że jak co roku, koła naukowe pionu hutniczego Akademii Górniczo Hutniczej (a jest ich aż 75) szykują się do przedstawienia szerokiemu gronu publiczności swoich osiągnięć naukowych.
Już 10 maja bieżącego roku nastąpi pierwsza konfrontacja studentów i ich prac z jury, składającym się z profesorów oraz doktorów AGH, a także z zaciekawionymi słuchaczami i ich dociekliwymi pytaniami. Wśród referatów przedstawianych na sesji kół naukowych, każdy może znaleźć coś dla siebie - sesja odbywać się bowiem będzie  równolegle w co najmniej 21 sekcjach, zajmujących się szerokim spektrum zagadnień, m.in. : wibroakustyka budowli, elektronika, mechanika, automatyka, informatyka, metalurgia, ergonomia, inżynieria dźwięku, energetyka czy ochrona środowiska. 17 maja wygłoszone zostaną najlepsze referaty każdej z sekcji, wyłonione podczas pierwotnych eliminacji. Z nich natomiast wybrany zostanie wykład najbardziej interesujący i innowacyjny.

Jako współorganizator odpowiedzialny za sekcję Koła Naukowego Wibroakustyki Budowli zapraszam do uczestnictwa w naszych obradach.

Informacje i harmonogram ogólny

Informacje i streszczenia referatów w naszej sesji

Z poważaniem
Marcin Zastawnik

Troll81


ryszard.korczyk

Naprawdę warto przyjść. Ja pewnie wybiorę się na sesję elektroników. Sam kiedyś brałem w nich udział i to z dobrym wynikiem ;).

Cyfron

Cytat: Troll81 w 23 Kwiecień 2012, 18:51
:parrrty: obys wygrał
ja to współorganizuje i nie biorę w tym udziału - w tym czasie jestem na Rynku w Krakowie na Festiwalu Nauki :)

a jak ktoś chce jeszcze pomóc w promocji, to zapraszam do kopania

Troll81


AL