Opcja "Ignoruj temat" na forum

Zaczęty przez deway, 20 Kwiecień 2009, 13:15

deway

Czy na forum działa lub można włączyć opcje "Ignoruj temat"? Nie znam Simple Machine Forum.

Przyznam, że temat:
http://www.boincatpoland.org/smf/gry-i-zabawy/gra-!!!!!!!-kto-ostatni-napisze-tu-posta-wygra-(gra)!!!!!!!!-(2-edycja)/
pojawiający się codziennie w w nieprzeczytanych wiadomościach jest lekko irytujący  ;)
"Szaleństwo: robić wciąż to samo, a oczekiwać różnych rezultatów" Albert Einstein

emik

ale to jest najlepszy temat na naszym forum ;D


Mchl

W standardzie SMF takiego nie ma. Ponieważ prawie na każdym forum jest temat taki jak nasza "gra", ludzie skarżą się na to po całym internecie... więc aż dziwne że nie ma takiej opcji.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

deway

Cytat: Mchl w 20 Kwiecień 2009, 21:36
W standardzie SMF takiego nie ma. Ponieważ prawie na każdym forum jest temat taki jak nasza "gra", ludzie skarżą się na to po całym internecie... więc aż dziwne że nie ma takiej opcji.
Dzięks za info, myślałem, że ta opcja jest specjalnie wyłączona na forum, a tutaj okazuje się (poszukałem trochę) i faktycznie jakoś pomineli w standardzie tą opcje.

Chociaż jest jakaś nadzieja na przyszłość bo jest już mod "Ignore Topics":
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1193
Jak na razie:
CytatCompatibility
For SMF 2.0 Beta 3 Public, 2.0 Beta 3.1 (and above)
It will not work for ANY earlier versions.
:book:
"Szaleństwo: robić wciąż to samo, a oczekiwać różnych rezultatów" Albert Einstein

Mchl

Pozostaje czekać na wersję 2.0
RC są podobno dosyć stabilne, ale nie będę z was robił królików doświadczalnych.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

ja tam lubię marchewkę :D
może by wystawić próbne forum?? a my się pobawimy :D w końcu w projektach w fazie pre-pre-alfa też bierzemy udział :D

Mchl

Nikt wam nie zabrania :P Tyle, że ja na pewno nie będę się nim bawił bo szkoda mi na to czasu.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

emik

a po co nam inne forum - jak to jest jedno, słuszne, prawidłowe, jedyne, indywidualne, prawdziwe, szczere i niezastąpione


KrzychuP

Cytat: emik w 21 Kwiecień 2009, 15:39
a po co nam inne forum - jak to jest jedno, słuszne, prawidłowe, jedyne, indywidualne, prawdziwe, szczere i niezastąpione
a do tego kiedy...
...szef Cię wkurzy...
...w domu się nudzisz...
...w pracy się nudzisz...
...pies szczeka...
...albo nie szczeka...
...albo sąsiad obudził Cię rano wiertarą...
...albo chcesz zrobić sobie przerwę w nauce...
...albo...
...etc. ...
...etc. ...
...
...
... zawsze możesz wejść na forum i powygrywać sobie na pocieszenie choć przez chwilę i poznać wspaniałych ludzi, którzy z radością pozbawią Cię pozycji lidera w wygrywaniu.

Poza tym, ten temat zajmuje tylko jedną pozycję na liście nieprzeczytanych wątków, a nie większość z nich.  XP

Troll81

czy jest możliwość dodanie tej opcji?? bo już mnie trafia od tekstów artura.. Może by całkiem wywalić ten wątek a jemu dać bana?? przykro czytać co ten kolo wypisuje. Przy całym szacunku do jego osoby i jego zasług. Uważam że kolo który nawet nie nalezy do naszej drużyny a zachowuje się jakby miał moralne prawo nas pouczać i do tego wznieca flamewar, powinien dostać kopa.

3Rni

zmiast nowej opcji ignoruj wystarczy nie wdawac sie polemiki, to najlepiej działa na takiego frajera jak artur
Po paru postach bez echa opadna mu skrzydełka XD

Troll81

próbowaliśmy tej taktyki... dla niego brak odzewu oznacza zwycięstwo w dyskusji... na innych forach dostałby po prostu Bana albo wymoderowanoby jego posty. A on zwyczajnie narusza chyba każdy punkt regulaminu czy netykiety. Jest chamski i rzuca inwektywami. obraża członków naszego teamu i nasz team jako całość. Nie wiem osobiście jakie to zasługi ma artur dla BOINC w Polsce, ale nie zmieni to faktu że jest zwykłym chamem.

3Rni

no nie wiem nie wiem ale mam wrażenie ze to właśnie Ty jesteś zapalnikiem nowej dyskusji, która jak chyba już wszyscy wiedza do niczego nie prowadzi......a stara maksyma górali z Kujaw brzmi: nie ruszaj gówna bo bardziej śmierdzi  :P

Mchl

Czasami jedynym punktem, co do którego mogą się zgodzić dwie osoby o radykalnie odmiennych poglądach jest stwierdzenie faktu, że zupełnie się ze sobą nie zgadzają.

Trollu, nie wciągaj się w dyskusję z której nic nie będzie. Artur jedzie ostro po bandzie, ale z mojej opinii jeszcze całkiem nie przegiął.
A tak nawiasem mówiąc, czasami się zastanawiam, czy nie o to mu chodzi, żeby zrobić z siebie represjonowanego, a z nas wrogów wolności słowa itp...



Nie walczmy z (nomen omen) wiatrakami :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

temat leżał martwy od roku i poruszył go znów artur. W specyficzny dla siebie sposób. Ja jestem wiele w stanie tolerować, ale jakby mi świadkowie jehowy weszli z buciorami do domu i zaczęli mi mówić że jestem debilem bo oddaję krew, a krew jest według nich święta. to wyniósłbym na butach. Ale że przychodzą grzecznie to mówię im w drzwiach "nie dziękuję". i Wszyscy są happy. Bo to się nazywa kultura. Wybaczcie że się unoszę ale chamstwem jest jeśli founder konkurencyjnego teamu przychodzi na nasze forum pouczać nas jak mamy gospodarować naszymi pieniędzmi. Ma swój team to niech tam się udziela, chce podyskutować z nami, to niech robi to kulturalnie. czy ja naprawdę wymagam zbyt wiele??

OxyOne

Cytat: 3Rni w 16 Lipiec 2009, 19:08
no nie wiem nie wiem ale mam wrażenie ze to właśnie Ty jesteś zapalnikiem nowej dyskusji, która jak chyba już wszyscy wiedza do niczego nie prowadzi......a stara maksyma górali z Kujaw brzmi: nie ruszaj gówna bo bardziej śmierdzi  :P

Na Pilczycach we Wro mówi sie "ruszysz gówno a za człowieka bedziesz siedział"  ;D

uwazam ze powinna byc opcja banuj
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

banować może admin ewentualnie moderator. ale killfile powinien istniec dla userów, albo choć ignor

Mchl

Co ja poradzę
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?action=search;basic_search=ignore

Wszystko albo dawno nie aktualizowane, albo do 2.0 (który jest już już za rogiem...)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

myślę że pewien wątek który zamienił się we flame war jest całkowicie do usunięcia. Aż przykro, by jacyś nowi liczydłowi czytali te inwektywy.

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

Problem polega na tym, że zawsze znajdzie się ktoś kto wejdzie w polemikę - tym razem byłeś to Ty Trollu. A wystarczyłoby olać pierwszego "nowego" posta Artura, zignorować, przemilczeć. I tyle.
Wszystko co zostało napisane teraz w tym wątku jest w nim już wcześniej przewałkowane na milion sposobów.

Troll81

Przepraszam jeszcze raz. Mam naturę pieniacza. I po prostu krew mnie zalewa jak czytam niektóre jego teksty. A że nie potrafię przejsć obok takiego chamstwa obojętnie....

OxyOne

Cytat: Troll81 w 17 Lipiec 2009, 09:27
Przepraszam jeszcze raz. Mam naturę pieniacza. I po prostu krew mnie zalewa jak czytam niektóre jego teksty. A że nie potrafię przejsć obok takiego chamstwa obojętnie....

Mnie zalała
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Artur

Cytat: Troll81 w 17 Lipiec 2009, 09:27
Przepraszam jeszcze raz. Mam naturę pieniacza. I po prostu krew mnie zalewa jak czytam niektóre jego teksty. A że nie potrafię przejsć obok takiego chamstwa obojętnie....
Jednak przede wszystkim powinieneś bardzo wyraźnie przeprosić za kłamstwo jakobym nie podawał pełnej wypowiedzi Adersona jak i za wprowadzanie ludzi w błąd odnośnie samej treści wypowiedzi Andersona.
[opis z moderowany z powodu przekroczenia maksymalnej dozwolonej liczby znaków, proszę o poprawienie opisu]

Troll81

pozostawię bez komentarza.....