Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Montjuic wita :)

Zaczęty przez Montjuic, 11 Lipiec 2011, 19:15

Montjuic

Cześć,

Nazywam się Justyna, mieszkam w Łodzi i od niedawna po 2 letniej przerwie wróciłam do liczenia i w końcu postanowiłam przyłączyć się do zespołu. Prywatnie kończe studia na kierunku turystyka i pracuje w portalu turystycznym .... więc gdyby ktoś z Was marzył o jakieś podróży, chętnie doradzę gdzie. Moje zainteresowania krążą też wokół innej tematyki, jednak podsłuchawszy kiedyś w tramwaju rozmowe dwóch chłopaków na temat SETI postanowiłam przyjrzeć się temu z bliska, a później sama się w to zaangażować.
Liczę w projektach: SETI@home i rosetta@home i mam nadzieję że w niedługim czasie będzie tu o wiele więcej kobiet :)

aborek

Też mamy taką nadzieję ;D
Witam i pozdrawiam  :ahoy:

krzyszp

Witamy :)

Ja chyba najbliżej wyjazdu jestem - jutro zaczynam urlop  :ahoy:

Napisz nam nicka z BOINC i w jakim województwie mieszkasz, to dodamy Cię do serwera statystyk.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

aborek

Cytat: krzyszp w 11 Lipiec 2011, 19:19


...i w jakim województwie mieszkasz, to dodamy Cię do serwera statystyk.
Uć to chyba uckie  ;)

krzyszp

Cytat: aborek w 11 Lipiec 2011, 19:26
Cytat: krzyszp w 11 Lipiec 2011, 19:19


...i w jakim województwie mieszkasz, to dodamy Cię do serwera statystyk.
Uć to chyba uckie  ;)
No i widać, jak ja potrafię się zakręcić robiąc kilka rzeczy na raz... :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Montjuic

Brawo, rzeczywiście musze potwierdzić, że Łódż leży w województwie łódzkim :)
Link do moich statystyk: http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=1263913

Troll81

Witamy cię Justyno w naszych skromnych progach :D a tak na serio to cieszę się że i dziewczyny do nas dołączają :D właśnie wskazałaś nam dobrą drogę promocji :D przy następnym zlocie we wrocku robimy akcję siedzenia w tramwajach i gadania o SETI i WorldCommunityGrid :D

Vega


Tobas

#8
Witamy serdecznie i od razu zapraszamy na zlot  ::)





[moderacja: proszę o dawanie linków przy takich zdaniach, ułatwi to znalezienie danego wątku]

Cyfron

witamy i na zlot zapraszamy  :boing:

Montjuic

Dziękuję za tak miłe powitania i zaproszenie na zlot. A możecie napisać coś więcej na jego temat?
@Troll81 Warto spróbować takiej akcji promocyjnej, przynajmniej fajnie jest obserwować reakcje ludzi. Ja jak opowiadam o tym projekcie zazwyczaj pojawia się skrzywienie na twarzy i myśl że to przecież jedna wielka bujda na resorach. A w szczególności kobiety wykazują taką reakcję, więc może to jest powód że jest nas tutaj tak mało.


Szopler

Cytat: aborek w 11 Lipiec 2011, 19:17
Też mamy taką nadzieję ;D
Witam i pozdrawiam  :ahoy:

Nic dodać, nic ująć %)

Troll81

To kto chętny do wygłaszania pogadanek w środkach transportu drogowego??