Pomoc sprzętowa w uzyskaniu wyższego RAC

Zaczęty przez Troll81, 28 Maj 2008, 00:55

PBT_marian_boss

Cytat: Troll81 w 11 Listopad 2008, 23:13
Może zamiast OC by mu 2jajowca wetknąć??

Chętnie, jak masz to się dogadamy :)

Troll81


PBT_marian_boss

A co masz, opłaca się przesiadka, jak to punktuje ?

Troll81

mam x23600 a jak punktuje to możesz obaczyć sam

PBT_marian_boss

Cytat: Troll81 w 12 Listopad 2008, 09:38
mam x23600 a jak punktuje to możesz obaczyć sam

Wiesz ja już jestem stary i ślepy trochę, możesz dać linka do statów bo nie mogę cię znaleźć.

Troll81

#45
http://www.rechenkraft.net/yoyo/show_host_detail.php?hostid=3356

tu masz dane z Yoyo

http://boincstats.com/search/all_projects.php?cpid=ae3e011045221629462f1935c994aaaa

a tu dane z boincstats

Troll81

A jak teraz patrzę to aktywnych userów (RAC powyżej 5) mamy 1421 przy czym userów z RAC w powyżej 200 ma 602 userów,  RAc powyżej 500 ma 344 userów a RAC powyżej 1000 ma 204 userów. Z waszą pomocą koledzy może udałoby się trochę podkręcić ten RAC co poniektórych aktywnych członków?? 

A to oznacza że bardzo mała grupa osób stanowi lokomotywę pociągową teamu. Dlatgo jeśli ktoś ma zużyty sprzęt kytórego chciałby się pozbyć, Proce RAM płyty główne itp. Piszcie tutaj. Tak samo Ci którym mała pomoc sprzętowa by się zdała. A nóż widelc znajdziecie akurat te bebechy które wam podpasują, i przy niskim koszcie podniesiecie nieco RAC.

lolek

#47
A może ma ktoś do oddania lub do sprzedania po przystępnej  cenie coś pod 754 lepsze od semprona 3000+  :)

PBT_marian_boss

Skoro wątek odświeżony to ponowie moją prośbę. Poszukuję CPU AMD Athlon 64 X2 na socket 939, oczywiście mogę kupić nie to że chce za darmo. Po wymianie będę miał AMD Athlon 64 3200+ socket 939, ale to dopiero po wymianie :)

Pantarhei

A ja oddam w dobre ręce PIII  Coppermine; 1 GHz/133 na PGA 370.
Choć nie sądzę żeby się ktoś skusił. :)

Mam też SDRAM 128 i 64 MB. Czyli sprzęt przedpototpwy.

jakby co to 888-411-857.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Szopler

Jakbyś dawał do niego MoBo mATX to bym wziął :P

Troll81

MOże przy okazji zrzutki sprzetowej niektórzy kammaraci oddadzą złom co im w domu zalega?

Cyfron mógłby zrobić spis tego złomu i moze udałoby się zbudować z tego jeszcze jednego SKB@P? A z pozostałego sprzętu wyremontowac liczydła niektórych z nas?


kret

ja chyba mam jakiegoś Athlona XP 2500 z płytą MSI K7N2 Delta, zasilaczem i z tego co pamiętam z Nvidią 7300GT i ramem..ale muszę sprawdzić..jeśli jest i działa, to bym chętnie jakiegoś taniego prądu poszukał %)

poza tym myślę, że jakieś podzespoły mogę załatwić z pracy bo mamy jakieś trupki do utylizacji oddawać..a może się coś z nich odratuje :)

Troll81

dawaj wsio do cyfrona :D albo na zlocie przekażesz :D

Cyfron

O tym, że ja przyjmę wszystko to piszemy tutaj: http://www.boincatpoland.org/smf/superkomputer-boincpoland/budowa-kompaow-ze-zbiorki-czesci/

Łącznie z niesprawnymi częściami - mam to gdzie utylizować :)

A jak masz to sprawne, masz kasę na prąd, to może coś Tobie podrzucimy ze sprzętu i by to liczyło nawet na Twoje konto ?  :book:

kret

no właśnie szukam taniego prądu jeśli okaże się, ze ten kompek działa :-[

a kiedy ten zlot? bo ja jak zwykle nic nie wiem ;)

Troll81


kret

Cytat: Troll81 w 08 Luty 2011, 20:11
wpisz zlot w wyszukiwanie :D
jeśli chodzi o ten topic, czyli termin luty to odpadam :/ zaopatrzyłem sobie nogę w stabilizator, daje rade chodzić, ale dłuższe dystanse odpadają..

Troll81