BOINCstats nie bangla

Zaczęty przez m2marek, 09 Luty 2006, 19:14

krzyszp

No i na Boincstats zniknęło mi dzisiaj 8,8k punktów...  :evil:

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Bober

@Krzyszp widzę też Ciebie w okolicach 189. miejsca w naszej drużynie - może Ci się konta rozsynchronizowały??

krzyszp

Wczoraj zlikwidowałem jednego kompa w BAM'ie z dość dużym dorobkiem punktowym, może to był błąd i Boincstats odjął mi jego punkty???

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Mchl

Nie sądzę. Statystyki działają niezależnie od BAM.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyszp

To w takim razie jak to możliwe, że liczą te same kompy co dwa dni temu, a RAC spadł (wczoraj) 1 1,39k do 0,7k ??? I to podczas wczorajszej aktualizacji (a dziś się właściwie nie zmienił)...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Bober

A to konto?

W sumie 12000 pkt. dziś przybyło 928 w Malaria Control.

krzyszp

No to pięknie, nawet nie pomyślałem , żeby poszukać...
Mam nadzieję, że się zsynchronizuje. Dzięki.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

kalium

Cześć. Czy VTU coś nie oszukuje? Na 487 kompach tyle punktów natłuc?

http://www.boincsynergy.com/stats/index.php
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=9518714f264091061dde3f72dc99074b][/url]

Mchl

VTU nie, ale któryś z użytkowników tak.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

Nowości w boincstats. Pojawiła się nowa ikonka "Team member movements" - ale chyba jeszcze nie działa jak należy. Więc jeśli kogoś interesują takie informacje pozostaje mu dalej żmudne kożystanie z boincsynergy.

sourcerer

Z takim pytaniem odnosnie Boincstats, jeszcze wczoraj na tej ze stronie bylem jako "sourcerer" . Dzis juz jestem jako "sourcerer / sourc" . O co w tym wszystkim biega bo nie kumam?

RAD-Poland

w większości projektów Twój nik to sourcerer, ale ostatnio przyłączyłeś sie do projektu BOINC Alpha Test a tam masz wg BOINCstats nik sourc mimo, że na stronie projektu jest ok sourcerer :? :-k
EDIT: poczekajmy do następnego eksportu statystyk z tego projektu

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Bober

BOINCstats od wczoraj nie aktualizuje stat. Była jakaś awaria. Poza tym padł serwer Rosetty, a SETI nie rozsyła jednostek - nawet nie wiem co im się popsuło.
Ogólna klapa  :(

Jak wrócą staty to po RACu 200k śladu nie będzie  :(

D_T_G

Zauważyliście, że nie da się już za bardzo sortować wg punktów na dzień w widoku liczydłowych zespołu w dowolnym projekcie? Jakieś starodawne sorty pokazuje.


bartsob5

amerykanie maja tani prad, to se moga hulac...