Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Drugi ogólnopolski zlot BOINC@Poland

Zaczęty przez Troll81, 13 Kwiecień 2011, 11:58

Troll81

Ciepło się robi. można by zrobić jakiś zlot plenerowy....


Troll81

gdzie to do obgadania. Kiedy? weekend po długim majowym? (na długi majowy pewnie sporo osób pojedzie do rodziny...)

apohawk

czyli 7-8 maja, wstępnie ok
jeszcze pytanie w jakiej formie ten zlot?
No good deed goes unpunished.

Troll81

standardowo. Piwo plus pogaduchy :D Może w kraku? zrobiłbyś znów oprowadzenie :D

Cyfron

jak dla mnie Krk może być - jak coś, to załatwię sobie czas, oprowadzanie może być bez żadnych problemów, zobaczycie gniazdko SKB@P i można iść na piwko i ew. grila (tylko że nie mam) na miasteczko AGH - jest tam fajny klimat :) można legalnie piwko pić w plenerze :)

apohawk

Jak mnie Trollu zawiezie, to ok ;)
No good deed goes unpunished.

lukaszja

Hmmm, ciekawe! Być może Wrocek miałby silną reprezentację! :P

Troll81

ja planowałem jechać pociagiem :D bo piwa sobie nie odmówię :D a Inter city do kraka drogi nie jest....

apohawk

Jak mnie zawieziesz pociągiem, to też może być, wybredny nie jestem  8)
No good deed goes unpunished.

Cyfron

Troll dobrze kombinuje - za prowadzenie pociągu po pijaku nie grozi utrata prawa jazdy  %)
Ale nie wiedziałem, że Troll ma pociąg :whistle:

Troll81

 :whip: sie czepiacie za słówka.....

drWarlock


Rysiu

7 - 8 maja? Karków?

Może bym się załapał.

Troll81


Vega

no nareszcie spotkanie w Krk :D Miałam własnie pytać o Wasze plany zlotowe, tylko jakoś ciągle nie miałam czasu.... Ja oczywiście przyjadę :) Będzie okazja wypić piwo w CK Browar :)

Agbar

Jak mnie nie wyniesie z domu, to też wpadnę.

Cyfron

a może plenerek? miasteczko AGH - nie siedźmy cały czas we wnętrzach - ja bym poszedł na browarek w teren, a na akademikach AGH można (prawie) legalnie pić :)

Troll81


PBT_marian_boss

A jak z noclegiem, czy każdy załatwia na własną rękę czy jest szansa na jakąś zbiorową kwaterę? Może bym się wybrał  :-\

Troll81

chyba każdy na własną..... Cyfron przenocujesz nas?  %)

Cyfron

a satysfakcjonuje was spanie ze mną na moim łóżku?
Niestety mam mały pokoik, w którym po rozłożeniu łóżka nie wiele jest miejsca, a mieszkanie współdziele z innymi 3ma osobami, więc niestety słabo...

Troll81


Cyfron

albo hostel: http://www.taniehostele.pl/index.php?lang=pl&menu=cennik

Troll81


Troll81

Może by tak dać newsa na główną??

WUPES

Ja niestety wracam do Krakowa po 10 czerwca;  wypiję więc z Wami 7-8 maja piwo na odległość. Szkoda, zakładałem  że na kolejny zlot w KRK sie załapię  :(  ...



Troll81

no chyba tak. Ja już czas mam zarezerwowany :D


Vega


apohawk

Trollu, wyedytuj proszę pierwszy post w tym wątku i wpisz ustaloną datę, miejsce i godzinę, jeśli była takowa.  Dzięki.
No good deed goes unpunished.

3891mike

mam takie pytanie a co z tymi którzy by chcieli a nie mogą? nie można by jakiś wideokonferencji?:P


apohawk

pozostaje zdalne picie piwa  :parrrty:
No good deed goes unpunished.

Cyfron

a teraz ja mam pytanie - właśnie się dowiedziałem, że nie bardzo będę wolny w przyszły weekend - nie dałoby się tego przełożyć na kolejny weekend?
Bardzo by mi na tym zależało...

Troll81

to ja odpadnę :( komunie mam w rodzinie :(

Cyfron

no to musze Cie zmartwic, bo jednak bede wolny, wiec wszystko jest tak, jak pierwotnie ustalalismy:)
Zapraszam wszystkich w sobote do krakowa na zlocik-mile spotkanie-moze grila zrobimy w plenerze na miasteczku AGH:)

Cyfron

to o której i gdzie się spotykamy?  ???

Troll81

przyjazd wrocław-kraków 5:18 - 10:11

tak więc w Kraku byłbym na głównym o 10:11 ewentualnie 12:13 (ktoś zabiera się ze mną z wrocka?)

o 15:35 wyjazd z kraka do wrocka