Praca dla koleżanki

Zaczęty przez lolek, 04 Czerwiec 2012, 12:10

lolek

Nie słyszał ktoś o pracy kelnerki, sprzedawczyni itp. w Wawce dla młodej dziewczyny (22l.)? Niestety wykształcenie tylko zawodowe.

Sorki że uprawiam tu prywatę, ale siła wyższa  :dunno:

Troll81


Szopler


lolek

Jak by była brzydka to bym tu nie pisał  %)

Troll81

to oprosimy o zdjęcie. najlepiej ujęcie łazienkowo-lustrzane pod kątem z góry  %)

Szopler

To się fachowo nazywa "sweetfocia"...

lolek

fotkę to bym skombinował, ale pewnie by mnie zabiła  XD

Troll81


krzyszp

Cytat: Troll81 w 04 Czerwiec 2012, 17:47
Nie powiemy jej :D
I nikomu nie pokażemy  :whistle:   ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

MarcinB

Zdjęcie możesz pokazać :3 a co do pracy to we Wrocku pełno wolnych miejsc w handlu. Nie wierze że we Wawie jest inaczej ;> CV i wysyłać , ewentualnie pochodzić i się popytać :) Rada, nie idź w jej imieniu. Próbowałem tego i się źle skończyło  :whistle: :D

lolek

W Wawie też, za najniższą krajową - minus koszt dojazdu. Wychodziło jej 800PLN  XD

Troll81

Wiesz.... od czegoś trzeba zacząć moja pierwsza praca po studiach jako admin dawała mi 1200 PLN na ręke.....

lolek

Trollu, kiedy to było? Bo sorki, ale 800 PLN to raczej kpina nie kasa -  nie dużo mniej w miesiącu wydaję na zabawę

Troll81

nie tak dawno temu. Nie były to zamierzchłe lata. Polska wstąpiła do Unii europejskiej rynek się ożywił. To był jakiś punkt wcześniej za 800 miesięcznie trzeba było mieszkanie w 6 wynajmować i się wyżywić. I dawało radę. Potem zmiana pracy na lepiej płatna potem znów zmiana i tak pomalutku do przodu. Sorry ale bez wykształcenia i jako pierwszą prace to na więcej bym nie liczył. Tym bardziej ze sporo na rynku absolwentów uczelni wszelakich ze znajomością jednego języka minimum. I uwierz mi niektórzy z nich chętnie by zapracowali za te 1200. Może niech koleżanka popracuje z pół roku i w międzyczasie rozgląda się za lepsza fuchą? A le by chciała na rękę dostać? Bo za 2000 na łapkę znam pracujących PHPowców z rocznym doświadczeniem.