Tomek_TB

Zaczęty przez Tomek_TB, 27 Wrzesień 2011, 10:50

Tomek_TB

Witam,

Na początek może, o przygodzie z BOINC, zaczęło się od seti@home gdzieś koło 1999-2000 z różnymi przerwami troszkę to trwało, na różnych kontach... młody człowiek był i głupi... później seti jako osobny projekt znikło, a przekonanie się do BOINC'a chwile mi zajęło.
Służbowo, inżynier w korporacji zajmujący się wytrzymałością konstrukcji stalowych.
Prywatnie, mąż, rowerzysta, czasami żeglarz, z hobby to ostatnio fotografia i poznawanie miasta gdzie od paru lat przebywam, jego wszystkich dziur, tych starych i tych nowych... qrcze jakie historyjki niektóre miejsca potrafią opowiedzieć...  :o

Flota (może nie armada, ale zawsze):
- I3-2120 i HD6850
- jakieś mobilne I5 chyba

Zmiany: 24-12-2012

Zmiany: 2013-09-22
Chyba pora sygnaturkę wyciąć i wrzucić tu bo za dużo miejsca zajmuję, przynajmniej mnie zaczyna to irytować.




WCG:




Pozdrawiam,
Tomek
Pozdr
Tomek

Tomasz R. Gwiazda

witam imiennika :)

krzyszp

Witamy na naszej łajbie :)

W naszym towarzystwie znajdziesz nie tylko fanów przetwarzania rozproszonego ale również hobbystów fotografii i żeglarstwa oraz paru innych dziedzin.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

stiven

Witam  :parrrty:

AL


Tomek_TB

No właśnie na etapie oswajania z "nową" platformą od jakiegoś czasu śledzę poczynania forumowiczów w różnych dziedzinach i w końcu dojrzałem do czynniejszego uczestnictwa w życiu B@P.

pozrd
Tomek
Pozdr
Tomek

aborek

Witam serdecznie :ahoy:
Jeśli podasz nam miasto, w którym mieszkasz, to będziesz miał wpływ na "Ranking województw".

Tomek_TB

Od niedawna jest to Gdynia.

pozdr
Tomek
Pozdr
Tomek

Cyfron

witamy:)

Jako inżynieria konstrukcji stalowych, to powinno zainteresować Ciebie fakt, że kiedyś był projekt na platformie BOINC, który coś tam miał do czynienia ze stalą (wytrzymałość czy coś :) )

krzyszp

NagrzewanieStali@Home jeśli dobrze pamiętam :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

nabializm

Witam  :ahoy:

s4per

Witam brata rowerzystę ;)

Pigu

witaj :parrrty:

Troll81

Witam na forum  :parrrty:

NagrzewanieStali@home było pierwszym polskim projektem BOINC....

Tomek_TB

Qrcze, troszkę antyk. Ale zawsze coś, pierwsza jaskółka...

Do moich zabawek to raczej pojedyńcza maszynka, kilka rdzeni, dużooo RAMu, bo CUDA to w programie, którego używam w pracy pojawiły się w marcu (może kwietniu)...

pozdr
Tomek
Pozdr
Tomek

Tomek_TB

#15
Odkopie się trochę.

Dawno nie sprawdzałem WCG i proszę, trochę zaniedbania i od razu dwie miłe zmiany

stare:


i nowe:


Ze ślimakiem ciągle walczę, ale brakuje mi dalej 60 dni... chyba nie dobije... :dunno:

A i nowe liczydło liczy na moje konto, dwa xeony z 64GB ramu i dwoma SSD, oraz Nvidia Quadro bodajże K400 lub K4000,
Co prawda tylko na części mocy, ale i tak daje radę...
Pozdr
Tomek

Grzegorz R. Granowski

Ready Yes - Ja CIG, i tak już jest...

:ahoy: :ahoy: :ahoy: :ahoy: :ahoy:

stiven

 :parrrty:
Ślimak ładnie karmi ostatnio więc wcale nie musi to być aż tak trudne do wykonania.

Troll81


Dario666

Schiza daje WU, aż miło.