Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Mała ankieta - z ciekawości :)

Zaczęty przez krzyszp, 28 Listopad 2013, 17:42

Na jakiej umowie pracujesz?

Umowa o pracę na czas nieokreślony
17 (50%)
Umowa o pracę na czas określony
3 (8.8%)
Umowa - zlecenie
0 (0%)
Umowa o dzieło
1 (2.9%)
Prowadzę własną firmę
9 (26.5%)
Jestem bezrobotny
2 (5.9%)
Wciąż się uczę
2 (5.9%)

Głosów w sumie: 34

krzyszp

Czytałem ten artykuł:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,15011700,Kaczynski___Wielka_bieda_w_Polsce___A_dziennikarz.html
i mnie naszło, aby Was zapytać o pracę. Wiem, że wynik będzie niemiarodajny, w końcu nasze forum jest dość specjalistyczne, ale mimo wszystko da mi jakiś pogląd ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81


philozoph

he he jeden głos jest bardzo nieadekwatny do moich umów cywilnoprawnych i działalnosci :)

sknd

hmm zaznaczyłem ale nie wiem jak zaznaczyć że tylko w 1/4 pod to podpadam  :(

krzyszp

Niestety, już nie mogę dodać możliwości oddania 2 lub więcej głosów :/

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

pawzdy

Cytat: krzyszp w 28 Listopad 2013, 17:42
Czytałem ten artykuł:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,15011700,Kaczynski___Wielka_bieda_w_Polsce___A_dziennikarz.html
i mnie naszło, aby Was zapytać o pracę. Wiem, że wynik będzie niemiarodajny, w końcu nasze forum jest dość specjalistyczne, ale mimo wszystko da mi jakiś pogląd ;)
Nie twierdzę że prezes ma racje ale średnie to sobie pan Wimmer może w dupę wsadzić. Przyklad : ZUS poinformował mnie że "średnio" po przejściu na emeryturę będę żył 208 miesięcy. A prawda jest taka że osoba przechodzaca w wieku 67 lat na emeryturę pożyje kilka lat (o ile dożyje) a całą "średnią" robią pasożyty. Policjant zanim ja przejdę na emeryturę może już na niej być 384 miesiące, górnik  264 miesiące.

Oczywiście w ankiecie wziąłem udział  :)
PC1: Zezłomowany
PC2: GIGABYTE H77M-D3H, IB i5-3330S, GTX760
PC3: HP, SB i5-2500

krzyszp

Bardziej mnie zastanawia oczywista manipulacja GUS, wg metodologii pensje do średniej wlicza się tylko dla przedsiębiorstw zatrudniających 9 i więcej osób, czyli odpadają wszystkie malutkie firmy w których wynagrodzenie jest chyba na 99% równe minimalnej pensji i gdzie pracuje spora część polaków :)

Poza tym, podobno 27% zatrudnionych w PL jest na "śmieciówkach", gdzie w ogóle najczęściej pensje nie mają żadnego przełożenia do np. godzin pracy...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Dario666

W świetle ostatnich wydarzeń - jaka jest średnia łapówka w przetargach na informatyzację GUSu? Pamiętam jak 5 lat temu firmy przechodziły na wypełnianie elektronicznych formularzy w GUSie, a oni nie byli kompletnie na to przygotowani i w ciągu dnia system z przeciążenia im padał kilkadziesiąt razy. Dostawałem z tym dziadostwem furii, bo mnie wszyscy naciskali, a nie było możliwości się tam nawet zalogować, bo system padał zanim załadowała się cała strona.

Tomek_TB

I ja też dorzuciłem głosik, i w PL i w NO tak samo cały czas...
Pozdr
Tomek

_Aleksander_

Faktycznie dwie opcje wyboru by się przydały.

Troll81

ja nie wiem jak tam u innych ale w mojej rodzinie przekroczenie 80 nie jest żadnym wyczynem. Pomijam oczywiście tych krewnych którzy ciężko zapracowali na zawał/wylew/marskość wątroby.