Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

i bądź tu miły dla biednych....

Zaczęty przez Troll81, 01 Sierpień 2012, 21:13

Troll81

http://www.mmtorun.pl/artykul/jak-wygladaja-mieszkania-socjalne-na-olsztynskiej


Krzysiak

Oj tam Oj tam
Jak raz dostali i to i drugi raz dostaną - typowa postawa stworzona przez socjal "Jestem biedny to mi się należy"  :p_arr:

Złota myśl którą zawsze powtarzam rodzicom
"Tato dlaczego nie piłeś i nie biłeś mamy - tata Jacka to robił i co roku jeździł na kolonie a ja byłem tylko DWA razy"  :wth:


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

apohawk

jak człowiek na coś nie zapracuje, to tego nie szanuje, bo po co?
No good deed goes unpunished.

lolek

Nie wrzucał bym, wszystkich do jednego worka, sam znam kilka naprawdę biednych rodzin, którym życie się po prostu nie potoczyło... Ale że większość na takich blokowiskach to zwykłe menelstwo to już inna sprawa  :wth: :deadman:

Ja nigdy nie byłem na koloniach :P

Troll81

Cytat"Tato dlaczego nie piłeś i nie biłeś mamy - tata Jacka to robił i co roku jeździł na kolonie a ja byłem tylko DWA razy"

a jak miałem pic mamę??

Tato Jacka był na koloniach?

Tomasz R. Gwiazda

ja znam tez przypadki w druga strone...
czyli bogaty nie szanuje czegos jesli za to nie zaplacil

zreszta sami wiecie jak to w firmach tez bywa, nie mozna byc za dobrym bo nie szanuja czlowieka.
dopiero jak sie okazuje ze przychodzi za cos zaplacic troche kasy to nabieraja pokory

Krzysiak

Trollu jak ja zacznę się czepiać twoich postów pisanych na kolanie to cię przeskoczę w spamowaniu  ;D


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle: