Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

Troll81

A ja znów w pracy. Niemcy zadziwieni że moja firma nie kupiła dla nich serwera, a sami przecież kazali cancellować zamówienie. Grrrrrrr. i teraz gerard mi pisze ze jest "shocked". Kurde W mojej firmie same hindusy a u niemców same turki.

geconboinc


   


Machloj

dobry oj dobry :) dzisiaj w końcu w piłę pogram  ;D

KrzychuP


Machloj

ale kiedy muszę się przyzwyczaić do wygrywania cobym spokojnie przyjął megazwycięstwo w piłkę kopaną

Szopler

Z promotorem gładko poszło, ale czas wziąć się na serio do pracy... ;)

kret


kret

haha..no tak też bywało, zwłaszcza w nocy :]

Machloj

heh...ja za dwa miesiące zaczynam pisać licencjata...mam nadzieję, że mi to szybko pójdzie ::)

geconboinc

a ide dalej przechodzic Forza Motorsport na Xbox`ie

   

Troll81


kret

Cytat: Machloj w 03 Czerwiec 2008, 13:07
heh...ja za dwa miesiące zaczynam pisać licencjata...mam nadzieję, że mi to szybko pójdzie ::)

haha..zawsze zaczyna się od nadziei :DDD

Machloj

nadzieja umiera ostatnia!
Cytat: geconboinc w 03 Czerwiec 2008, 13:10
a ide dalej przechodzic Forza Motorsport na Xbox`ie
a co to? we Francji jakieś święto narodowe, że nie pracujesz? nie byłoby tego pytania gdybyś przechodził Football Managera  :P

geconboinc

swieta nie ma... ale jestem bez pracy... zreszta i tak mam co robic... opiekowac sie dwoma domami i dzieciakami bo zona i tesciowa pojechaly do polski...

   

AL


Machloj

eh...za niedługo i ja się przekonam co to znaczy opiekować się dzieckiem...mam nadzieję, że budzenie co dwie godziny na zmianę pieluchy nie zmieni moich planów dotyczących pracy licencjackiej  :-\ ale za to jak zostanie już piłkarzem barcelony... ;D

btw.2 ja wygrywam!

AL

Machloj - jednak Ja wygrywam. Aby się co do tego upewnić sprawdź pocztę i czytnij se pw.

kret


Szopler


Pigu


geconboinc

wsiadam na rower i jade po corke do szkoly... i za to wygralem... i tesknilismy za Pigiem prawda :) ??

   

emik

Cytat: Machloj w 03 Czerwiec 2008, 13:54
nadzieja umiera ostatnia!
Cytat: geconboinc w 03 Czerwiec 2008, 13:10
a ide dalej przechodzic Forza Motorsport na Xbox`ie
a co to? we Francji jakieś święto narodowe, że nie pracujesz? nie byłoby tego pytania gdybyś przechodził Football Managera  :P

Machloj grasz w FM'a? może byśmy sie ustawili na jakąś sieciówkę?


Pigu


AL


emik

Pigu za tobą zawsze ;D - aż nie wiem jak wytrzymam pod koniec czerwca jak przez tydzień nie będę miał neta


Szopler

Tylko nie zapomnij zgromadzić odpowiedniej ilości unitów POEMa. ;)

emik

POEM ma krótki deadline i nie zdążyłbym odesłać przeliczonych jednostek - niestety zakończę go liczyć przed końcem miesiąca a na okres wyjazdu mam akurat jednostki Climata


Pigu


Machloj

Cytat: AL w 03 Czerwiec 2008, 14:42
Machloj - jednak Ja wygrywam. Aby się co do tego upewnić sprawdź pocztę i czytnij se pw.
Dzięki Alu! z Tobą życie staje się łatwiejsze :)

Cytat: emik w 03 Czerwiec 2008, 16:22
Machloj grasz w FM'a? może byśmy sie ustawili na jakąś sieciówkę?
bardzo chętnie zdobędę jakieś mistrzostwo :P a kiedy mógłbyś grać? ja szczerze mówiąc preferowałbym grę nocą/późną nocą...jak coś to mój kumpel też pyka w FMa i można by większą ekipę zorganizować :)

tymczasem idę poćwiczyć w realu...

novi

jakie macie wyniki ? może ten benchmark pozwoli na sprawdzenie ustawień kompa aby szybciej liczył BOINC

http://www.mcsstudios.com/pl/produkty/mcs-cpu-benchmark-2008/informacje.html

[Asus Rampage X48 (BIOS: 0410), Intel Xeon X3230 "G0" , VID 1.3, 3,2 Ghz, FSB 400*8, Vcore 1.424, Idle/load temp: 40/55`C| 2x2GB Apogee GT-1066 (5-5-5-15 2T PL=9 Vdimm 1.9, 1100mhz), RAID0 2xST3320620AS| 1xST3250620AS| | Gigabyte 8800GTS 512MB, core 832 Shader  2020 Mem 1100 | PSU Tagan BZ1100| Case update WC-Gigabyte 3D Mercury| SyncMaster 226BW | |
http://web.mit.edu/persci/gaz/gaz-teaching/flash/vasarely-movie.swf

AL

LFS na klawiaturze masakra - gdzie moja kiera!

geconboinc

a ja sie najebalem wraz z 22 letnim synem (sam mam 25) sa jednak czasem plusy ozenku ze starsza od siebie kobieta :)

   

Troll81

to ile twoja lepsza połowa jest od ciebie starsza??

Anike

Jeszcze chwila i mnie rozpijecie... ale za nim to nastąpi wygrywam!!!  :P

geconboinc


   

Pigu

uff hehe jak mówiłeś, że opiekujesz się dzieciakami, myślałem, że masz coś innego na myśli ;D

emik



Szopler

#3718
Stwierdzam, że BoincStats ma ~24h opóźnienia w stosunku do rzeczywistych punktów ;P wygrywam...

AL

Kłaść się spać czy już nie warto? Oto jest pytanie..