Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

Szopler

Pppppf mmfóż Pfmmmmpppppffppmffmpp, pppmmmmpmmppfmmffpłmmm mmfmfpfppmffpmfmmm, żmpp fmpppf Fmmffpppfpfmpmfmpppff fppffmmfmpffffmfppmmm...

Troll81


Szopler

Nie śpi, tylko wcina 16 klusek śląskich i siedzi nad magisterką... do poniedziałku zamierzam dobić do 100 stron :).

Troll81

taaaaaa. Ilość stron jest ważna. Widziałem doktorat zrobiony na jednej kartce A4 ale magisterka musi mieć 100 stron co najmniej :D

Bober

A to od kierunku zależy. Moja miała 60.  ;D

Pigu

Cytat: buri w 06 Czerwiec 2008, 10:27
Tu masz jak coś polskie forum o tym: http://www.ps3forum.pl/Linux-f8.html

Ludzie jak wy możecie tak wcześnie wstawać! Dla mnie 7 rano to zabójstwo!

Ehhh first!

o 7 to w robocie być muszę  ;D bez obaw, też cię to czeka hehe

a stron planuję 60-70, 42 już są

Szopler

Cytat: Troll81 w 06 Czerwiec 2008, 17:01
taaaaaa. Ilość stron jest ważna. Widziałem doktorat zrobiony na jednej kartce A4 ale magisterka musi mieć 100 stron co najmniej :D

Nie o to chodzi ;)...
Nawet jak promotor mi mówił, że mało to mu powiedziałem, że nie liczy się ilość ale jakość :).
Po prostu tak wychodzi, opis procesu, zjawiska, dwóch zestawów sprzętu i oprogramowania, dwóch różnych narzędzi które badam... trochę tego jest...
Jak jeszcze dojdzie analiza wyników pomiarów, wnioski i załączniki to mam nadzieję zmieścić się w 150 :/. Masakra.

Troll81

no ja na szczęście zamnąłem się w okolicy 100

Pigu


Machloj

łee...o czym wy gadacie? przeca jutro ME :D powiem wam jak będzie: Polska wychodzi z grupy na pierwszym miejscu...w ćwierćfinale trafiamy na czechy (2 miejsce w grupie A) wygrywamy, w półfinale przyjdzie się nam zmierzyć z Portugalią i po ciężkim meczu (Boruc bohaterem) wygrywamy w karnych...w finale trafiamy na Hiszpanów, którym wyprowadzimy dwie szybkie kontry :D

o! i tak to się skończy! a 29 czerwca będą wariaty się cieszyć na ulicach w różnych zakątkach Polski ;D

Troll81

taaaaaa. JA mam inną wizję :D polacy wygrywają wszystkie mecze towarzyskie a przegrywa wszystkie turniejowe :D

emik

tęskniliście?

taka ciekawa dyskusja mnie ominęła z Arturem - wielka szkoda, że mnie nie było, a teraz nie będę się już dopisywał, bo według mnie wszystko zostało powiedziane i nie ma sensu nic komentować
i se teraz powygrywam ;D


Troll81

Och Emik jak ja tęskniłem... obiecałeś się odezwac ty..... nieczuły draniu :D:D:D

emik

jaką masz ładną liczbę postów ;D

w przeprosiny mogę cię pomiziać po pleckach ;D


Pigu


emik



Troll81


emik



Pigu


emik



Troll81

ogólnie lubię drapcianie. :D Oglądał ktoś z was ookami to koushinryou? szukam skanów mangi najlepiej w języku szekspira :D

kempler

Wróciłem z pracy :/ Jutro/dzisiaj 7:30 i to samo :/ Dyskusja z Arturem, szkoda słów...

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

emik



bazaq


kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

bazaq


Machloj


emik



geconboinc

ale jaja... chlopak ode mnie z miasta z wiochy zwanej Krapkowice - Otmęt dostał sie na Olimpiadę w Pekinie... nalezy mu się... po 12 latach starań... :)

   

Pigu

konkurencja olimpijska - wygrywanie - Pigu złoty medal

emik

niestety zawodnik emik miał lepszy czas i zepchnął cię na drugie miejsce


geconboinc


   

Pigu


emik



geconboinc


   

bazaq


Szopler

Buum... (biedne drzewko) ;)

PS. BoincStatsy zdechły ;(

Troll81

Złóż gratulacje swojemu koledze i życzenie zwycięstwa :D cała wiocha będzie dumna.

Pigu


emik