[Pomysł] Reklama naszego TEAMu

Zaczęty przez Szopler, 16 Kwiecień 2008, 18:01

Juras23

nie no z tą naklejką BOINC@ POLAND i wielkie PL w owalu z czarną ramką to niezły pomysł :) może by ktoś zaprojektował? mam znajomka z kilkoma kserami kolorowymi co mogą drukować naklejki to bym spreparował kilka testowych sztuk :)

maro86

http://pl.youtube.com/watch?v=H0QfVDebLFg

Ten filmik swietnie pasuje do naszego ducha teamu.. Do łupienia bogatych kompów z ich mocy obliczeniowej ;-)

A może jakiś ciekawy montaż z kultowych filmów w stylu "Nic smiesznego", "Superprodukcja", "Psy" ?
Coś humorystycznego co na długo zapadnie w pamięci..

Xeon E5410@2.33GHz SCYTHE NINJA PLUS Rev.B (SCNJ-1100P)
Foxconn P35A-S@P36 2x Kingston HyperX KHX6400D2LL 1GB + 2x2GB Kingston 800Mhz
SAPPHIRE 5770 1GB DDR5 400/900 DVD LG
Corsair CMPSU-450VXEU - 450W Chieftec LBX-02BBB
Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS 500GB + SAMSUNG HD120IJ 120 GB

Mchl

Kolega chyba nie rrrrrozumie ducha naszego teamu... My łupimy prrrrrrojekty z jednostek... i to te bogate jak i biedne... Rrrrrrrównouprrrrrrawnienie! Arrrrrrr!!!!

P-)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

mi się podoba hasło "zatrąb jeśli zwijasz białka" :D

Troll81

#44
http://www.youtube.com/watch?v=vM22dm-gZuc&feature=related

a może taki filmik :D

Troll81

#45
http://pl.youtube.com/watch?v=puDpijm1aFs

A konkurencja nie śpi

Machloj

tak sobie myślę, że chciałbym nasze logo przykleić sobie na samochód :) w związku z tym mam pytanie - czy ktoś się bawi w corelu? znalazłem stronę www.naklejki.pl i tam można zamówić dowolną naklejkę, tylko do wyceny potrzebują projekt spełniający wymagania:

CytatPlik z projektem należy przygotować aby spełniał następujące kryteria:

- pracę należy wykonać w programie CorelDRAW w wersji do 9.0 w skali 1:1,
- obiekty do wycinania należy umieszczać w prostokącie (szczegóły w opisie danej folii),
- każdy kolor pracy należy umieścić w oddzielnym pliku,
- wszystkie teksty, symbole i obiekty muszą być zamienione na krzywe,
- nachodzące na siebie obiekty należy połączyć (zespawać),
- w pliku powinna znajdować się jedynie grafika wektorowa przeznaczona do wycinania,
- plik nie może przekraczać 1MB.

Jako, że nie rozumiem o czym do mnie tam piszą może ktoś z Was mi to wytłumaczy łopatologicznie...albo jeszcze lepiej przygotuje taki projekcik  ;D

Troll81

Mam znajomą pracującą jako grafik w agencji reklamowej i mogłaby nam załatwić naklejki na tablice rejestracyjne :D teraz tylko pozostaje czekac na nowe logo.

Machloj

naklejki na tablice rejestracyjne? ???

geconboinc

mam taki maly projekcik...

   

Troll81

hm... może coś bardziej zrozumiałego??

geconboinc

napisalem pierwsze co mi przyszlo do glowy... w sumie jesem od roboty a nie od myslenia... od myslenia to jest Ojciec Zalozyciel :)

   

Pigu

przywykłem do niebieskiej tonacji loga

Troll81

Loga forum i strony :D ogólnie to jacyś tacy niebiescy jesteśmy :D

Machloj

hmm...a przypomnijcie mi po co szukamy nowego loga? to nasze obecne jest najpiękniejsze na świecie przecież! nie jesteśmy pepsi coby co rok zmieniać wygląd loga...

kempler

No właśnie czemu zmieniać ?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL

Cytat: Machloj w 02 Czerwiec 2008, 12:15
tak sobie myślę, że chciałbym nasze logo przykleić sobie na samochód :)

Wchodzę w to! Co do loga to uważam, że obecnemu nic nie brakuje jest dużo niebieskiego i jest ok ( autko mam niebieskie - to naklejka się ładnie wkomponuje ). Natomiast jeśli ktoś sobie tworzy nowe loga naszej strony - to nie mam nic przeciwko, ba nawet fajnie jakby ich więcej było, wrzucić je na jakąś mini galerię z wszelakimi grafikami dotyczącymi naszego zespołu i każdy będzie sobie mógł wybrać coś dla siebie.

Mchl

Cytat: geconboinc w 02 Czerwiec 2008, 18:16
napisalem pierwsze co mi przyszlo do glowy... w sumie jesem od roboty a nie od myslenia... od myslenia to jest Ojciec Zalozyciel :)

Hy?... ???

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Artur

Słuchajcie akwizytorzy z B@P mam prośbę, żebyście się odp......... od zespołu Poland
Pozdrawiam
Artur
[opis z moderowany z powodu przekroczenia maksymalnej dozwolonej liczby znaków, proszę o poprawienie opisu]

buri

Cytat: Artur w 05 Czerwiec 2008, 17:56
Słuchajcie akwizytorzy z B@P mam prośbę, żebyście się odp......... od zespołu Poland
Pozdrawiam
Artur
Hmmm interesująca wypowiedź na poziomie ...

Bober

Cytat: Artur w 05 Czerwiec 2008, 17:56
Słuchajcie akwizytorzy z B@P mam prośbę, żebyście się odp......... od zespołu Poland
Pozdrawiam
Artur
Zdaje się, że wysyłając zaproszenia niechcący wysłałem wiadomość do członka teamu Poland, za co przepraszam. Na swoje usprawiedliwienie mogę napisać, że wysyłałem wtedy kilkadziesiąt wiadomości i to w różnych projektach.

Ze swej strony zapewniam jednak, że postaram się w przyszłości uważniej wybierać kandydatów i się to nie powtórzy.

Troll81

no cóż. Nie pozostaj nic innego jak przemilczeć zachowanie liczydłowego z innej grupy. Choć smuci mnie poziom jego wypowiedzi.

Pigu

też byłbyś wzburzony, gdyby ktoś próbował przekabacić naszych  :P

DamageInc

Cytat: buri w 05 Czerwiec 2008, 18:21
Cytat: Artur w 05 Czerwiec 2008, 17:56
Słuchajcie akwizytorzy z B@P mam prośbę, żebyście się odp......... od zespołu Poland
Pozdrawiam
Artur
Hmmm interesująca wypowiedź na poziomie ...

Wyluzuj kolo. A tak wogole to jak nie mozesz nas pokonac to sie przylacz.  ;D ;)


"If you can't beat us, join us!"

Machloj

Cytat: Pigu w 05 Czerwiec 2008, 20:12
też byłbyś wzburzony, gdyby ktoś próbował przekabacić naszych  :P
jasne! byłbym wkurzony! ale koleś ma chyba lekko nierówno pod sufitem! wystarczy przeczytać kilka postów na tym forum i stanie się jasne, że boinc@poland jest aż nazbyt poprawnym politycznie i wyjątkowo bezkonfliktowym teamem...(no może nie wliczając w to najbardziej popularnego wątku  ;D)
poza tym cmon! Artur...ile Ty masz lat żeby tak reagować? zabrali Ci zabawki z piaskownicy?

kempler

#65
Hmmm wiecie, Artur z tego co wiem to zrobił wiele dla BOINC w Polsce....

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

Nie umniejszam jego zasług, ale status zaobowiązuje. Trochę jednak chamsko się zachował. ja bym po prostu podziękował za zaproszenie i zrewanżował się tym samym :D O ile przez błąd kolegi zasłużyliśmy sobie na nazwanie nas akwizytorami o tyle inne słowa niekoniecznie dobrze brzmią w ustach człowieka kulturalnego.

tito

Owszem - nieco mocne słowa, lecz mylicie się, jeśli uważacie, że jesteście poprawni politycznie. Jakieś 3 miesiące temu miałem chwilę słabości, czy się nie przenieść do Waszego teamu. I właśnie po przeczytaniu kilku wypowiedzi ta ochota mi przeszła. Owszem to były pojedyncze zdania i tylko u kilku ludzi, lecz niesmak pozostał. Pozdrawiam (póki co zostaję u siebie).

Troll81

Pozostaje mieć nadzieję że tych kilka wypowiedzi nie zgasi twojego zapału na zawsze. Z miłą chęcią powitamy nowego "członka" na pokładzie :D

Wrony

Co to za różnica do jakiego teamu się należy? ja jestem w tym bo przynajmniej jest jakaś strona i forum na którym można się wypowiedzieć.

Jeszcze zrozumiałbym że najlepsze drużyny otrzymują jakieś nagrody, wyróżnienia, to jest o co walczyć, a tak...

pozdrawaim

tito

No właśnie - strona, forum to już jeden wyznacznik. Drugi to taki, że są to dodatkowe statystyki (o ile ktoś to lubi). Trzeci - można się z team-em związać, jak ja, np ze względu na lokalny patriotyzm. A powodów do wybrania takiego, a nie innego team-u jest pewnie więcej.

Troll81

Jasne. Aler ponadto B@P jest mocno zgrany. Jest stała grupa bardzo aktywnych userów i np udaje nam się przeprowadzić zrzutkę na wspólny komp liczący na konto drużyny :D

Artur

Cytat: buri w 05 Czerwiec 2008, 18:21
Cytat: Artur w 05 Czerwiec 2008, 17:56
Słuchajcie akwizytorzy z B@P mam prośbę, żebyście się odp......... od zespołu Poland
Pozdrawiam
Artur
Hmmm interesująca wypowiedź na poziomie ...

dostosowałem się do Waszego poziomu ;)
[opis z moderowany z powodu przekroczenia maksymalnej dozwolonej liczby znaków, proszę o poprawienie opisu]

Troll81

hm... ciekawie oceniasz inicjaty obywatelską w wykonaniu naszej drużyny. Czy mógłbyś jeszcze zdradzić dlaczego ten pomysł jest tak głupi i kretyński?? I jaką widzisz bardziej inteligentną alternatywę dla BOINC? Bo z twojej wypowiedzi wniooskuję że nie popierasz w pełni idei przetwarzania rozproszonego na zasadzie wolontariatu. Dlaczego więc uczestniczysz w projektach? Bo widzę tu pewną sprzeczność.

Nie znam co prawda treści maial jaki kolega niechcący ci wysłał ale nie sądzę by był on na takim poziomie jak twoja odpowiedź. Mam wrażenie że wyładowujesz swoje frustracje na naszym forum. Rozumiem twoje rozgoryczenie i zdenerwowanie faktem dostania niechcianej poczty, ale ludzie kulturalni zazwyczaj kończą na skasowaniu takiego maila, lub co najwyżej na odesłaniu maila z prośbą o zaprzestanie spamowania. W moim odczuci Twoja reakcja była niewspółmierna a odpowiedź nacechowana agresją pod kątem naszego teamu.

Życzę więc więcej wewnętrznego spokoju i opanowania, oraz refleksji nad przyszłymi wypowiedziami na naszym forum.

Artur

Cytat: Troll81 w 06 Czerwiec 2008, 09:11
Pozostaje mieć nadzieję że tych kilka wypowiedzi nie zgasi twojego zapału na zawsze. Z miłą chęcią powitamy nowego "członka" na pokładzie :D

A ja bardzo cenię sobię zespół Kołobrzeg, jako najbardziej zdeterminowany team miejski i absolutnie nie chciałbym, żeby ktoś przeszedł z Kołobrzega do Poland.
[opis z moderowany z powodu przekroczenia maksymalnej dozwolonej liczby znaków, proszę o poprawienie opisu]

Wrony

Dobra już se daruj Arturze, Bober już wyjaśnił że przez pomyłkę wysłał wiadomość do waszego zakichanego teamu... wyszło mu; jeden błąd na tysiąc, to go ukrzyżujesz??

przeprosił, wyjaśniło się, nie widzę sensu dalej prowadzić tej dyskusji.

Pozdrawiam

Szopler

Skoro nie liczysz dla punktów to jakie znaczenie ma w którym teamie jesteś? Moim zdaniem żadne!
Ważne że w ogóle liczysz i przyczyniasz się do rozwoju nauki.

bartsob5

czy ja pisze nie wyraznie?

Troll81

ponieważ wątek o reklamie został zamknięty proponuję przenieść rzeczową dyskusję O REKLAMOWANIU NASZEGO TEAMU do tego wątku. Jutro będę wiedział jak się toczą pracę nad powiększoną wersją naszego logo. Postaram się dorwać plik w formacie grafiki wektorowej. W ten sposób będzie można je równie dobrze wykorzystywać przy drukowaniu naklejek jak i koszulek.

Ma ktoś jeszcze jakieś inne pomysły promocji? oprócz SecondLife Myspace NaszejKlasy

Pomysł z teledyskiem na razie umarł śmiercią naturalną :(


solanum

jeżeli chodzi o filmik jestem już zwarty i gotowy, natomiast bardziej brakuje mi pomysłu (z powodu mojej ograniczonej wiedzy o Boinc) :/ najłatwieł byłoby nagrać rozmowę propagandową na gg. Nawet ściągnąłem jakiś programik do nagrywania ekranu. Myślę, że dobrze byłoby zrobić 'cokolwiek' a później komentować i modyfikować.