Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

iwi

Zaczęty przez iwi, 13 Luty 2009, 23:00

iwi

Witam wszystkich, mimo że nie jestem totalnym nowicjuszem uznałam, że czas się przedstawić. Miałam przerwę w liczeniu, w międzyczasie zmieniła się stronka i forum BOINC@POLAND - więc można powiedzieć że tutaj jestem nowa.

Moje liczenie zaczęło się od Rosetty, jako że jest bliska moim zainteresowaniom - studiuję biotechnologię. A potem dołączyły inne projekty. I kolejne komputery, które konsekwentnie i niecnie wykorzystuję do liczenia na chwałę naszego teamu ;D

Pozdrawiam!

KrzychuP

Można by rzec:

WELCOME BACK! :arrr:

Witamy na pokładzie!
A z jakiegoż to zakątka naszego kraju pochodzisz?

Voice1980

Hej witaj  8) życzę zakotwiczenia tu na dłużej.

iwi

Dziękuję za miłe przyjęcie :)

A pochodzę z Warszawy.

Mchl

Jaka tam nowa. Ja pamiętam doskonale.
Witam z powrotem :)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

OxyOne

Willkommen...

MN
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Kryniek

Witam i pozdrawiam kolegę :parrrty:

buri

Koleżanke, koleżanke  XD

Wszyscy tak zakładają te wizytówki noooo, aż może i ja coś z czasem namazgrze w tym dziale.

Welcome back! Udanego liczonka, na tej pirackiej łajbie  P-)


:ph34r:

Troll81

Witam damę na naszym skromnym pokładzie :D

Aegis Maelstrom

Jako w sumie nowicjusz trochę się wstydzę, ale również serdecznie witam koleżankę Warszawiankę.  :)

lolek

Witam, witam szanowną koleżankę, bo tu prawie sami panowie  XD

emik

witam kamrrrratkę


geconboinc

bienvenue jak to sie u mnie mawia...

   

Kryniek

Cytat: buri w 14 Luty 2009, 09:28
Koleżanke, koleżanke  XD

Wszyscy tak zakładają te wizytówki noooo, aż może i ja coś z czasem namazgrze w tym dziale.

Welcome back! Udanego liczonka, na tej pirackiej łajbie  P-)


:ph34r:

Ups :-[ przepraszam koleżanke, tam mało kobiet u nas (a szkoda) że z rozpędu tak mi się napisało.
W takim razie witam podwójnie :)

iwi

a koleżanka - kamrratka pozdrawia podwójnie  :P

sciagacz

Witam serdecznie kamratke.
:)

Troll81

Żyjesz jeszcze??  :shame:

szuu

Nie wiem czy żyje ale liczy i punktuje :)

http://pl.boincstats.com/search/all_projects.php?cpid=6fb6abe8195e73a419c443b2d746c352  - i to całkiem nieźle. Nawet widać ma ochotę na pierwsze miejsce w Polsce w Rectilinear Crossing No.   :attack:
BoincatPoland :

eRepublik:        


Rejestracja z tego linka powoduje ze ePolska w eRepublica staje sie silniejsza !  http://www.erepublik.com/en/referrer/szuuPL Dzieki !!!

Tomasz R. Gwiazda

Witam koleżankę.

Ja również z Wawy :)