2009.02: SETI@home

Zaczęty przez Bober, 05 Styczeń 2009, 23:52

Troll81

POEM 1
SETI 14
Milky 8
Aqua 3
ABC 4
Spinhange 2
Climate 1
SHA 1
Genetic Life 1
PrimeGrid 1

ksysju

Witam

Seti

wiadomo dla kogo  ;D

--
ksysju
ksysju

Azi


maro86

Niech będzie SETI

Przynajmniej jak to SETI w końcu wygra to będzie spokój z Setowcami na pół roku   :attack:

Xeon E5410@2.33GHz SCYTHE NINJA PLUS Rev.B (SCNJ-1100P)
Foxconn P35A-S@P36 2x Kingston HyperX KHX6400D2LL 1GB + 2x2GB Kingston 800Mhz
SAPPHIRE 5770 1GB DDR5 400/900 DVD LG
Corsair CMPSU-450VXEU - 450W Chieftec LBX-02BBB
Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS 500GB + SAMSUNG HD120IJ 120 GB

cezar






tito

@ Pigu
Chciałem, chciałem - trzeba dać im parę punktów.

SETI

zyzol


daarth

SETI

Nie lubię go, ale ten argument mnie przekonał. Poza tym luty jest najkrótszy, jak już mamy liczyć takie zło to w lutym  :P

Cytat: Pigu w 06 Styczeń 2009, 00:47
Miał być styczeń, niech będzie luty (pomimo iż to najkrótszy miesiąc) głos na:
SETI@home

Seti stanowi prawie 1/3 pkt zespołu i jest zdecydowanie najpopularniejszym projektem - niesetowcy - chcecie byśmy my setowcy liczyli inne projekty? policzcie raz na pół roku nas :parrrty:

Voice1980

SETI

Pigu wcześniej dobrze powiedział...jak policzymy SETI, to SETI policzy nas  :) czyli będzie można liczyć na wsparcie Setowców i przystąpić do jakiegoś  :attack: abordażu.

ZdrowaMarchewa


Troll81

POEM 1
SETI 23
Milky 8
Aqua 3
ABC 4
Spinhange 2
Climate 1
SHA 1
Genetic Life 1
PrimeGrid 1

Troll81

NIedługo kończy się głosowanie więc przypominam że nalezy oddawać głosy. Głosowanie zostanie zamknięte już niedługo więc głosować.

Troll81

Oddaję swój głos na SETI i przestawiam maszynkę :D innym polecam to samo bo wyniki już raczej dramatycznie się nie zmienią.

emik

ja już mam zapełniony buforek ;D


AiDec

A ja ponownie wyraze nadzieje, ze SETI beta tez zostanie wliczone jako SETI. W koncu CUDowne SETI, to SETI:).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pigu

beta to beta - inny projekt cwaniaczku hehe chyba, że mi ktoś zaliczy RALPHA do tego miesiaca
Cytat: Troll81 w 30 Styczeń 2009, 13:45
NIedługo kończy się głosowanie więc przypominam że nalezy oddawać głosy. Głosowanie zostanie zamknięte już niedługo więc głosować.
już się skończyło

PBT_marian_boss

Maszynki już ustawione, w poniedziałek wgram optymalizację :). I niech się liczy na zdrowie :)

KrzychuP

AiDec,
przecież pod zwykłym Setim CUDA też chodzą.
Myślisz, że skąd mi się wzięło tam 7k pkt bez spadku racu w innych projektach  ;D ;D ;D :arrr:

PanStaszek

No to do boju ! Rozetka się kończy SETI juz w blokach startowych, maszynki się grzeją do startu !


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

AiDec

Cytat: KrzychuP w 31 Styczeń 2009, 16:25
AiDec,
przecież pod zwykłym Setim CUDA też chodzą.

Co przez to rozumiesz?



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

buri

Mam Win7 x64 b1 i jade SETI na optymalkach bez CUDA. Warto się bawić z kartą 8400GS (laptop) i zainstalować stery z CUDA? Obecnie licze zawrotnie szybko SETA i nie wiem czy coś więcej moge wyciągnąć.

jurdziol

Rozsadne minimum to 9600GT, z tego co bylo na forum to na slabszych kartach bylo widoczne zamulenie systemu. Moim zdaniem nie ma sensu, jesli nie jest to komp tylko do liczenia.
Pozdrawiam

Szopler

8600GT przymula... komp nie nadaje się do niczego więcej jak przeglądania netu... Dlatego zapuszczam wszelkie CUDA na noc i jak wychodzę do pracy - w sumie to pewnie 12 - 16h na dobę liczy...

buri

To odpada u mnie bo BOINC na czas sesji działa 24/h gdyż nie gram. Dzięki za odpowiedzi.

IThorne

Może wreszcie niektórzy przestana zrzędzić, że SETI nie było projektem miesiąca.

Tylko mi za 2-3 miesiące znowu nie zrędzić bo :attack:


PS. Ja tam będę wierny QMC - pierwsza dziesiątka w Polsce na mnie czeka.



KrzychuP

Cytat: AiDec w 31 Styczeń 2009, 17:28
Cytat: KrzychuP w 31 Styczeń 2009, 16:25
AiDec,
przecież pod zwykłym Setim CUDA też chodzą.
Co przez to rozumiesz?
Z Twojego poprzedniego posta zrozumiałem, że liczysz trochę CUDA'ów SETI, ale w SetiBeta - tak zresztą też wynikałoby z sygnaturki. A ja Ci mówię, że na zwykłym Seti też już od dawna rozsyłają CUDA.
Pojadę w lutym [1xGPU = CudaSeti] + [2xCPU = Astropulse] na pracowym kompie  :D
Przy czym Astropulse na optymalkach.

emik

Krzychu jaka jest różnica w punktowaniu między SETI@home Enhanced a Astropulse?


KrzychuP

Na chwilę obecną Ci nie odpowiem, bo:
1. Seti liczę ostatnio na CUDAch
2. Zwykłego Enhanced nie pamiętam, kiedy ostatnio miałem
3. Astropulsa na optymalkach prawie ukończonego niestety przypadkiem wywaliłem  >:(
4. Do ostatnio przeliczonego zwykłego AP nie mam dostępu, bo nie mam ich już w wykazie WU na stronie Seti

AiDec

Cytat: KrzychuP w 31 Styczeń 2009, 22:40
Cytat: AiDec w 31 Styczeń 2009, 17:28
Cytat: KrzychuP w 31 Styczeń 2009, 16:25
AiDec,
przecież pod zwykłym Setim CUDA też chodzą.
Co przez to rozumiesz?
Z Twojego poprzedniego posta zrozumiałem, że liczysz trochę CUDA'ów SETI, ale w SetiBeta - tak zresztą też wynikałoby z sygnaturki. A ja Ci mówię, że na zwykłym Seti też już od dawna rozsyłają CUDA.
Pojadę w lutym [1xGPU = CudaSeti] + [2xCPU = Astropulse] na pracowym kompie  :D
Przy czym Astropulse na optymalkach.

SETI CUDA ni elicze - liczylem kiedys na probe i tyle. Chodzi mi o to ze jesli zapuszcze SETI zwykle, to nie chce dostac SETI CUDA, bo nie chce zeby mi krzaczylo GPUGrida.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

AiDec

Cytat: AiDec w 01 Luty 2009, 03:46
Cytat: KrzychuP w 31 Styczeń 2009, 22:40
Cytat: AiDec w 31 Styczeń 2009, 17:28
Cytat: KrzychuP w 31 Styczeń 2009, 16:25
AiDec,
przecież pod zwykłym Setim CUDA też chodzą.
Co przez to rozumiesz?
Z Twojego poprzedniego posta zrozumiałem, że liczysz trochę CUDA'ów SETI, ale w SetiBeta - tak zresztą też wynikałoby z sygnaturki. A ja Ci mówię, że na zwykłym Seti też już od dawna rozsyłają CUDA.
Pojadę w lutym [1xGPU = CudaSeti] + [2xCPU = Astropulse] na pracowym kompie  :D
Przy czym Astropulse na optymalkach.

SETI CUDA ni elicze - liczylem kiedys na probe i tyle. Chodzi mi o to ze jesli zapuszcze SETI zwykle, to nie chce dostac SETI CUDA, bo nie chce zeby mi krzaczylo GPUGrida. Napisales ze pod zwyklym SETI tez sa CUDA - to znaczy ze jak licze SETI to automatycznie mi bedzie zapinalo CUDA? Przestraszyles mnie. Chce miec kontrole.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

TJM

Cytat: AiDec w 01 Luty 2009, 03:46
SETI CUDA ni elicze - liczylem kiedys na probe i tyle. Chodzi mi o to ze jesli zapuszcze SETI zwykle, to nie chce dostac SETI CUDA, bo nie chce zeby mi krzaczylo GPUGrida.


Ustaw więc w preferencjach na stronie SETI, że nie chcesz używać GPU i tyle.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Machloj

Cytat: emik w 31 Styczeń 2009, 22:55
Krzychu jaka jest różnica w punktowaniu między SETI@home Enhanced a Astropulse?

również jestem ciekawy czy są jakieś różnice - Pigu...chciałeś setha to teraz odpowiadaj na pytania!  ;D

AiDec

Chyba nikt nie qma o co mi chodzi, tak jak i ja nie qmam wypowiedzi KrzychaP.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

AiDec

Takoz i nikt nie odpowiada na moje trzycholerniekrotne pytanie o SETIbeta i takoz nie moge swoich w tylek kopanych postow edytowac. i sie fqrzam......



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

AiDec

co sie znowu dzieje tutaj z tym 4um...



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

cezar

weekend jeszcze trwa  XD





Pigu

Cytat: Machloj w 01 Luty 2009, 20:55
Cytat: emik w 31 Styczeń 2009, 22:55
Krzychu jaka jest różnica w punktowaniu między SETI@home Enhanced a Astropulse?

również jestem ciekawy czy są jakieś różnice - Pigu...chciałeś setha to teraz odpowiadaj na pytania!  ;D

nie liczę astropulsa, ja szukam zielonych, acz z tego co pamiętam to astro karmiło marnie (acz nigdy nie testowałem opto do astro [o ile są] i nie wiem ile dają)

Machloj

AiDec - napisz o co pytasz bo z Twoich poprzednich postów nie wynika żadne pytanie - ewentualnie widzę 3 warianty:

1. pytasz o to czy można liczyć seti zwykłe (nie beta) CUDAmi - odp. tak można
2. pytasz czy można liczyć seti zwykłe (nie beta) bez używania GPU - odp. tak można [ ustawienia konta-->Ustawienia SETI@home-->Edit SETI@home preferences-->Use Graphics Processing Unit (GPU) if available-->odznaczasz ptaszka]
3. pytasz o to czy Seti@home beta może zostać włączone do klasyfikacji projektu miesiąca - odp. nie mam pojęcia

Pigu

ad3 imo nie - ralpha nie doliczaliśmy do rosetty

KrzychuP

AiDec,
no i koledzy odpowiedzieli chyba na wszystkie dręczące Cię pytania  ;)

Dzięki Machloj