BOINC - Menadzer kont

Zaczęty przez Argento, 07 Styczeń 2009, 20:38

Argento

Witam

Zalozylem na stronie BAM trzy nowe konta w projektach Enigma, RALPH oraz SIMAP. Konta na stronach projektow oczywiscie zostaly utworzone. Przy probie synchronizacji klienta BOINC owe nowo utworzone konta nie pojawiaja sie na liscie projektow, to po raz. Po drugie przy probie synchronizacji projektow, ktore widnieja na liscie klienta nie sa widoczne zmiany, ktore zostaly wprowadzone na stronie BAM.
Czy cos zle robie...?

Pytanie retoryczne, nie mniej wczesniej nie mialem do czynienia z ta wersja klienta...


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

ZdrowaMarchewa

Zobacz na stronie BOINCStats w konfiguracji BAM - zakładka "Zasoby" i "Dołącz natychmiast wszystkie komputery". Nie zaszkodzi też zaznaczyć "zaznacznik" (Takiego sformułowania użył ostatnio mój znajomy  ;D) "Przyłączać domyślnie?".

Argento

Robilem to juz nie jednokrotnie bez oczekiwanego efektu.

Druga sprawa, to lista komputerow na stronie BAM. Jest pusta... Wczesniej utworzylem komputer i jest widoczny w "Zasoby" dla kazdego projektu z osobna. Jednak po wyswietleniu kumputerow dla jakiegos projektu nie sa pokazane dane tj. ID projektu oraz CPU... Nie do konca rozumiem brak tych danych. Nie mniej zakladam z drugiej strony, ze cos moglem zrobic zle lub nie do konca...


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Troll81

A mozę to BAM ma czkawkę??

Argento

Hmm, moze...

Dobrze zakladam, ze po zmianie jakichkolwiek danych na stronie BAM lub dodaniu nowego projektu, podczas synchronizacji klienta z BOINCStats wszystkie zmiany oraz nowe konta winny rowniez zostac przedstawione w kliencie...???

Jezeli dobrze zakladam, to moze poczekam az ew. czkawka BAM'a minie...


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Argento

Hmm, jeszcze jedna anomalia...
W listingu wiadomosci klienta, gdzie opisana jest komunikacja z BAM widniej inny UseID niz na stronie BAM...


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

emik

ja zawsze dla pewności wchodzę jeszcze w listę komputerów i klikając w nazwę komputera sprawdzam czy został dołączony do projektu i dopiero wtedy synchronizuje


Argento

I ja tak czynie. Jednak jak pisalem wczesniej moja lista jest pusta...


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

3Rni

konta projektow lepiej tworzyc w BAM i potem dodawac kompy do BAM z poziomu BM... i wszytko jest widoczne

Argento

I tak zrobilem. Zmiana natychmiastowa in plus oczywiscie.

Dziekuje za porady i sugestie.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Peciak

Też mam problem w BAM w projekcie enigma zapisałem się do tego projektu z pozycji komputera, potem próbowałem go znaleźć w BAM odpowiedź a jakże "sukces" szukam w swojej liście projektów i Bulba. Myślałem że po kilku dniach sie tam może znajdzie, ale gdzie tam juz kilka razy go znajdywałem BAM pisze że sukces i dalej go w swoich projektach nie mam. Z innymi projektami problemów takich nie mam. Co jest ? Może jakiś mądry wie?

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

gielo

A ja zrezygnowałem z bama na rzecz GridRepublic. Może nie jest aż tak wypasiony jak bam i nie można dołączać do niego wszystkich projektów to te potrzebne funkcje posiada i przynajmniej wszystko działa jak należy. Z BAMem miałem ciągle jakieś problemy więc doszedłem do wniosku że lepszy działający GR niż ciągle się piep...cy BAM.
Profesjonalne statystyki stron  - także dla pozycjonerów