Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Najlepszy Hosting

Zaczęty przez OxyOne, 05 Czerwiec 2009, 23:05

OxyOne

Mam prośbe zaproponujcie mi najlepszy hosting pod sklep. Tego jest tyle ze juz nie wiem co i jak juz sie pogubiłem...
Serwer wirtualny.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

sesef

www.ovh.pl jeśli chodzi o dedyki z kumplami byliśmy bardzo zadowoleni, więc reszta usług pewnie też na poziomie.

Możesz jeszcze zobaczyć www.webd.pl ale ovh lepsze.

TJM

Serwer wirtualny w jakim sensie, poszukujesz VPSa ?
To moim zdaniem najlepsze rozwiązanie o ile nie trzeba się liczyć z jakimś ogromnym obciążeniem, ale niestety nie udało mi się jeszcze znaleźć w miarę taniej oferty łączącej porządny transfer i porządne parametry. Zazwyczaj albo maszyna wirtualna ma dużo zasobów, albo dają dużo miesięcznego transferu  :(

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ZdrowaMarchewa


Tomasz R. Gwiazda

ovh odradzam, czesto nie ma do niego routingu a domeny sa banowane za spam


www.nazwa.pl

kozystam od 4 lat, nie pamietam zeby kiedys cos padlo.
Wszystko dziala swietnie, panel administracyjny prosty i przejrzysty a zarzadzanie tym banalne.
Transfery takie ze wykozystuje 1% rocznego ruchu

OxyOne

Chodzi o normalny serwer pod strony www zadne dedyki, vps

ciekawa propozycja jest w webh.pl 15 baz mysql tylko transfer 36GB to malo 6gb na hdd powinno wystarczyc i cena dobra
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

TJM

Hm a może policz sobie cenowo, jak by ci wyszło na http://www.nearlyfreespeech.net
To ciekawy hosting, na zasadzie prepaidu. Limitów nie ma żadnych, płacisz za transfer i im więcej używasz, tym jest taniej. Do tego opłata 1 cent dziennie za bazę danych i jakaś za zajęte miejsce, w megabajtodniach (w moim przypadku to chyba najdrożej wychodziło, ale to dobrze, bo uczy trzymania porządku w katalogach na www, a nie burdelu i śmietnika %)).
Ja tam przez długi czas mialem forum projektu, teraz jest tam forum znajomego i parę moich luźnych stronek 'o niczym'. Koszt utrzymania to dosłownie grosze - ostatnim razem wpłaciłem 10$ chyba mniej więcej rok temu i do tej pory jeszcze się prepaid nie wyczerpał.
Hosting na dzieńdobry oferuje redundancję - stronę masz na 3 serwerach działających niezależnie, jeśli któryś padnie system zauważa to i po chwili strona działa dalej, tylko że na dwóch. To samo chyba jest z bazami danych.
Jedyna wada jak dla mnie to położenie serwerów - w godzinach szczytu w weekendy i święta strony otwierają się zauważalnie wolniej, pewnie ze względu na zapchanie jakichś międzynarodowych łącz.


W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Mchl

Na webd.pl staliśmy przez ponad dwa lata. Zazwyczaj wszystko było ok, ale jak już coś padło, to niczego nie można było się dowiedzieć a na koniec support twierdził że żadnej awarii nie zarejestrowano. Generalnie z biegiem lat bardzo spadła jakość obsługi technicznej.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org