Lezy wykopywana strona - Instrukcje boinc WCG

Zaczęty przez lukaszde, 30 Kwiecień 2009, 14:46

lukaszde

http://www.boincatpoland.org/wiki/Instrukcja_BOINC-WCG  |-?

lolek


KrzychuP


lolek

U mnie już też, widocznie hwilowe problemy techniczne. Może za dużo ludzi chciało ją "wykopac" XD

lukaszde

Takie info na wykopie:
"Autorzy chyba niezbyt rozsądni, skoro nie mogę znaleźć kontaktu do nich. Tak bardzo chciałbym ich poinformować, że można ujrzeć na ich stronie takie kwiatki...
#0 /ścieżka: Database->reportQueryError('User 'COŚTAM' COŚTAM', 1226, 'SET NAMES utf8', 'Database::open', false)
#1 /ścieżka: Database->query('SET NAMES utf8', 'Database::open')
#2 /ścieżka: Database->open('COŚTAM', 'COŚTAM', 'COŚTAM', 'COŚTAM')
#3 /ścieżka: Database->__construct('COŚTAM', 'COŚTAM', 'COŚTAM', 'COŚTAM', 1, 16)
To chyba z powodu nadchodzącej wiosny. "

Mchl

Bardzo to dziwne swoją drogą, że takie dane się pojawiły. Serwer bazodanowy nie przyjmuje połączeń z zewnątrz, więc nikt się raczej na tej podstawie nie dostanie, ale na wszelki wypadek zmienilem haslo

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

TJM


W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

lukaszde

#8
Szkoda ze nie zrobilem zrzutu ekranu :/
W kazdym razie wygladalo to tak jakby baza byla przeladowana (too many connections) i zamiast zaladowac tresci, wyplute zostaly fragmenty kodu zrodlowego

Albertwap

Ja mam pytanko, czy strona B@P jest sledzona przez google alaytics? zastanawia mnie ile wejsc nam wykop wygenerował

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Albertwap

Jeszcze jedno, czy liczba liczących jakoś znacznie dzieki temu wzrosła?

lolek


sesef

Sądząc po komentarzach to nie bardzo bo nagle się "pro" ekolodzy znaleźli.

lolek

#14
Jak zwykle, ale pewnie ktoś z samej ciekawości się przyłączy ;) Pytanie tylko czy zostanie na dłużej

EDIT

Mi już się znudziło odpowiadanie na te posty. Co drugi koment na wykopie to o tym że więcej prądu puidzie tak jak by się ktoś tego wypierał.

SMIERTELNY

AiDec

Nie przyjda teraz, to moze przyjda za jakis czas. Za miesiac czy za pol roku sobie przypomna i moze wtedy beda mieli `lepszy czas` na dolaczenie do teamu :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Kryniek

Najważniejsze że przewija się pojęcie BOINC, być może w przyszłości zaowocuje... %)