Panda Cloud Pro za free

Zaczęty przez TJM, 13 Kwiecień 2011, 09:32

TJM

Dla poszukujących darmowych antywirów jest fajna okazja - Panda udostępnia Cloud Antivir Pro za free. Po pobraniu przenosi na stronę gdzie opisane jest co trzeba zrobić żeby dostać - można wpłacić parę groszy na jakąś organizację (nie czytałem dokładnie) ewentualnie można skorzystać z opcji wykonania jakiegoś zadania online - ja właśnie z tego skorzystałem, moje "zadanie" polegało na porównaniu wyników wyszukiwania z podanym hasłem, jakieś 10 minut klikania i przyszedł mi klucz na maila. Myślę, że warto spróbować, używam Pandy od jakiegoś czasu i całkiem mi się podoba - szybkością i lekkością nie ustępuje najlepszym, nie mówiąc już że raczej miażdży wszystkie inne darmowe antywiry.
Praktycznie jedyna wada to konieczność ciągłego (prawie) połączenia z siecią do działania, co w dzisiejszych czasach raczej nie jest za dużym problemem. Ilość przesyłanych danych nie jest na szczęście za duża, ja często skanuję całe "obce" dyski i jeszcze chyba nie przekroczyłem 10MB/dziennie.

Niestety oferta już się zdezaktualizowała - chciałem jeszcze jeden kluczyk i już kicha (zostały tylko inne promocje), jednak będę obserwował bo może jeszcze wznowią.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.