RALPH@home - kłopot z oczami?

Zaczęty przez PBT_vergere, 19 Marzec 2007, 15:59

PBT_vergere

hmm jak zwykle jestem ten niedobry  :(

informacja że walczymy o 1 miejsce na świecie w projekcie RALPH@homet o jest ale nic więcej

ani na forum nie ma działu poświęconego temu projektowi ani na stronie głównej.Żeby się dowiedzieć czegoś więcej musiałem szukać na stronie konkurencji. Że to jest projekt komplementarny do Rosetty nie każdy żuczek musi wiedzieć.

Skoro walczymy o 1 miejsce chyba trzeba by to zmienić.


staram sie jak widać nękać Administratora (czy ramię sprawiedliwości  Admina jest długie?)


:twisted:
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

kempler

#1
Muszę się niestety z Tobą nie zgodzić :) Ralph ma swoje miejsce na forum w dziale Rosetta@Home

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

#2
A dlaczego nie ma nic o RALPHie na stronie głównej
Jest to jednak projekt testowy, może dlatego nikt go nie opisał bardziej.

PBT_vergere

AD VOCEM

Te linki a i owszem znalazłem ALE:

1: jest to pierwszy projekt w którym mamy szanse być 1 na świecie (więc jest on wyjątkowy)
2: Ralph jest oddzielnym projektem(inne konto etc) i wyniki jego nie są zliczne do Rosetty
3: Nie każdy żuczek wie że należy szukać informacji o Ralphie w Rosettcie
4: W Newsie na stronie głównej i w RSS jest prośba o pomożenie w zdobyciu 1 miejsca a gdzie biedny Misio może znaleźć statystykę i zorientować sie ile NAM brakuje. Inne projekty w których nie błyszczymy mają takie statystyki



a więc.......... "Post hoc non est propter hoc " :lol:
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

Juras23

Cytat: "PBT_vergere"hmm jak zwykle jestem ten niedobry  :(

:twisted:

heh - to ja zawsze byłem ten zły - heh - ale tu muszę Cię poprzeć - projekt wyjatkowy a upchnięty jako osobny temat w dziale Rosetty - kiepsko  :(

Mchl

A ja nadal swoje:

Pierwsze primo. RALPH jest projektem testowym, więc nie należy do niego zachęcać "każdego żuczka", bo takie projekty mają swoje narowy i początkującego żuczka mogą zniechęcić do całego BOINCa
Drugie primo. RALPH jest projektem testowym, w którym chodzi o szukanie błędów w aplikacji (i ich zgłaszanie), a nie o liczenie na potęgę.
Trzecie primo. Pierwsze miejsce już tam mieliśmy :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Podzielam zdanie Mchla, damy Ralpha a co wtedy z DipSpid, TMRL, Neuron i inne ?

Aczkolwiek może wątek o RALPH dać jako przyklejony w Rosetta ?[/b]

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Tomislaw

Cytat: "Mchl"Trzecie primo. Pierwsze miejsce już tam mieliśmy :P
To co odpuszczamy ? Może faktycznie lepiej liczyć coś bardziej pożytecznego  :?



m2marek

Cytat: "Tommy"
Cytat: "Mchl"Trzecie primo. Pierwsze miejsce już tam mieliśmy :P
To co odpuszczamy ? Może faktycznie lepiej liczyć coś bardziej pożytecznego  :?
ten projekt jest bardzo pożyteczny
dzięki niemu Rosetta liczy szybciej i dokładniej.

AdNet

mam problem, bo zapiałem sie do Ralpha przez BAM i od 2 dni nie dołączył mi projektu do BOINCa.  Ktoś może wie dlaczego ?

emik

a zaznaczyłeś w BAM'ie żeby dołączył komputery?


bartsob5

sprawdz kiedy ostatnio sie kontaktowal z hostem, i kaz mu sie skontaktowac ;)