działy

Zaczęty przez bartsob5, 16 Grudzień 2005, 18:07

bartsob5

tak przgladalem dzialy na forum, i stwierdzilem ze w ostatnim czasie sie rozmnozyly (na szczescie nie tak jak uzytkownicy, bo trzeba byloby sie niezle namachac zeby dotrzec do tego postu) i pomyslalem nad tym, zeby najmniej uczeszczane dzialy zlikwidowac...
chodzi mi tutaj o dzial Alife@Home, w ktorym nie ma rozpoczetego ani jednego tematu, zainteresowania nim brak, a jak co do czego to adres do projektu znajdujacy sie pod tytulem dzialu jest nie prawidlowy, tzn wyglada na to ze takiej strony wogole nie ma...

Mchl

Też się nad nim zastanawiam. Projekt zapowiadał się ciekawie i... zniknął. Jeżeli nie powróci do końca roku, to dział zostanie zamknięty.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

tak mi przyszlo do glowy, zeby zalozyc dzial: statystyki, albo cos w tym stylu, aby uzytkownicy mogli porownac swoje osiagniecia, bo na dzien dzisieijszy, nie bardzo wiem, gdzie moge sie pozalic...

Mchl

A czemu chcesz się żalić?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

widze ze ojciec zalozyciel dotrzymal slowa i wywalil dzial alife@home :D:D:D za to pojawil sie nastepny...;)

Mchl

alife jest tak naprawdę ukryty... nadal nie tracę nadziei, że projekt wróci...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org