[Pomysł] wniosek nr 2

Zaczęty przez Juras23, 04 Luty 2006, 22:20

Juras23

Pytanie. Czy możliwe jest i czy ma sens aby  wątki w poszczególnych tematach, w których nie jest nic dopisane od np 3 miesięcy trafiały do jakiegoś podwątku ( archiwum) osobnego dla każdego działu.... czyli np w Dziale: ZESPÓŁ BOINC@POLAND mamy tematy, które ostatni raz poruszane były w październiku 05. Wtedy po 3 miesiącach od ostatniego wpisanego postu ten wątek sam przesówa się do Archiwum ( przyklejonego), jeśli ktoś dopisałby cokolwiek w archiwalnym tego wątku wtedy samoczynnie wychodzi on z archiwum do aktualnych wątków.......oczywiście ma to sens tylko tam gdzie liczba tematów w wątku jest większa od np 5. ....po co ? po to by się sprawniej czytało.....nie wszyscy mają Athlony 3200+ oraz moze by się łatwiej administrowało....może bardziej przejżyste by te tematy były...bo w BOINC MANAGER to tego już sporo jest....

w sumie to może to tylko pomysł nie wart prądu, który na niego poświęcamy....całe szczęście że BOINC w tle całą parą :)


Agrrr.....strażnik kilka batów tym psubratom przy wiosłach...może uda się wypłynąć z tej strefy ciszy...agrr...i odpiąć mi te trupy od kajdan...co by tą zarazę w końcu wyplenić.....cała naprzód moczymordy...$#@$@^!

agrrr.....

Mchl

Jak przeglądałem mody do skryptu, to czegoś takiego nie zauważyłem, a sam nie podejmuję się napisać.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyszp

A czasami w administracji phpBB nie ma opcji "kasuj wątki po ...dniach braku aktywności"?

Jakoś tak mi się może ubzdurało...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Juras23

jeśli mielibyśmy zezwolić na ich skasowanie to proponuję abyśmy je pozostawili w spokoju

Mchl

Opcja jest. Ustawiłem ją na przykład w 'Brudnopisie'. Najwyraźniej nie działa.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org