Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Re: 6 miejsce ???

Zaczęty przez krzyszp, 05 Grudzień 2005, 11:05

krzyszp

---------- 09:38 05.12.2005 ----------

Witam

Po przejrzeniu statystyk teamu na BoincStats łatwo zauważyć, że zbliżamy się do 6 miejsca w kraju!


Potrzebna nam mobilizacja Panowie!

---------- 10:05 ----------

Cytat: "krzyszp"
Po przejrzeniu statystyk teamu na BoincStats łatwo zauważyć, że zbliżamy się do 6 miejsca w kraju!
No i trochę zgłupiałem, bo BoincStats zwrócił mi różne wyniki po kilku chwilach...
Chyba jakieś zamieszanie, ale już jest dobrze...

Pozycję zajmujemy jednak 7, ale do 6 jest niedaleko.
Ale ciekawostka:
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_team_graph.php?pr=bo&id=9063 pokazuje pozycję 8, a po kliknięciu na odnośnik do pozycji zespołu w populacji - jesteśmy na 7 miejscu?!? Ciekawe.

Właściwie to który wskaźnik jest bardziej miarodajny??[/i]

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

bartsob5

no nie wiem, mi wyswietla wszystko dobrze...a jakby co, to jeszcze w archiwum newsow widnieje moj komentarz do RAC 10000 w ktorym wyliczylem, ze okolo czerwca lipca, mamy szanse sie wbic na 4-5 miejsce...

matti_tm

Cytat: "bartsob5"a jakby co, to jeszcze w archiwum newsow widnieje moj komentarz do RAC 10000 w ktorym wyliczylem, ze okolo czerwca lipca, mamy szanse sie wbic na 4-5 miejsce...

Zgiń, przepadnij człowieku małej wiary!!! :) Uwierz szczerze, że stanie się to za dwa miesiące, a stanie się! :D


PS. Oczywiście żartuję z tym "zgiń" i "przepadnij"...
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


bartsob5

---------- 19:31 05.12.2005 ----------

Cytat: "matti_tm"

Zgiń, przepadnij człowieku małej wiary!!! :) Uwierz szczerze, że stanie się to za dwa miesiące, a stanie się! :D

hm... 2 miesiace? no poglebszej analizie... wskoczenie na 4 pozycje jest mozliwe w ciagu najblizszych 3 miesiecy... ale kto wie, bo nasz RAC rosnie z kazydm dniem...

---------- 19:31 ----------

ale tametn komentarz pisalem w zeszlym miesiacu, wiec sie chyba nie wiele zmienilo...;)

matti_tm

Ilość uczestników rośnie nam niemal wykładniczo. A niektórzy z użytkowników mają duuuużo punktów!
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


gaciu

Naprawde ciekawe są nasze statystki. A w zasadzie mnie ciekawią niektóre dni, w które wykręcone zostały mocne wyniki np 55k punktów. Ktoś ma main frame-a w piwnicy i włącza go tylko czasami??  :) Ktoś pewnie dołączył z pokaźnym kontem...

Mchl

To Climateprediction robi takie numery. Szkoda ze nie mogę już sprawdzic, czy oddał nam te ponad 100000, ktore zakosił ktorymś razem ;-)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

ja bym raczej obstawial, co liczy... bo widzisz... ja sam mam takie skoki... 3 dni podchodze ponad 300 pozycji, a pozniej, 2 dni spadam o 100...  a to tylko dlatego, ze nie dochodzi mi codziennie np jednostka z climate lub einsteina, i juz jestem 140pkt do tylu, ktore w przyblizeniu potrzeba w okolicach 30000miejsca, zeby nie spasc...

AL

Dlatego tak mi się spodobało liczenie rosetty-odsyłasz wynik/i i od razu masz gwarantowane punkty. Dodatkowo jeśli ktoś np. łączy się z projektem co kilka dni (można to gdzieś w opcjach ustawić)-to automatycznie pobiera jednorazowo więcej próbek do obliczeń (na zapas), by potem jednorazowo odesłać próbki z kilku dni-i wtedy można zrobić całkiem niezły "SCORE" danego dnia :D

bartsob5

domsylam sie ze jestes nowym uzytkownikiem, wiec ci tylko powiem, ze jesli chodzi o sciaganie probek przez projekty, to ich ilosc mozna edytowac (kombinowac) w kazdym projekcie. jest to w general prefernces, ustawic np zamiast connect every day, connect every 7 days, w ten sposob bedzie kazdy projekt odpowiednio sciagal(no chyba oprocz climate, bop przez tydzien i tak go nie wyrobisz)

Nietoperek

poprawka, jak ustawisz General Preferences to kazdy projekt z twoim CPID (czy jak to szlo) bedzie korzystal z identycznych ustawien ;) - jesli chcesz miec na kazdy projekt inne ustawienie to chyba musisz osobne profile poustawiac

bartsob5

ano mozliwe:P, ja tam dawno nie zagladalem:P

AL

Cytat: "bartsob5"domsylam sie ze jestes nowym uzytkownikiem, wiec ci tylko powiem, ze jesli chodzi o sciaganie probek przez projekty, to ich ilosc mozna edytowac (kombinowac) w kazdym projekcie. jest to w general prefernces, ustawic np zamiast connect every day, connect every 7 days, w ten sposob bedzie kazdy projekt odpowiednio sciagal(no chyba oprocz climate, bop przez tydzien i tak go nie wyrobisz)
Zgadzam się i właśnie to miałem na myśli. Generalnie staram się przez pewien określony czas liczyć naraz tylko jeden projekt(stąd może to nieporozumienie) i jak z nim dzieje się coś nie dobrego(nieosiągalny serwer lub korki) to wtedy w danym projekcie klikam na komendę"nie pobieraj danych" i zaczynam liczyć jakiś inny rezerwowy.
A tak na marginesie-jak kiedyś zmieniłem w opcjach by mój komp łączył się z serwerem projektu raz na 10dni to mi w Rosecie chyba ze sto próbek pobrał-aż się przestraszyłem, że nie zdążę na czas przeliczyć i odesłać-ale udalo się i w ciągu 4dni wszystkie odesłałem :D

bartsob5

i tu wlasnie jest przewaga nad swietej pamieci seti classic;)