Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Problem z avatarem + gg i tlen na forum

Zaczęty przez bartsob5, 30 Wrzesień 2005, 17:45

Skype w profilu użytkownika?

Tak
2 (66.7%)
Nie
0 (0%)
Co to Skype?
1 (33.3%)
Co to profil?
0 (0%)

Głosów w sumie: 3

Głosowanie skończone: 30 Wrzesień 2005, 18:16

bartsob5

---------- 17:37 30.09.2005 ----------

chcialem sobie zmienic avatara... w tym celu jedno z galerii moich zdjec pomniejszylem do rozdzielczosc 100x74 pomniejszylem rozmiar... wyslalem na serwer i cos sie skopalo, bo nie dziala:| co na to radzisz zrobic?

---------- 17:45 ----------

a przy okazji... w formularzu danych profilu, pisze nr. gg i tlenu, ale jak sie je zmieni, to w widoku widac numery AIM i YIM czy cos takiego... jak na moj gust tak raczej nie powinno byc...

Mchl

Avatar to ten z zachodem słońca?

GG i Tlen muszą poczekać. Miałem problem z modem, ktory podmieniał AIM i to drugie coś, na polskie komunikatory. Musze wymyśleć (albo znaleźć) coś innego.
P.S. Jest ktoś zainteresowany tym, żeby do profilu dodać też Skype?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

ja osobiscie niee, ale napewno nie wadziloby mi to:P a co z tym obrazkiem? bo chwilowo znow powrocilem do poprzedniego...

Mchl

Próbuje go ręcznie wstawić do bazy danych, ale mam problemy z panelem administratora. Będę musiał do hostingu napisać, że nie za to placę.  :lol:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Mchl

Zdaje się, że coś nie w porządku było z formatem pliku. Ściągnąłem do siebie i zapisałem jeszcze raz w IrfanView i działa.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5


matti_tm

Co do ikonek: może wystarczy znaleźć obrazki Yahoo IM i AOL IM i "na siłę" podmienić je na inne? Bo ALT mają dobry...
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

Obrazki są (znaczy się, mam je). Trzeba za to odnośniki podmienić.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Chodziło mi o to, żeby po prostu olać Yahoo i AOL - i tak są w Polsce mało popularne. Nadaj obrazkom gg i tlen nazwy takie, jak mają obrazki Y i A i podmień w katalogu z obrazkami. Dzięki temu zamiast szukać wszystkich odnośników wystarczy znaleźć jeden obrazek :).
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

Jeszcze trzeba cos zrobic, zeby po kliknieciu odpalo sie gg, a nie yahoo.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Ahaaaa... No, to faktycznie może być małym problemem. Ale tak naprawdę wszystko zależy od tego, czy linki są przechowywane w bazie, czy w plikach. Jeśli w plikach - to nawet windows ma opcje wyszukiwania zbiorów po tekście w treści.
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

Jakoś sobie z tym poradzę. Mam w końcu ściągawkę z tego jak ktoś już zrobił. Co prawda u nas to nie zadziałało, ale przynajmniej wiadomo gdzie i czego szukać.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

---------- 21:07 02.10.2005 ----------

chce zwrocic uwage, ze tez ikonka od ICQ tak jakos 'schodzi' w dol...

---------- 22:24 03.10.2005 ----------

i jeszcze takie pytanie, dlaczego matti_tm ma wpisane 'dolaczyl 15 sie' a ja i nietoperek odpowiednio Aug 31  i Sep 18????????

Mchl

O ikonce wiem....ale nie wiem dlaczego tak sie dzieje.
O datach wiem...i jak wyzej...
Predzej czy pozniej pewnie to wyprostuje. Na razie ciesze sie, ze calosc dziala bez wiekszych bledow.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Nietoperek

Cytat: "bartsob5"
i jeszcze takie pytanie, dlaczego matti_tm ma wpisane 'dolaczyl 15 sie' a ja i nietoperek odpowiednio Aug 31  i Sep 18????????
stawiam iz polskie oznaczenia miesiecy sa zarezerwowane dla staffu glownego a reszta szaraczqf musi zadowolic sie angielska odmiana :D