Pigu się Żeni

Zaczęty przez Pigu, 23 Sierpień 2009, 10:06

Pigu


Jako, że w miarę systematycznie pojawiają się przeróżne przestrogi i docinki związane z sytuacją życiową Pigulczyka postanowiłem zebrać je w tym jednym miejscu - także bardziej doświadczeni kamrraci - jak to jest?  %)

AiDec

Cytat: Pigu w 23 Sierpień 2009, 10:06
Jako, że w miarę systematycznie pojawiają się przeróżne przestrogi i docinki związane z sytuacją życiową Pigulczyka postanowiłem zebrać je w tym jednym miejscu - także bardziej doświadczeni kamrraci - jak to jest?  %)
Prze... Generalnie to nie ma slow na opisanie JAK TO JEST XP. No dobra, sa slowa, ale takich tu nie wolno uzywac - moge Ci dac co najwyzej na PM  XD.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Waldek1989

heh to ja się chce dołączyć do pytania Piga bo mnie też to czeka  :fright:

OxyOne

Wiec, zaczynamy świniobicie...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Mchl

Cytat: OxyOne w 23 Sierpień 2009, 11:18
Wiec, zaczynamy świniobicie...

Lol... aż mam ochotę tażać się w błocie ze śmiechu

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

emik



X X X

Jest wspaniale póki jest wspaniale, a później masz przejebane. Ślub możesz sobie brać, ale zrób też rozdzielność majątkową (no chyba, że wybranka wnosi w posagu minimum 100 kóz) - inaczej żona będzie Cię kosztować więcej niżbyś utrzymywał płatną kochankę. Osobiście wytrzymałem 16 lat, z czego 12 było super. Teraz uznaję wyłącznie wolne związki, bo tylko w nich masz pewność, że chcecie być ze sobą, bo jest Wam dobrze.

Troll81

cały team liczy na zaproszenie na wesele :D (zjazd teamu :D )

a tak na serio to gratulacje pigu  :parrrty:

Machloj

no no no! grrratki Pigu! po ślubie nic tak naprawdę się nie zmienia - jak żeś szczęśliwy teraz to będziesz i po ślubie  %)

AiDec

Pogratulujemy jak bedzie dziesieciolecie i napisze ze to nie byl blad XP. Na razie mozemy co najwyzej 3mac kciuki, zyczyc powodzenia i obserwowac efekty  %).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Voice1980

Gratuluję Pigu. Trzymam kciuki...ja mam ślub za ...2 dni  8).... :fright:

AiDec

To jakas epidemia  :fright:


Dobrze ze ja daleko jestem  XD.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

KrzychuP

#12
A ja polecam!

Jak nie będziecie mieli problemów z rozmawianiem na trudne tematy (cóż... życie nie jest różowe...), z trzymaniem na wodzy emocji w konfliktowych chwilach, a czasem ze schowaniem swojej dumy do lodówki i przeproszeniem drugiej połówki, choć się uważa, że się nie zawiniło, to nie będzie źle.
Staż małżeński może nie jest jakiś porażający (w tym roku 5 lat), ale wiem co mówię. No i trochę się jednak zmienia, m.in. priorytety różnych spraw, zwłaszcza jak pojawią się "owoce Waszej miłości"  ;)

Ja osobiście trzymam się tego, co kiedyś usłyszałem na homilii x.Orzechowskiego u znajomych na ślubie.
Przyjdą różne sytuacje, miłe, wspaniałe, niezapomniane, ale i trudne, przykre i skomplikowane, a czasem dramatyczne, których po ludzku nie da się rozwiązać.
Dlatego właśnie na końcu przysięgi ślubnej jest: "Tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny i Wszyscy Święci".

To jest mój "secret weapon" i moja brzytwa w razie powodzi.   :)

Troll81

A ja już z kobietę jestem 8 lat :D jeszcze nie mamy ślubu, ale skoro do dziś nic nie pękło to chyba o czymś świadczy (że ma anielską cierpliwość do mnie :D )

pigu ty sie tu nie ukrywaj, tylko zapodaj focie swej wybranki :D

Bober

#14
Moje gratulacje  :parrrty:

A planujecie prosiaczki?  XD

Ja póki co "lekko podziębiony" - zaręczyłem się ostatnio :D

Troll81

moje gratulacje :D

a planujesz bobrzątka??  XD

Bober

Nu ba  :D
Ale jeszcze nie teraz  XP

OxyOne

Cytat: Voice1980 w 27 Sierpień 2009, 11:28
Gratuluję Pigu. Trzymam kciuki...ja mam ślub za ...2 dni  8).... :fright:

Dostaniesz odemnie szyszke - obezpieczysz i zasalutujesz... abys nie cierpiał...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Voice1980

Rozumiem, że to ta szyszka, która tobie nie wybuchła?   XD... będzie dobrze, wszystko dla ludzi :)

ryzykantka2

A ja powiem jedno"Czasem słońce,Czasem deszcz" ale na 97% jest extra staż? 13 lat  XD
http://www.boincstats.com/signature/user_1985664.gif

OxyOne

Nie miałem wokół siebie szczerych znajomych co by mi handgranate dali w prezencie... Teraz uswiadomiłem sobie po 5 latach ze ... po slubie jestes sadomaso. Musisz słuchac tego skrzeku, nie mozesz jebnac drzwiami i sobie wyjsc albo powiedziec sajonara koniec tego dobrego juz mi sie znudziłas yyy wypier... jak na drodze stoi dziecko. Jeszcze sie zachłysniesz tym miodem... jak zacznie brakowac pieniedzy a dupy przyzwyczaiły sie do luksusu...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Pantarhei

No to ja się wypowiem. Obliguje mnie do tego poważny, bo czteromiesięczny staż małżeński.

Więc, nic się nie martw bo nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być jeszcze gorzej, a ja mam całkiem dobrze zwłaszcza dlatego, że póki co jestem na utrzymaniu żony. :) Także twórz tę podstawową komórkę społeczną a jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości to posłuchaj sobie piosenki Kukiza i Piersi - Małżeństwo na wieczność ślubowane.

A wiecie co ostatnio odkryłem. Wyprzedaże w najdroższych galeriach w Łodzi są przez cały rok i jak żona kupi koszulkę bawełnianą za 300 zł to to i tak jest świetna okazja bo tam wyżej jest przekreślona cena 550 zł. Więc, naprawdę nie ma się co denerwować nawet jeśli zaoszczędzone na tej transakcji pieniądze pójdą na kostkę mydła do twarzy (to też jest świetny zakup bo to mydło do twarzy starcza żonie na pół roku).
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

X X X

Dopiero z wiekiem dochodzi się do oczywistych wniosków, że kochanka jest tańsza od żony, a sponsorowana studentka tańsza od każdej z nich. No i młodsza.

Troll81

a ja się właśnie zaręczyłem :D

X X X

Serdeczne wyrazy współczucia. Niech mottem będzie cytat z filmu  - "czy jesteś jeszcze z żoną?"
XD

Mchl

Cytat: Troll81 w 27 Wrzesień 2009, 22:51
a ja się właśnie zaręczyłem :D

:attack:

:parrrty:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Janek

Cytat: Troll81 w 27 Wrzesień 2009, 22:51
a ja się właśnie zaręczyłem :D
Wielkie gratulacje Trollu!!!!! :parrrty:

KrzychuP

Cytat: Troll81 w 27 Wrzesień 2009, 22:51
a ja się właśnie zaręczyłem :D

GRATULACJE!!!
:parrrty: :parrrty: :parrrty:

Pantarhei

Serdeczne Gratulacje!!!
Jeśli Ona przez osiem lat czekała to masz narzeczoną o anielskiej cierpliwości. :)
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Pigu

Grratki Trolliku - kiedy realizacja?

Troll81

tak z pół roku....

Wrzuć fotki swojej połowicy :D

Pigu

hoho ja celuję z realizacją na wiosnę 2011  %)

Troll81

wrzucasz czy się wstydzisz?  %)

Pigu

nie wrzucam niczyich fotek bez zgody, nie mam ochoty o zgodę pytać - nie jest rzeczą by się chwalić  XP

Mchl

I tak są na naszej-klasie

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

emik

Cytat: Pigu w 07 Październik 2009, 17:20
hoho ja celuję z realizacją na wiosnę 2011  %)

i jak z realizacją?

a tak a propo tego tematu - wreszcie zdecydowałem się oświadczyć mojej połowicy - realizacja pomysłu już w przyszłym tygodniu w dniu jej urodzin (taki prezent jej wymyśliłem), więc teraz w sobotę wybieram się na zakup pierścionka z wymarzonego białego złota :)


kret

ależ się wszyscy legalizują  |-?

:)

Pigu

realizacja wkrótce - 30.04.2011

krzyszp

Cytat: Pigu w 03 Marzec 2011, 22:41
realizacja wkrótce - 30.04.2011

Muszę pamiętać, żeby w tym czasie jakieś  :parrrty: zrobić za Was :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

simonic

@ Pigu jak widzę to u mnie będzie ten sam dzień :)