Koszulka B@P wspieram naukę - edycja II

Zaczęty przez Troll81, 06 Czerwiec 2011, 20:00

DJ_KS

Biorę 2 L-ki męskie [biała i czarna]
oraz 1 M-kę damską [biała]

toriam

jakby było wiadomo dokładnie jak wygląda i ile kosztuje to się zapiszę ;)

AL

Ja pisałem się na każdy dostępny kolor, ale żeby nagle się nie okazało, że dostępnych kolorów jest sto lub coś w tym stylu - to ograniczam się do czterech kolorów.

Cyfron

ja proponuje zobaczyć wątek o pierwszej wersji koszulek.
Wykonanie będzie prawdopodobnie takie (chyba, że ktoś zrobi lepszy projekt według wytycznych, które pojawiły się w tym wątku).
Cena prawdopodobnie będzie wyższa, bo ostatnio ten koleś narzekał, że to kupa roboty jednak jest (więc pewnie teraz coś podniesie cenę:) )

GRID

To zróbmy tak jak było, tylko z tyłu dajmy:

Wspieram rozwój nauki
www.boincatpoland.org

Montjuic

Ja biorę damską białą w rozmiarze S :)

alcybiades

Jeżeli to aktualne, to dla mnie rozmiar L w kolorze czarnym.

Mchl

No ja chyba też się skuszę. Raz biała raz czarna w formacie L :)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AG

Ja biorę jedną białą i jedną czarną w rozmiarze L.

Szopler

#49
zielona i pomarańczowa w rozmiarze L.

TERVEPERKELE

#50
puk ... puk ....   - nic nie kumam, straszny bałagan!

Kto zbiera zamówienia na koszulki?
Ile teraz kosztują (wcześniej widziałem 15 zł + 7 zł przesyłka)?
Czy lista na zamówienia jest zakończona?
Jakie są dostępne kolory?
Rozmiary koszulek to "rozmiarówka" męska, damska - ma to znaczenie?

Mogę zamówić 10 szt. - możliwie jak najszybciej (od 1 sierpnia urlop).

Cyfron

niestety wątpie,  abyśmy do końca lipca zrobili zamówienie.

Odpowiadając na pytania:
Zbieram zamówienia Ja
Ceny obecnej nie znamy, bo ma się zmienić trochę projekt na koszulce i czekamy, aż ktoś go zrobi (ja na grafice się nie znam)
Lista na zakup ciągle jest otwarta
Dostępne kolory były gdzieś podane na aukcji
Nie ma nigdzie podziału damskie/męskie

TERVEPERKELE

Wracam z urlopu 9 sierpnia, jeśli jeszcze będzie to możliwe, to zamawiam 10 sztuk. Rozmiar i kolory podam w sierpniu. Amen

Cyfron

spokojnie - myślę, że z zamawianiem jeszcze zejdzie (trzeba zrobić najpierw projekt tego co na plecach - ktoś się podejmie?)

stasieks

Wracam do tematu. Chętnie bym kupił, inni się zadeklarowali. Skoro nie ma chętnych na nowy projekt zróbmy identyczne koszulki jak w pierwszej edycji.

GRID

#55
Nowy projekt jest już wymyślony. Jak to było  :facepalm2: - głównie Cyfron, Troll81 i koboos to wymyślili - czyli tak samo jak było ale z przody pod logiem będzie jeżeli dobrze pamiętam - Wspieramy Naukę.

Problem w tym ze Cyfron ma wolne a dokładniej w Niedziele jedzie do Belgii na tydzień.
W pierwszej edycji on zamówił koszulki a następnie wszystkim rozesłał. W tej edycji nie musi on koniecznie się tym zajmować. Może ktoś chętny chce się tym zająć. W sumie na koniec pomyślałem że zbiórka i tak będzie trwała min tydzień.

stasieks

W grafice zabrakło ogonka literce e "naukę". Nie lepsze byłoby wpieram naukę (bardziej skupi uwagę na osobie w koszulce i może sprowokuje pytanie "ale jak to działa ten chomik ;) "). Wspieramy to wszyscy czyli nikt = jak w reklamach.

GRID

może oni tak to wymyślili może pytałem się ich czy nie lepiej Wspieram Naukę ale nie pamiętam, może niebawem któryś z nich się wypowie.

tito

Ja rezygnuję - wyjazd 4-ro miesięczny i nie miałby kto zrealizować wpłaty.

Troll81

Zawsze możesz ptrzelać zawczasu :D

Cyfron

Tak-mysmy wymyslili "Wspieram Nauke" ;)
A ja wlasnie mam bardzo lichy dostep do neta, w niedziele na kilka dni wyjazd za granice.
Normalnego neta bede mial najwczesniej koncem przyszlego tygodnia-wtedy nadrobie zaleglosci na forum :)

gigi2000

Z tego co widzę lista jest ciągle otwarta.
Ja poproszę 2 koszulki. Jedna biała, druga czarna. Obie w rozmiarze L.

simonic



Martin Fox

ja bym się dopisał - jedna biała, jedna czarna, obie XL :)

Troll81

Spodobały ci się Kurozukin :D

Szopler

Ktoś to jeszcze ogarnia |-?

AL

Myślę, że po wakacjach dojdziemy do pożądku w tym wątku. Ja to widzę w ten sposób, że skoro mamy tylu chętnych to robimy zamówienie na identyczne koszulki jak w pierwszej edycji i nie wydziwiamy z nowym projektem - bo się możemy go nie doczekać!
Zawsze wszak można zrobić kolejną trzecią już edycję zbiórki na zupełnie nową koszulkę w nowym wzorze!

GRID

Cyfron mówił że jak niema się kto tym zająć to On oczywiście się podejmie tego. A projekt jest już zrobiony -> takie same koszulki tylko przednie logo ma dodatkowy napis -> wspieram naukę

Cyfron

oczywiście nadal można się zgłaszać (może być w tym wątku - potem to pozbieram i zrobię listę, którą każdy potwierdzi)
ten dopisek o którym Gridzie mówisz, ma byc dowolną czcionką czy jakąś konkretną?

GRID

Wydaje mi się jakąś prostą drukowaną czcionką. Wcześniej podawałem przykład logo na przodzie.


toriam

jeśli jest jeszcze możliwość też bym się dopisał na jedną L granatową ;)

Cyfron

możliwość jest cały czas :)
Czekamy z koszulkami na uruchomienie działalności fundacji.
Zresztą ja i tak teraz nie mam czasu - konferencja, otwieranie przewodu doktorskiego - ogólnie zajop....

PBT_marian_boss

Witam, ja poproszę 2 szt. XXL, kolor koszulki biały.

Arthusp

Troche offtopik: jestem chętny na koszulkę, a z fundacją może to jeszcze trochę potrwać, a (kolokwialnie mówiąc) nie wiem, co będzie za pół roku. Jako że chętni są, to może by zorganizować drugą turę na podobnych zasadach co pierwszą, a dopiero kolejną turę zorganizować w oparciu o fundację? Co o tym myślicie?

Tak czy siak: niebieska, L :)

Bober

A to ja też chcę: biała i czarna, obie L

Cyfron

wszystko pięknie, ale kto się zajmie zbiórką pieniędzy, zamawianiem a potem rozsyłaniem koszulek do ludzi?

Tomasz R. Gwiazda

a moze tym razem troszke inaczej

wybrac firme co robila koszulki (moze byc ta sama)

czyli wzor jest 1

a kazdy indywidualnie z niej bedzie zamawiac i to oni beda wysylac na indywidualne adresy


po co mieszac kogos w to? :)

Troll81

pomysł fajny pytanie czy firma na to pójdize

Tomasz R. Gwiazda

100 firm na allegro co robi koszulki ? czy wiecej?
to nie my mamy sie przypasowywac do sprzedawcy tylko oni do nas.