Brak loga przy adresie :( w wyszukiwarkach ):

Zaczęty przez symbiont, 12 Wrzesień 2006, 15:12

symbiont

Nie wiem czy padała juz kiedys propozycja umieszczenia jakiegos loga obok adersu zamiast tej brzydkiej pustej kartki - myśle ze to logo przyczyni się dodatkowo do "rozpoznawalniści" serwisu i zdecywowanie bardziej efektownie bedzie sie prezentować przykładowo w firefox`owych zakładkach osobistych... ;)
Pozdrawiam

Gave

Hmmm...bywa z tym różnie ale takie logo istnieje. Gdy np ładował mi się Twój post to ikonka ta sobie ładnie siedziała na swoim miejscu. Teraz już jej nie ma - jest biała kartka.  :?
Ale w zakładkach Operki jest.  :wink:

Mchl

No właśnie sam chciałbym wiedzieć, co zrobić, żeby była zawsze...

A swoją drogą, jeśli ktoś ma pomysł na ładniejszą ikonkę, to zapraszam.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

MadMan

Jak dla mnie SOA#1 - ikonka koło adresu jest cały czas. Używam Opery 9.02 (najnowszy build). W Fx 3 Alpha też jest, w IE jak można się domyślić brak, co mnie zbytnio nie dziwi (w końcu tak zacofana przeglądarka może nie obsługiwać).
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

Mchl

Z IE jest najśmieszniej, bo wyświetla czasami.
Nie wiem jak jest z IE 7, bo nie mam jak sprawdzić. Musze w końcu zalegalizować system.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

@mchl
albo znalezc klucz zbiorczy ktorego m$ nie zna:P w sumie jesli chodzi o liska to dopiero teraz zwrocilem na top uwage... ale i tak znacznie czesciej mam szara "rozgwiazde" niz to logo...

Mchl

Nie muszę szukać. Mam dostęp do licencji studenckiej za darmo. Tylko trzeba ściągnąć i zainstalować... ale się nie chce...  :oops:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

MadMan

Mchl: na pewno musisz instalować? Może wystarczy tylko zmienić jakimś narzędziem klucz w systemie... Zakładam że licencja będzie na taką samą wersję systemu (Home albo Pro).
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

Mchl

Może i tak... ale przeinstalować system muszęs swoją drogą

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

KrzychuP

Mi się ikonka pod Firefoxem pierwszy raz wyświetliła. Oby tak zostało.

symbiont

O teraz juz i u mnie wsio gra... no tylko moze faktycznie ikonka jest zbyt czarna ale i tak jest o niebo lepiej dzieki ;)
BTW tez ja pierwszy raz widze
Pozdro

KrzychuP

#11
Chciałbym jeszcze w temacie ikonki nadmienić, że został on też poruszony przy okazji powstawania logo naszej strony
i o ile pamiętam tamta ikonka nawiązywała swoim wyglądem do loga. Ktoś ją może pamięta, bo mi się nie wyświetla w tamtym wątku?

Mchl

Nom... coś było na rzeczy, tylko się o technikalia rozbiło. Trzeba gazia zapytać, czy jeszcze to ma.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

gaciu

---------- 00:36 14.09.2006 ----------

W zasadzie to zrobiłem dwie ikonki od początku, bo tamte gdzieś zagubiłem. Nadal nie posiadam lepszego pomysłu niż pomniejszenie kuli ziemskiej z naszego logo. Wtedy chodziło chyba o to, że nie wszystkie przeglądarki chciały załapać tą ikonkę. Jako, że w chwili obecnej nie posiadam możliwości wrzucenia ikonek na jakiś serwer to nie moge zaprezentować efektów :/

---------- 00:48 ----------

W sumie to zrobiłem dzisiaj jeszcze dwie kolejne propozycje. Ipodobnie jak podczas tworzenia loga proszę o wszelkiego rodzaju uwagi. Wtedy dzięki temu udało nam sie storzyć coś ciekawego. Z rana sprobuję gdzieś wrzucić wszystkie ikonki i zaprezentować je w pełnej krasie.

KrzychuP


Mchl

Arrrr!!! Kamrrraci!!! I jak się podoba nowa banderrrra? P-)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Simek

Arrrrr! Kapitanie ta jest lepszarrrrrrrrrr xD


Mchl

Avast!!! I chciałem, żebyście wiedzieli, że mamy też pirrrata na forum. P-)
A robi się go tak:
P-)

(Simek znalazł ładniejszą grafkę od mojej, więc oficjalnie nadpisałem ją na poprzednią)

Nowa baderrra oczywiście od gacia. Arrr...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

Widzę "B" jak Boinc - ale też to się może kojarzyć jako Beee. Ładne - ale czytelne tylko dla wtajemniczonych...

Mchl

Niech posiedzi na maszcie przez jakiś czas, a potem wciągniemy inną wersję (z globem). Będzie ożna obejrzeć obie, porównać obie. Aye!

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL


KrzychuP

Kamrrraci pomóżcie, bo się mnie nie wyświetla nowa ikonka (jak rozumiem bandera ;) P-) ) tylko ta stara z logo Boinc'a

symbiont

Potwierdzam pomaga. I mysle ze wo logo mi sie bardziej podoba a moze da się w większy brzuszek wpisac polskie barwy wtedy chyba będzie idealnie... :P

KrzychuP


MadMan

Moim zdaniem stare logo było jakieś takie... Lepsze... Nowe nawiązuje do naszego poprzedniego loga, moze to i dobrze. Może za kilka dni te mi się będzie też podobać :)
KrzychuP: jaki masz monitor?
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

Mchl

Nowe nawiązuje do starego? Ja jestem zmęczony, ale nie rozimiem... może nadal widzisz stare? 8O

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

KrzychuP

Cytat: "MadMan"
KrzychuP: jaki masz monitor?

mam klasyczną dzięwiętnastkę (w sensie nie LCD)

MadMan

Mchl: to mi się pomyliło. Nowe nawiązuje do OBECNEGO loga, tak miało być. Stare nawiązywało do starego.
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

gaciu

Planuję rozwijać temat loga jednak musicie mi dać czas na postawienie komputera na nogi. Udało mi się w częsciach przeszmuglowac komputer za granicę, jednak nie zabrałem budy i monitora (ze względu na gabaryty). Teraz już czekam tylko na owe części. Myślę więc, że niedługo coś powstanie.

krzyszp

Zamiast obudowy trzeba byłą wziąść tylko zasilacz i zrobić sobie "pajęczynkę" (ja tak właśnie swego czasu zrobiłem) - zdaje egzamin (a jakie chładzenie ;-)).

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka