Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32


buri

Ja jako główny postawiłęm :P jak testować to na maksa.

Pierwszy poważny problem to filmy na pełnym ekranie ... WMP działa normalnie, ale np. KMPlayer przy pełnym robi pikseloze tzn. powiększa tak jak orginalna rozdziałka ... musze troche w opcjach pogrzebać, może coś się znajdzie.

Kamerka, no touchpad nie ma zaawansowanych funkcji ... dzisiaj jak znajde to spróbuje postawić to na sterach od Visty, podobno działa czasami.


wygrywam skromnie mówiąc  :P


buri



buri


KrzychuP

No wreszcie się doczekałem  ;) ;D

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale w wersji 6.5.0 managera BOINC w zakładce Wiadomości dodano nowy przycisk.
Po zaznaczeniu jednej z wiadomości i kliknięciu na ten przycisk włącza się filtr, który pokazuje tylko wiadomości z projektu do którego należała zaznaczona wiadomość.
Jak dla mnie baaaardzo przydatne.

emik



Szopler

#12168
Faktycznie :). Bardzo dobra rzecz...

Zamorduję zaraz sprzedawcę z Allegro... przysłał mi czarną myszkę zamiast granatowej... ehh a specjalnie pod kolor lapa wybierałem. Odsyłać się nie opłaca, a humor skwaszony ;).

Przejściówka CompactFlash -> SATA przyszła - Almere i FreeHal MOJE XD

Pigu

Cytat: Szopler w 15 Styczeń 2009, 16:07
Przejściówka CompactFlash -> SATA przyszła - Almere i FreeHal MOJE XD

bezpośrednio z sd na sata czy przez ata po drodze? idze zbić to w raida? pokażesz linka?

Szopler

#12170
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=519115335

Komp wykrył to jako IDE kontroler, czyli jest to konwerter IDE - SATA. Z resztą nie dziwota CF to IDE...

Pigu

cf zdaje się robią szybsze niż sd? jest jakaś inna alternatywa do naszych zastosowań, czy właściwie cf to jedyna rozsądna pamięć?

buri

 XD

Filmy działają normalnie, BOINC też przeliczył pierwsze zadanko. Teraz pozostał test gier jak tylko zacznie mi działać normalnie internet.

Machloj

widzicie jaka poważna firma do nas dołączyła? :
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=1845356

Troll81

pozostało jeszcze kilka takich firm w kraju. Trza pogadać by gdańska galera się podłączyła i wrocławskie Laboratorium Sieciowo Superkomputerowe :D

Pigu


emik



Pigu


KrzychuP


buri



kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

buri

od środy mam fajrant więc nudzi mi się już  XD



kolejna walka z windows 7, bitwa z odpaleniem mikrofonu


buri

Win7 wygrał ;/ Stery się zainstalowały do muzki (teoretycznie powinny też do mikrofonu bo to połączone) ale niestety wywaliło mikrofon :D

Trudno powalcze później, ale nawet na WinXP miałem z tym problemy, bez patcha od Della do windowsa chyba nic nie poradze ....

Ale dalej się z tego śmieje  XD bo wygrywam!

Machloj

a ja walczę z ubuntu i wyszło mi takie równanie:

właśnie samodzielnie skonfigurowałem conky + i do tego wygrywam = jestem z siebie dumny  XD XD XD

KrzychuP


buri


emik



Szopler


Pigu


emik



Pigu


Machloj


Pigu


emik



Pigu


emik



Pigu


buri