Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Best in Poland 60 days - Challange

Zaczęty przez D_T_G, 14 Październik 2007, 14:08

D_T_G

http://www.worldcommunitygrid.org/team/challenge/viewTeamChallenge.do?challengeId=223

Challenge Name:    Best in Poland 60 days
Open Challenge?     Yes
Start Date:   10/01/2007
End Date:       12/31/2007
Challenge Type:    Points

                    Scoreboard
Team Name   Current Score
___In2My.Net___   2,179,823
IBM Brasil (...)   1,276,162
FUHS                     1,271,394
Ubuntu Linux   1,067,478
TeamWTFOnline   906,615
hikojpn                     438,917
German Help for H.   272,785
Animersion   214,668
IBM Denmark   190,233
Panta Plast  (...)   171,537
WAREZnet.cz   157,342
USA - BOINC Team   150,297
NCSU                      119,279
Next Generation M.   114,773
Lubaczow    88,597


Dziwne teamy, jakieś nie tutejsze  :roll: Bierzemy udział czy nie?


Mchl

Jak mi ktoś powie jak dołączyć, to mogę nas dołączyć... Ale nie wiem jak :evil:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

Trochę bez sensu, skoro drużyny z całego świata się dołączają. Z drugiej strony nie bardzo jest kogo w Polsce wyzwać.
Ale musimy bronić honoru krajowych drużyn.  :twisted:

Bober

Jakoś też nie mogę znaleźć wskazówki na forum  :(

Może D_T_G pomoże.

BTW. Dzięki D_T_G za aktywne reprezentowanie nas na forum WCG  :!:
Tak trzymać  =D>

D_T_G

Cytat: "Mchl"Jak mi ktoś powie jak dołączyć, to mogę nas dołączyć... Ale nie wiem jak :evil:

Team Updates

FAQ: Team Challenges

To jest otwarty challange, więc powinno to być, gdzieś "na wierzchu", na pewno po zalogowaniu się nigdzie czegoś takiego nie widzisz?

Cytat: "Bober"Trochę bez sensu, skoro drużyny z całego świata się dołączają. Z drugiej strony nie bardzo jest kogo w Polsce wyzwać.
Ale musimy bronić honoru krajowych drużyn.  :twisted:

No właśnie, tym bardziej, że taki in2mynet jest raczej poza naszym zasięgiem, a nie jest z Polski, a taki Poland w tym udziału nie bierze, z nimi rywalizacja byłaby najciekawsza:

B@P:


Poland:


Ani raczej się o nim nie dowiedzą, bo nawet nie wiadomo kto zrobił ten challange, a jakby był kumaty to by zaprosił chociaż wszystkie polskie teamy:

CytatHow do I invite teams from my team's country?
Unfortunately, the Issue Team Challenge team search doesn't filter by country. To invite teams from your country to your Team Challenge, you can filter by country on the Find A Team page, and then do a search by name on the Issue Team Challenge search for the teams that come up in the country-filtered Find A Team search. The best way to do this is to open two browser windows so that you can have each page open at the same time. The Issue Team Challenge page will not save the teams you've invited if you go to a different page before clicking the submit button.

(tu trzeba by było jeszcze uwzględnić, że wiele teamów nie ustawiło sobie państwa)

Więc proponuję - tutaj niezbyt poważnie - po prostu się pokazać, a na przyszłość zorganizować poważniejsze wyzwanie, ale jak nie będzie innych gorętszych spraw, jak enigma itd.


Mchl

Mam w panelu drużyny sekcję poświęconą wyzwaniom, ale jest tam tylko pięc wyzwań do których można dołączyc i żadnego odnośnika typu "More...".
Z kolei na stronie samego wyzwania, nawet jak jestem zalogowany, nigdzie nie widac żadnego "Join this challenge"... Cały ten WCG ciągle niedopracowany od strony użytkownika...

--edit--

Coś mi się udało zrobic. Wziąłem URL z linka do dołączenia do innego wyzwania, podmieniłem identyfikator wyzwania na ten nas interesujący i coś się stało... Wyzwanie jest na liście wyzwań naszego zespołu, ale nas nie ma na liście zespołów w wyzwaniu... Może cache musi sie odświeży albo co...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober


D_T_G

Koniec zawodów. 4. miejsce, do 3. miejsca zabrakło 7895 punktów, tj. 1128 boincowych kredytów. Ale jakby nie było i tak najlepiej ze stricte polskich ekip ;)