Artykuł o naszym teamie na polskiej Wikipedii

Zaczęty przez Troll81, 16 Styczeń 2009, 16:38

Troll81

Podczas szperania po polskiej wikipedii natrafiłem na coś takiego.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Enigma@Home

Jest tam odnośnik do artykułu o naszym teamie ale takowy nie istnieje. Ktoś by sie podjął napisania choćby krótkiej notki? czy bedzie to już uważane za kryptoreklamę??



kempler

Cytat: Troll81 w 16 Styczeń 2009, 16:38
Podczas szperania po polskiej wikipedii natrafiłem na coś takiego.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Enigma@Home

Jest tam odnośnik do artykułu o naszym teamie ale takowy nie istnieje. Ktoś by sie podjął napisania choćby krótkiej notki? czy bedzie to już uważane za kryptoreklamę??
Raczej kryptoreklama. Poczytaj dyskusję http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja:Berkeley_Open_Infrastructure_for_Network_Computing#Lista_polskich_zespo.C5.82.C3.B3w

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

emik

po pierwsze primo - popraw błędy w tytule tematu, bo aż bolą oczy
po drugie primo - ktoś już się tu wypowiadał na temat takiego artykułu, że zostanie usunięty z Wikipedii


Troll81

Tylko jak mam zmienić tytuł tematu (wyłazi moja dysortografia i brak korekty błędów w IE6. W sumie wątek do kasacji bo informację dostałem.

emik

#4
Taki duży chłopak, z używa IE - powinieneś się wstydzić XD


PMG

Znając życie to może się prześlizgnąć przez filtry Wikipedii. Ale po prostu nie uważam by nasz team był encyklopedyczny. Mimo wszystko jesteśmy tylko grupą ludzi mających to samo hobby.

Bractw kurkowych też nie ma na wikipedii.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Mchl

Cytat: pmgpmg w 16 Styczeń 2009, 18:04
Ale po prostu nie uważam by nasz team był encyklopedyczny.

: popieram ~~~~

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

G

Z całym szacunkiem - Troll81 - jeżeli używasz IE to jesteś otwarty na świat  ;) , a twoje kompy jeszcze bardziej.

Troll81

Tak się skałda że IE używam w pracy i czasem w domu jak stronka na FF się rozłazi. A o moje otwarcie na świat :d się nie martw bo wiem jak się chronić :D i już od kilku lat nie miałem wirusa :D o spyware i innym badziewiu nie wspomnę :D A w pracy mamy wystarczająco dobre zabezpieczenia sprzętowe :D

PMG

Cytat: Troll81 w 19 Styczeń 2009, 10:42
A w pracy mamy wystarczająco dobre zabezpieczenia sprzętowe :D

Firewall powietrzny ? 10 centymetrów powietrza pomiędzy wtyczką kabla sieciowego a gniazdem karty sieciowej ?

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Troll81

Po prostu nie lubię kiedy ktoś demonizuje rzeczy. Naprawdę windowsa idzie niźle pozabezpieczać.

TJM

Jeszcze lepszym zabezpieczeniem jest góowa na karkó %-) Też często korzystam z IE (ale raczej na zaufanych witrynach) i nie widzę raczej szans żeby coś mi się do kompa wcisnęło. A nie mam nawet firewalla, nie mówiąc już o antywirach - jedynie NL Monitor w którym widzę wszystkie połączenia.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....