Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Sukces!

Zaczęty przez matti_tm, 15 Październik 2005, 18:28

Machloj

będzie ciężko :) duży chyba dostał rachunek za prąd  ;D

Troll81

albo w szkole w której pracuje odkryli że robi prywatę :D

PanStaszek

Cytat: Machloj w 25 Sierpień 2008, 22:02
będzie ciężko :) duży chyba dostał rachunek za prąd  ;D
Cytat: Troll81 w 26 Sierpień 2008, 09:31
albo w szkole w której pracuje odkryli że robi prywatę :D

Rok szkolny się zaczął i nasz kolega duży01 wrócił. Serdecznie witamy lidera ....


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Pigu

 ;D tęskniliśmy

Troll81

Czy ktoś zauważył że nasz zespół przekroczył barierę 256M kredytków :D ??

emik

#765
urządzę sobie lekką prywatę, ale osiągnięta "liczba Pigowa" w ilości napisanych postów niewątpliwie jest sukcesem w naszej nie-małej społeczności ;D  :parrrty:


Pigu

arrr gr6rr6rr6rratki :P

emik

nikt tego nie zauważył, a cztery dni temu awansowaliśmy na 22 miejsce w Świecie  :parrrty:


PanStaszek

Cytat: emik w 28 Październik 2008, 21:08
nikt tego nie zauważył, a cztery dni temu awansowaliśmy na 22 miejsce w Świecie  :parrrty:

...a no to już teraz wiem dlaczego od czterech dni łupało mnie w kolanie, po prostu bliżej szczytu, zimniej i organizm od razu odczuje !  ;D


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Szopler

:arrr: 22 :)... No to gonimy do 20 na koniec roku :attack:

Troll81

 damy radę :D ja w ciągu kilku dni mam już prawie 50k we freeHAL :D jak więcej osób zacznie mielić to szybko wyskoczymy :D

Pigu

21 nasze, 20ste do końca roku bez problemu zrobimy, raczej skupmy się na osiągnięciu racu 1kk :attack:

Troll81

all hands on deck.

Czyli:" wszyscy liczyć milkę" :D

i RAC 1KK murowany

Kryniek

Przybywam z odsieczą koledzy :attack: XD

Liczę Rosette na jedym kompie ale dziś dojdzie jeszcze drugi, może nie za dużo ale zawsze coś :)
Jest może jakiś projekt który potrzebuje pomocy?

Troll81

Oh całe mnóstwo :D

Pigu

#775
enigma


edit: oh - rac 1kk jest już :parrrty:

Bober

Pierwsza dwudziestka osiągnięta!!!

Hip hip hurrrrrrrrrrra!
:parrrty:
:attack:
:arrr:

emik

jutro strzelę browca z tej okazji


Kryniek

Wielki sukces BOINC@Poland :attack:
Czyżby spełniło się to co napisałem na samym początku jak przyłączyłem się do zespołu i zacząłem liczyć w BOINC, czyli kilkunaste miejsce jeszcze w tym roku?

Jakby nie patrzeć po statystykach Punkty/dzień/tydzień/miesiąc... to teoretycznie jeśli się nic nie zmieni mamy szanse nawet na 16 miejsce na świece, jak nie wyżej :) oczywiście to w ciągu bliżej nieokreślonym czasie ;)

Mchl

No to już chyba nikt nie ma wątpliwości, że gramy w pierwszej lidze :)

Jeszcze trochę i weźmiemy Czechów... dokładnie tak jak im obiecałem :D


Kryniek: Jak zakładałem zespół, to miałem marzenie, że będzie zajmował kilkunaste miejsce w Polsce ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

lukaszde

A ja wciaz powtarzam, zrobmy promocje. Nasza Klasa ma setki tysiecy uzytkownikow, ktorzy jeszcze nie wiedza ze beda u nas liczyc  XD

Akira

Cytat: lukassszzz w 04 Grudzień 2008, 22:39
A ja wciaz powtarzam, zrobmy promocje. Nasza Klasa ma setki tysiecy uzytkownikow, ktorzy jeszcze nie wiedza ze beda u nas liczyc  XD
Masz na reklamę;) ? Zresztą dla wielu za trudne by było skonfigurowanie klienta

Bober

Cytat: Mchl w 04 Grudzień 2008, 22:30
Jeszcze trochę i weźmiemy Czechów... dokładnie tak jak im obiecałem :D

Ciągle musimy się bardzo starać i wytężać siły, żeby kiedyś do tego doszło.

Ale trzeba przyznać, że o ile jeszcze nie tak dawno raczej trzeba było pytać "czy" to się stanie, teraz możemy pytać "kiedy"  :D

Kryniek

Cytat: lukassszzz w 04 Grudzień 2008, 22:39
A ja wciaz powtarzam, zrobmy promocje. Nasza Klasa ma setki tysiecy uzytkownikow, ktorzy jeszcze nie wiedza ze beda u nas liczyc  XD

Nie no promocja dobra rzecz, ale nie ograniczałbym się tu tylko do naszej klasy ;)

Mchl -> no ja zaczynałem przygodę niedawno z BOINC wiec mogłem mieć takie ambitne plany hehe bo drużyna już duuuużo wywalczyła do tej pory.

BOINC@Poland jak tak przegladałem statystyki charakteryzuje się tym że nasza moc jest w ilości liczących, w statach polskich użytkowników w czołówce jest (o dziwo) niedużo z BOINC@Poland ??? a można by pomyśleć że tam też mamy monopol...

Bober

Cytat: Kryniek w 04 Grudzień 2008, 23:11
w statach polskich użytkowników w czołówce jest (o dziwo) niedużo z BOINC@Poland ??? a można by pomyśleć że tam też mamy monopol...
Czy ja wiem, 5 osób z pierwszej 10 Kiedyś było mniej. Niebawem będzie więcej   :D

Troll81

mam nadzieję że do liczenia niedługo dołączą moj lapciak i nowy komp.

lukaszde

Co do naszej klasy, promocja wcale nie musi wiazac sie z kosztami. Wystarczy duzo o tym pisac, namawiac znajomych i ogolnie robic zamieszanie w tym temacie, tak zeby kazdy zobaczyl i sie zainteresowal. Dla tych nowoliczydlowych polecalbym prekonfigurowana wersje Portable.

KrzychuP

Cytat: Bober w 04 Grudzień 2008, 22:01
Pierwsza dwudziestka osiągnięta!!!

Hip hip hurrrrrrrrrrra!
:parrrty:
:attack:
:arrr:

Rrrrrrrrrewelka kamrrraci !!!!  :arrr:
:parrrty: :parrrty: :parrrty:

Szopler


Troll81

gonimy psubratów :D nasz cel to G8 XD

Kryniek

Cytat: Szopler w 05 Grudzień 2008, 21:36
KLIK :)

Oczywiście jakby nam wzrosło liczących to te prognozy mogłby być jeszcze lepsze :)
Więc do boju Kamrrrraci :attack: trzeba na jakiś statek wyruszyć by nałapać nowych rekrutów XD

Bober

Gratulacje dla 2 naszych przedstawicieli w Top100 BOINC - http://boinc.berkeley.edu/chart_list.php:

#68: AiDec
#98: NetMonitoring

:attack:

emik

grrrratki kamrrrraci


AiDec

Cytat: Bober w 09 Grudzień 2008, 23:25
Gratulacje dla 2 naszych przedstawicieli w Top100 BOINC - http://boinc.berkeley.edu/chart_list.php:

#68: AiDec
#98: NetMonitoring

:attack:

Lol, ale jajka :). Nie wiedzialem... :).


PS. Ale jakim cudem?



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

KrzychuP

noooo, grrratulacje  :parrrty:

Troll81


Kryniek

No to gratulacje kamrraci :)

Zastanawiam się ile co niektórzy muszą mieć PC podpiętych pod swoje konto w BOINC żeby mieć takie wyniki? ???

Troll81

Dwie GTX 280 :D i do tego czterojajeczny proc :D

Bober

Cytat: AiDec w 10 Grudzień 2008, 00:37
Lol, ale jajka :). Nie wiedzialem... :).


PS. Ale jakim cudem?
To ranking osób, które liczą co najmniej 2 projekty.

AiDec

#799
Dzieki, dzieki :). Ale ja naprawde dalej w to nie wieze... ;)


Cytat: Troll81 w 10 Grudzień 2008, 13:44
Dwie GTX 280 :D i do tego czterojajeczny proc :D

Trzy :P.


Cytat: Bober w 10 Grudzień 2008, 21:01
To ranking osób, które liczą co najmniej 2 projekty.

No tak, ale na pewno jest wiecej osob ktore licza dwa projekty :P. Moze chodzi o wybrane dwa NAJLEPSZE projekty danego uzytkownika? Czyli np. Jesli skoncentrowalbym sie na GPUGrid i tylko jednym wiecej projekcie (np. Enigma), to stalbym lepiej w tych statach?



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka