Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Sukces!

Zaczęty przez matti_tm, 15 Październik 2005, 18:28

Troll81


Pigu

9te miejsce na świecie ralph zPigowane :parrrty:

emik

gratulejszyn :parrrty:


Pigu

czy wiecie, że dziś nasz team urobił najwięcej pkt na świecie :parrrty: to nasz pierwszy raz, ale sądzę, że powoli powinniśmy zacząć się przyzwyczajać

btw: pozdrrrowienia dla wszystkich kamrrratów którzy postanowili przemigrować do nas i zasilić nas punkcikami z climata :parrrty:

Bober

#844
Wcale nie pierwszy, chociażby w dniu fuzji mieliśmy największy jednodniowy urobek.

Ale i tak fajnie  :attack:

Kryniek

Cytat: Pigu w 25 Styczeń 2009, 02:47
czy wiecie, że dziś nasz team urobił najwięcej pkt na świecie :parrrty: to nasz pierwszy raz, ale sądzę, że powoli powinniśmy zacząć się przyzwyczajać

btw: pozdrrrowienia dla wszystkich kamrrratów którzy postanowili przemigrować do nas i zasilić nas punkcikami z climata :parrrty:


No rzeczywiście pięknie to wygląda, mogłoby być tak codzień XD :attack:

ZdrowaMarchewa

#846
Cytat: Pigu w 25 Styczeń 2009, 02:47
czy wiecie, że dziś nasz team urobił najwięcej pkt na świecie :parrrty: to nasz pierwszy raz, ale sądzę, że powoli powinniśmy zacząć się przyzwyczajać

btw: pozdrrrowienia dla wszystkich kamrrratów którzy postanowili przemigrować do nas i zasilić nas punkcikami z climata :parrrty:

A mnie tu coś raczej martwi... Team dostał łącznie w projekcie Climate Prediction 2,213,212.46 pkt. tego dnia. Szkoda tylko, że nie widać tego w statystykach osób naszego Team-u na ten dzień/tydzień. Czy to normalne? Czy poprostu BOINCStats dostało jakiegoś kręćka, oszukując na naszą korzyść statystyki....  ???

A tak na marginesie - ktoś wie co autor miał na myśli wyświetlając kolumnę "% całości" w zestawieniu projektu naszego teamu? (http://pl.boincstats.com/stats/boinc_team_graph.php?pr=bo&id=9063) Jets to % punktów teamu do łącznych punktów projektu?

cezar

Punkty przyszły do teamu za nowymi zawodnikami. A są to: genek i tito  ;D





ZdrowaMarchewa

Cytat: cezar w 25 Styczeń 2009, 19:32
Punkty przyszły do teamu za nowymi zawodnikami. A są to: genek i tito  ;D

Czyli mam rozumieć, że punkty są przechodnie i "wędrują" za kontem. Myślałem, że punkty są w posiadaniu teamu/kraju i nawet jak ktoś opuszcza go to punkty z czasów jego uczestnictwa pozostają. Jakby nie patrzeć ma to swoje plusy jak i minusy. Zdecydowanym minusem jest fakt, iż team, istniejący od wielu lat, z tradycjami i historią może z dnia na dzień stać się tym pukającym w dno od dołu po np. zmasowanej dezercji  :o

Pigu

to nie tak - punkty przechodzą między teamami chyba tylko w climate

ZdrowaMarchewa

Cytat: Pigu w 25 Styczeń 2009, 19:59
to nie tak - punkty przechodzą między teamami chyba tylko w climate

No właśnie miałem się o to pytać bo np. genek ma jeszcze sporo punktów w innych projektach i one nie zostały zaliczone dla naszego Teamu...

tito

Szczerze powiedziawszy to w climacie też nie powinny przechodzić. Co przeliczyliśmy dla Kołobrzegu to już tam powinno pozostać.
@Zdrowamarchewa
Wypraszam sobie słowo "dezercja". Decyzję o przejściu do tego teamu podjęliśmy z ciężkim sercem i ciągle mamy (liczba mnoga bo dotyczy całej trójki) kaca moralnego. Dołączając do Kołobrzegu nie podpisywaliśmy, ani nawet nie wyrażaliśmy słownie jakiegoś "cyrografu".

Bober

@tito przecież chodziło o sytuację hipotetyczną

ZdrowaMarchewa

Cytat: Bober w 25 Styczeń 2009, 22:33
@tito przecież chodziło o sytuację hipotetyczną

Dokładnie, aczkolwiek wybacz jeżeli któryś z Was poczuł się urażony  ;)

tito

Może jestem przewrażliwiony... Sorki  :-[

Pigu

hehe w pewnym sensie też jestem takim przeszczepem - pojawiłem się w teamie razem całą ekipą PBT (Poland BOINC Team, wcześniej TPT Seti Team 2000) acz akurat my żałowaliśmy, że nasz dorobek nie przeszedł za nami :P

btw: przeszczep się przyjął  :parrrty:

emik

informuję, że cztery pierwsze miejsca w UoTD należą do naszego zespołu


Pigu

grrratki kamrrracie :parrrty:

btw: stuknęła mi równa setka - wkrótce do was dołączę

Troll81

Zróbmy jeszcze tak by nasz team miał pierwsze miejsce i żeby Polska była na pierwszym :D

AiDec

No i stalo sie :). Pierwsze miejsce na swiecie w Almere moje :). Team tez ma juz od dawna pierwsze miejsce.

Teraz czas na FreeHAL - bedzie ciezko, ale sprobujemy :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

emik

grrrratulacje i dziękuję w imieniu drużynki


Pigu

uff, teraz nie daj go sobie odebrać :parrrty: grrratki

AiDec

#862
Nie dam, nie dam :). Dopoki Kosmos bedzie chodzil, dopoty pierwszenstwa nie oddam :).


Ale przy okazji chcialbym zlozyc podziekowania mojej kobiecie, ktora bardzo mi pomogla (i wciaz pomaga) w Almere. Sprawdza serwer na obecnosc probek, pilnuje zapinania WU Almere na Kosmosie gdy mnie nie ma w domu. Bez tej pomcy moj RAC w Almere nie wynosilby 1000, tylko polowe z tego. Chyba Jej sie spodobalo :) (choc wciaz nie moze przebolec rachunkow za prad ;) ).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

KrzychuP

Pozdrawiamy Twoją Wspaniałą Kobietę!
:arrr:

Troll81

Ucałuj ją od nas wszystkich  XD

maro86

Pozazdrościć kobiety ;-P

Moja swego czasu liczyła dla mnie W Rosetcie, ale przeszkadzalo je wyskakujące okienko boincmgr-a.. Jak zrobię jej formata, to pokombninuję - może ktoś polecić jakąś metodę, która sprawia że okienko menedzera nie wyskakuje na starcie systemu, a w zasobniku nie ma ikony ?

Xeon E5410@2.33GHz SCYTHE NINJA PLUS Rev.B (SCNJ-1100P)
Foxconn P35A-S@P36 2x Kingston HyperX KHX6400D2LL 1GB + 2x2GB Kingston 800Mhz
SAPPHIRE 5770 1GB DDR5 400/900 DVD LG
Corsair CMPSU-450VXEU - 450W Chieftec LBX-02BBB
Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS 500GB + SAMSUNG HD120IJ 120 GB

eclipse99

Przeczytaj ten wątek.

Bober

Panie i Panowie:

Awansowaliśmy do pierwszej dziesiątki na świecie wg RAC!!!

:attack:

eclipse99

A dokładniej na dziewiąte
Od Kanady jesteśmy o jedno machnięcie ogonem :)

Machloj

hmm..dziwne bo ja widzę, że jesteśmy na ósmym  :D

szybko niech jeszcze osiem osób sprawdzi to będziemy na 1  XD

Troll81

a na razie w klasyfikacji ogólnej nadal sterczymy na 19 :D

KrzychuP

#871
Co się odwlecze, to nie uciecze.

EDIT:
Na 18tym będziemy za jakieś 4 dni  ;D

Pigu

Pigulczyk obiecał 10te do końca 2009 - cierpliwości :attack:

Troll81

:D obaczym :D

G

Według mnie każda pozycja poniżej miejsca 14-go - będzie sukcesem. A resztę zostawmy na potem , żeby za rok nie było nudno.

Machloj

wg. boincstats http://pl.boincstats.com/stats/boinc_team_stats.php?pr=bo&st=0#18 zdobyliśmy 18 miejsce! grratki kamrraci!  :parrrty:

Pigu

hohoho - jeszcze 8 na ten rok zaplanowanych :parrrty:

buri

Nom 8 to obowiązkowo  :parrrty:

Gratki dla punktomaniaków :arrr:

emik

brrrrawo kamrrrrraci -  :parrrty:


McGuru

Cytat: Machloj w 24 Luty 2009, 17:46
wg. boincstats http://pl.boincstats.com/stats/boinc_team_stats.php?pr=bo&st=0#18 zdobyliśmy 18 miejsce! grratki kamrraci!  :parrrty:

A na stronie głównej w statystykach nadal 19 :-(
Może jakiś news?