Achtung, achtung!

Zaczęty przez Mori, 16 Wrzesień 2008, 09:32

Mori

Straciliśmy nasze trzecie miejsce w Enigmie! http://www.myboinc.com/FormulaBoinc/FBprojects.php?prj=52

Panowie, damy się jakimś PC Perspective Killer Frogs?! Mam nadzieję, że wszyscy wspólnie powiemy im: SPADAĆ!

Pigu


Troll81

Zaraz po wyścigu prime dołączam do enigmy

KrzychuP

Enigma uruchomiona   8)

Bober

Mamy kłopoty. Żaby chcą zdobyć pierwsze miejsce i jak wyczytałem na ich forum dorzucają 15 quadów  >:(

AiDec

Cytat: Bober w 19 Wrzesień 2008, 18:04
Mamy kłopoty. Żaby chcą zdobyć pierwsze miejsce i jak wyczytałem na ich forum dorzucają 15 quadów  >:(

15 quadow = jeden Pigu :P



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mori

Pigu zdrajca! Ciekawe, ile mu Żabole zapłaciły... Nic, pozostaje zacisnąć zęby i walczyć, panowie!

(Chociaż jakby ktoś mógł załatwić odłączenie prądu we Francji to niech się nie zastanawia długo :P )

Bober

#7
No zobaczymy. Na razie róbmy swoje, ale liczę, że w październiku te szczury lądowe zobaczą ogień z naszych dział i poczują ostrza naszych szabel Arrrrrrrrrrrrr 

Mori wszystko pokręciłeś chyba - żaby to pc perspective killer frogs, a pigu zdrajcą?  :-\

Pigu

wnioskuję o dodanie tego kamrata do listy emotek

Cytat: Bober w 19 Wrzesień 2008, 18:20
pigu zdrajcą?  :-\

|-? zaraz pod kilem przeciągnę i resztki oszczercy do zęzy wrzucę arrr

Mori

Nie pokręciłem :P Sam AiDec mówił, że Piga chcą zatrudnić, nie czytałeś?! Zdrada, zdrada!

PS. Kiedy zbiórka na SPB@P?

Troll81


AiDec

Cytat: Troll81 w 19 Wrzesień 2008, 19:27
SPB@P ????????????

Super Pompa Boinc @ Poland - taka co nam napompuje punkty ;D



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mori

SPB@P = SuperPigu BOINC@Poland. Jeśli zwykły Pigu ma 15 quadów, pomyślcie, ile musiałby mieć quadów SuperPigu, skoro jest super! Taki to by CPDNy w nanosekundy rozgryzał!

Pigu

pigulec ma 3 quady :closedeyes:

Mori

No to widać to był Pigu 3 @ 15Q. Ale i tak uważam, że SuperPigu może wyciągnąć więcej, trzeba tylko zainwestować w chłodzenie.

Troll81

a ja nie mam żadnego arrrggghhh

Pigu

nowa jednostka wydajności? 5 Pigów :P wrzućcie chociaż po 0,25 Piga każdy w enigmę, weźmiemy co nasze

Mori

Pewnie czekają do next miecha, niech Enigma zostanie wybrana, to pewnie nasza wydajność wzrośnie o parę-parenaście Pigów conajmnniej!

Bober

Pewnie TeAm AnandTech i  L'Alliance Francophone nie oddadzą czołowych miejsc bez walki. Będzie ciekawie  ;D

Mori

Alianci zostali zjedzeni przez Żaboli... Heh. Ale my coraz bliżej do Aliantów mamy, więc może boleśnie odczują następny miesiąc... Trzeba Żaboli gonić, bo oni niedługo TA połykają...

PBT_marian_boss

W związku z już prawie pewnym zwycięstwem Enigmy w październiku przełączam swoje maszynki właśnie na Enigmę.

Mori

Przypominam wszystkim o optymalkach: http://www.enigmaathome.net/forum_thread.php?id=17
[minimum zdaje się z 10% wzrostu, przy Intelach nawet więcej]

emik

zainstalowałem optymalki według opisu, ale widzę, że u mnie przelicza się za pomocą optymalki 5.17 - jak włączyć wersję 5.22?


Mori

TJM będzie tu ekspertem, ale z tego, co mi wiadomo, to wybór app zależy od typu jednostki, jaką dostajesz do przeliczania. Więc nie robisz nic, aplikacja sama zdecyduje, czy odpalić 5.17 (to chyba dla tych najstarszych), czy 5.22. Jeśli tylko pojawia Ci się tekst, że 5.17-Opt. (albo jakoś tak to było) to wsio gra i możesz spać spokojnie (zostawiając kompa, żeby gryzł).

emik



Bober

Opt 5.22 są do zadań awgly100

Bober

Te 15 Quadów to należy do niejakiego The Uncle Bs i chyba wczoraj je wszystkie przełączył  :(

KrzychuP


Troll81

ale to chyba nie znaczy że się załamiemy?? prawda??

MOże by go tak zaprosić do naszej drużyny?? :D

maxim

Wlaczylem kilka quadow i kilka duo. dogonimy go !! :)

Machloj

damy radę :) moje dwa quadziki też przełączone :)

emik

czuję w kościach, że będzie się działo, oj będzie


Mori

#32
Ha, w Formule znowu trzecie miejsce: http://www.myboinc.com/FormulaBoinc/FBprojects.php?prj=52

Pigu

trzeba docisnąć, bo co jak się projekt skończy zanim pierwsze odbijemy?  ???

Bober

No z takim duchem walki musi się udać. Dalej kamrrrrrraci do aborrrrdażu (pierwszego miejsca) arrrrrrr :ph34r:

REPAIRMAN

A dlaczego mi wiekszosc probek liczy liczy  a czas do konca zadania nie uplywa dalej jest taki sam na wszystkich kompach tak mam gdzie probki zaczynaja sie na hceyz72

3Rni

mobilizacja :D  - wajcha przełożona, do pieca dodane teraz tylko rozpędzić maszynki :D,
damy rade i mam nadzieje ze wesprą nas pozostali członkowie team`u i TOP1 będzie nasze

OT. dziś odebrałem paczuszkę z nowymi lelochami do modernizacji quada, w sobotę złoże i podkręcę z wasza pomocą......i mam nadzieje na duży wzrost... a skoro zostanie mi kpl płyta przejściową pod LGA775 z grafa i pamięciami to mam zamiar sklepać trzeciego quadzika, niestety potrzebuje fakturę na niego, może ktoś ma wejścia na q6600 box poniżej 500 /tyle mogę z firmy wydać na proca/.... jakby co piszcie na pm.

jutro dam jeszcze kilka 1-jajowców, bo widzę że wu-enigmy szybko się mielą więc słabsze kompy tez pocisną



liczymy dalej ^^ na TOP1

kempler

Dobra, odpuszczam walkę o pierwsze miejsce w UCT malaria i daje wszystko na enigmę, niewiele ale zawsze coś  :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

malpi

kempler zbóju ;D chciałeś mnie wyprzedzić :no:



kempler

Cytat: malpi w 02 Październik 2008, 21:37
kempler zbóju ;D chciałeś mnie wyprzedzić :no:
To prawda  :) Ale poczekam... :) Bądź czujny malpi ;D

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....