Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

AdWords

Zaczęty przez Pigu, 29 Listopad 2009, 10:53

Pigu

dostałem jakiś kupon na AdWords przy okazji zakupu hostingu (www.pigu.pl) - może zużyjemy ku chwale teamu?

sesef

Nie wiem czy nie jest to, samo co ja dostałem u siebie w liście który przyszedł od googla. Ogólnie przyszedł kupon na 200 zł tylko trzeba wpierw jakąś kwotę wpłacić do AdWord, żeby w ogóle dało się użyć tej promocyjnej kwoty.

Pigu

ach - takie jaja? obadam jak u mnie i dam znać

Tomasz R. Gwiazda

tez kiedys dostalem... hmm przy zakladnaniu konta firmowego w mbank... i tam trzeba doczytac, nic nie jest proste i oczywiste :)

gigi2000

Ja uzywam adWords i tak czy siak co jakis czas wplacam tam jakas kwote, wiec jakby co nie ma problemu zeby zrealizowac kupon i stworzyc jakas kampanie boincowa.

Tomasz R. Gwiazda

ooo, jak ktos juz w tym obcykany to by latwiej poszlo

Pigu

chętnie udostępnię kod kuponu na akcję promocyjną teamu  %)

Mchl

No to prześlij przez PM i zobaczymy co się da zrobić. Konto mam, bo już kiedyś reklamy B@P były w Googlach (ale przy limicie 1zł dziennie, to dużej konwersji nie mieliśmy :P )

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

poszło

słowa kluczowe może podpiąć np catalyst?  %)

btw: zupełnie z innej beczki - może zareklamować team z projektami typu wcg, rosi itp na forach katolickich?

emik

tylko nie reklamuj z LHC bo dostaniemy ekskomunikę za szukanie "Boskiej cząstki" XD


Sobek

To zalezy jak podejdzie do rozmowy z nimi. Jak wspomni, ze odnalezienie "boskiej czastki" udowodni istnienie Boga, tomoze i Watykan nam cos zafunduje :P

Pigu

raczej skupiałbym się na lekach na nowotwory - pomoc bliźniemu  %)

dobra
1 etap zakończony - jest pomysł
2 etap trwa - poszukiwanie chętnego do znalezienia for docelowych (im więcej tym lepiej)
3 etap nie zaczęty - przygotowanie wiadomości
4 etap nie zaczęty - rozesłanie wiadomości
5 etap nie zaczęty - zachęcanie i prowadzenie dyskusji na forach
6 etap wyczekiwany - witanie nowych


Kryniek

Dobrze dobrze tylko teraz tak:

- kupon można wykorzystać na nowym koncie w adwords w ciągu 14 dni od założenia i tyleż zostaje nam na czasu na wykorzystanie tej sumy
- zabierają 20 zł z tej kwoty na akrtywację
- jeśli metodą płatności za rekalmy w adwords jest przelew to trzeba wpłacić 40 zł jeszcze za aktywację
- kupon można wykorzystać tylko raz na jednym koncie.

Więc nie jest tak zupełnie kolorowo. Ale jeśliby się założyło nowe konto to czemu nie skorzystać.
Chętnie pomoge merytorycznie bo troche siedzie w adwords i ogólnie reklamie internetowej ;)