Akcja postanowienie noworoczne AD 2012

Zaczęty przez taktu, 25 Grudzień 2011, 10:58

taktu

Zainspirowany przez mimeq chciałbym rozpocząć akcję BOINCowe postanowienie noworoczne. Każdy z pewnością ma jakieś przemyślenia na temat własnego wkładu w projekt, które można przełożyć na postanowienia. Pewne osoby mogą chcieć robić więcej, inne robiące dużo, robić to lepiej lub inaczej, np. skupiając się na innych projektach. Zachęcam również gości i obserwatorów którzy jeszcze nie zarejestrowali się na forum do podzielenia się swoimi celami i pomysłami na nowy rok :parrrty:

Ja ze swojej strony chciałbym przede wszystkim wykorzystać swoje umiejętności w promowaniu B@P (pierwsze efekty już wkrótce  P-) ) oraz osiągnąć 10mln pkt w sumarycznych statystykach ( a co  %) ) w tym pierwszy mln w WCG :parrrty:


pawg

Teraz moje:
1.Naprawić kompa (będę liczyć systematycznie enigmę i MW lub distrRTgen)
2.Zdać dobrze maturę



sknd

zdecydować się w końcu co chcę liczyć  :wacko: oczywiście oprócz wcg i rozetki

emik

mój najważniejszy i jedyny cel na przyszły rok:

WCG na pułapie 1mln pkt


Cyfron

Założyć Fundację Boinc Polska i zacząć z nią działać. W ramach fundacji nawiązać współpracę z kilkoma uczelniami wyższymi, sponsorami (branża IT, ochrona środowiska, nauka i badania, energetyka), a prywatnie, to pozostanie może na razie prywatnie  %)

GRID


  • Pomagać Cyfronowi (i innym) w kwestii fundacji
  • Podpiąć sklep internetowy z gadżetami (koszulki, kubki) i z laptopami pod www.boincatpoland.org
  • Pracować nad projektem Radioactive@Home - czujniki w Afryce, Australii i gdzie się da
  • Zoptymalizować stronę Rad@H pod wyszukiwarki
  • Dopracować serwer statystyk
  • Doprowadzić na maksa kwestie Wiki i Forum zrozumiałe dla każdego
  • Postawić prostego CMS'a jako główną stronę na www.boincatpoland.org.
  • Zintegrować wszystkie serwisy Główna/wiki/forum <- podobna szata graficzna i jedno konto na wszystkie serwisy
  • Własny klaster + top1 w klasyfikacji Top computers
  • RAC zwiększyć do min 3kk i przy okazji wskakując do TOP10 w klasyfikacji zebranych punktów

Tobas

Ambitnie GRIDU!
W takim razie moje - deptać Ci po piętach  :whip:
Tak abyś bez przerwy czuł mój oddech i nie miałbyś chwili przerwy na zwątpienie i demotywację  :p_arr:

Aegis Maelstrom

Zapożyczając formę od GRIDa, +/- priorytety:

1. Więcej czasu, więcej czasu, więcej czasu (nie wiem jak i skąd, ale więcej czasu trzeba);
2. Trzymać rękę na pulsie szeregu projektów i korespondować;
3. Dzielić się wynikami z drużyną;
4. Pisać merytorycznie i ciekawie na forum, pisać takie newsy, opracowywać artykuły;
5. Nowy park maszynowy, przynajmniej stacjonarka/duży laptop oraz przenośny (ultra/biznesowy)notebook;
6. Pomóc z polszczyzną na forum;  :whistle:
7. Pomóc przy anglojęzycznych projektach kamratów;
8. Usilniej bombardować projekty pytaniami i sugestiami, a nasze strony wynikami z tegoż;
9. Rozkręcić przynajmniej podstawową komunikację i współpracę drużyny ze światkiem BOINC;
10. [najodleglejsze marzenie] dotrzeć do środowiska naukowego np. w Polsce zajmującego się białkami, obliczeniami rozproszonymi itp. tematyką i siać ziarna współpracy.

Masa tego, ale jest wiele wiele fajnych rzeczy do zrobienia!  :boing:  :parrrty:

Troll81

Ja muszę się jeszcze zastanowić :D ale na pewno zamierzam powalczyć o jeszcze większą liczbe liczydłowych w naszym skromnym gronie  :attack: :attack: :attack:

kotfryc

Odpękać wszystkie zobowiązania które na siebie wziąłem, a później miesiąc wolnego od BOINC   :wacko: 

PBT_marian_boss

Niestety brak czasu wyłączył mnie trochę z aktywnego życia forum ale postaram się to zmienić, a poza tym:
- przekroczyć 30000000 punktów
- znaleźć jakiś pożyteczny i dojny projekt

Szopler

- dociągnąć wszystkie małe projekty do magicznych 25k,
- skupić się na projektach biochemicznych (powoli do 1M) i kosmicznych...

kempler

#12
Moje postanowienia to:
1. Dokończyć tłumaczenie Climateprediction.net na naszej Wiki i dokończyć przesyłanie tego na stronę CPDN.
2. Dokończyć tłumaczenie WCG i ewentualnie postarać się aby znalazło się na stronie WCG.
3. 1 duży artykuł na miesiąc.
4. Dobić do 1mln w total.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Tomasz R. Gwiazda

kempler: to ja za ciebie moge dobic do 1mln albo do 2 dla rownego rachunku, a ty spokojnie pisz :D

kempler

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 02 Styczeń 2012, 22:41
kempler: to ja za ciebie moge dobic do 1mln albo do 2 dla rownego rachunku, a ty spokojnie pisz :D
XD  XD  XD :parrrty:
Dzięki, ale powalczę sam :) Już tyle lat ciułam i ciułam i w końcu dobiję do miliona :)  :arrr:  :attack:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

tomek ci te 2 MLN wypracuje w jeden dzień....

Tomasz R. Gwiazda

no ale nie o to chodzi przeciez :)
no i nie o projekty gpu mu chodzi

kempler

Panowie, ja wiem że na was mogę w tej kwesti liczyć i jakbym poprosił to byście mi nawet pewnie 10 mln zrobili ale to nie o to chodzi  :). Punkty zostają w teamie a dla mnie one nie są aż tak ważne, a ważny jest mój cel żeby to uzbierać samemu :)  :parrrty:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Piotr W.

Witam,

Jestem tutaj nowy i działam w przeliczaniu od niedawna, co nie znaczy, że nie mam postanowień noworocznych (chociaż już po nowym roku). Podobno postanowienia noworoczne są dla tych, którzy mają słabą motywację. Ja jednak w to nie wierzę. Patrząc na B@P i wyniki myślę, że postanowienia noworoczne to poprzeczka wyżej. Sobie jako "Początkującemu" postanawiam trwać i liczyć na wszystkich palcach (czyt. komputerach) i rozwijać własny projekt. A jak czas i finanse pozwolą, to udzielać się wszędzie gdzie mogę cokolwiek zrobić. No.. Takie noworoczne post scriptum :P

Pozdrawiam,
Piotr



Troll81

moze słówko więcej o tym projekcie :D zaintrygowałeś mnie :D a mamy możliwości wsparcia Ciebie :D

krzyszp

Ja też mam listę:

1. 1k czujników w R@H.
2. Min. 0.5kk punktów dziennie (dzięki GRID za prezent - zmobilizowałeś mnie ;))
3. Przyjechać na następny zlot :)
4. Brać czynny udział w fundacji, nie tylko pisząc na forum...
5. Być sławnym i bogatym... No dobra, tylko bogatym  XD

Niekoniecznie w tej kolejności ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

też mam marzenia. Ale na razie przeprowadzka do nowej chawiry :D

Piotr W.

Cytat: Troll81 w 07 Styczeń 2012, 20:50
moze słówko więcej o tym projekcie :D zaintrygowałeś mnie :D a mamy możliwości wsparcia Ciebie :D

Mówiąc o własnym projekcie miałem na myśli PDE, ale może kiedyś postawię serwer BOINC :) np. PDE@home :D ale to jeszcze odległa perspektywa. No ale w sumie kiedyś trzeba zacząć snuć plany :)