Ostatnia seria próbek (Typ C) już dostępna w DDDT - P2

Zaczęty przez Kryniek, 16 Styczeń 2012, 08:39

Kryniek

Uwaga ruszyło się w projekcie Discovering Dengue Drugs - Together - Phase 2

Wreszcie po dłuższej przerwie dostępne są próbki. Z ich nazwy wnioskuje że są to ostatnie próbki (typ c) w tym projekcie, co nie znaczy, że niedługo koniec projektu. Wręcz przeciwnie, jest ich 22 mln sztuk i starczy dla każdego ;)
Ich wyniki są przesyłane już bezpośrednio do naukowców, jako ostateczny wynik badań w tym projekcie.

Ich charakterystyka:
CytatTyp C: Oznaczone wedle wykresu powyźej, stanowią znaczną cześć całkowitej pracy w projekcie
Czas liczenia: od 1 do 5 godzin
Ilość jednostek:  22,000,000 szt. WU
Download: ~ 2 MB pamięci (sq, sd, sr) lub 20 MB pamięci (pq, pd, pr, pc, pl)
Upload: < 1 MB
Identyfikator: pq, pd, pr, pc, pl, sq, sd, sr
Wyniki: Jest to ostatni krok WU w projekcie. Wynik zostaje przesłany do naukowców.
Punkty kontrolne: nawet co 1 minutę
Więcej o typach próbek w tym projekcie w moim starym temacie - Discovering Dengue Drugs - Together - Phase 2

Pierwsze próbki dostałem już w czwartek. Aczkolwiek zauważyłem, że nie zawsze są dostępne. Więc albo puszczają seriami albo się wszyscy rzucili XD

Zapraszam do buforowania - jest okazja do kolorowania badgesów w tym projekcie ;)

Troll81


mimeq

2012-01-16 11:15:03 | World Community Grid | No work is available for Discovering Dengue Drugs - Together - Phase 2
2012-01-16 11:15:03 | World Community Grid | No work is available for Discovering Dengue Drugs - Together - Phase 2 (Type A)
2012-01-16 11:15:03 | World Community Grid | (reached daily quota of 10 results)


>:(


lolek

Ja zapiąłem go sobie jako 1 z 3 pod projektów bo z dostępnością jednak bywa różnie  :(

Kryniek

No tak jak pisałem w pierwszym poście, próbki nie zawsze są dostępne.
Więc albo sobie ustawić żeby pobierało z dowolnych projektów próbki, gdy z zaznaczonych nic nie ma.
Albo tak jak lolek napisał. Zaznaczyć więcej niż 1-2 projekty ulubione, aby nie załapać się na nic nieliczenie %)
WCG jest o tyle fajny, że wybierając pierwszą opcję, bardzo ciężko trafić na sytuację, gdy nie ma czego liczyć.