[Pomysł] Lista szczytów do zdobycia

Zaczęty przez Troll81, 18 Maj 2008, 16:03

KrzychuP

a Ci dalej offtop...
chociaż Kapitanowi to chyba wolno  ;)

Troll81

... może by zrobić taki wątek i dać go jako przyklejony??

Troll81

Nowy szczyt do zdobycia :D Prześcignąć Seti.Germany w rankingu UotD (brakuje nam 207 wianuszków)

KrzychuP

Cytat: Troll81 w 29 Maj 2008, 10:03
Nowy szczyt do zdobycia :D Prześcignąć Seti.Germany w rankingu UotD (brakuje nam 207 wianuszków)
Będę miał chwilę czasu dziś popołudniu, to zresetuję profile :D

Troll81

Zawsze można by pogonic i innych członków B@P by poresetowali profile. Np w formie newsletteru rozesłać wiadomość :D

AiDec

#45
Zrobil sie straaaaszny offtop, a odpowiedzi na temat nie bardzo widze. Oczekuje propozycji gdzie idziemy. W jakim projekcie mamy szanse zdobycia 1-go miejsca (uwzgledniajac konkurencje i dostepnosc UW). Ja tu nowy jestem i akurat ten topic jest dla mnie dosc wazny. Zdecydujcie cos, to rzuce mojego tysiecznego RAC`a w tym kierunku.

Zachecam do dyskusji NA TEMAT :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Bober

No to wracając do tematu:

1. Odzyskanie pierwszego miejsca w Polsce w World Community Grid
2. Zdobycie 1. miejsca w Enigmie, gdy znów ruszy.
3. Odzyskanie 1. miejsca w Polsce w BURP.

W RALPHie cel osiągnięty i myślę, że dłuuugo nie będzie się trzeba martwić o utrzymanie 1. miejsca.

@AiDec: Zobacz też ten temat. Przy obecnym stopniu koordynacji liczenia w naszym zespole nie mamy realnych szans na walkę o czołowe pozycje w żadnym z popularniejszych projektów.

Troll81

no to zdobywajmy w mniej popularnych :D

Bober

Można się też nad QMC zastanowić. Dzięki dużemu01 mamy tam 2 RAC na świecie. Gdyby go trochę wspomóc mogłoby być całkiem nieźle  ;D

AiDec

#49
W Enigmie jak najbardziej... jak ruszy. Czyli w odstawke do odwolania.

WCG - nie mamy zadnych szans zablysnac. Pozycja 74, a widzieliscie czolowke??? 500M pkt!

BURP - no :). I to jest to :). Tutaj mamy duze pole do popisu. I IMHO 1-sze miejsce jest jak najbardziej w naszym zasiegu (pod warunkiem ze WU sa dostepne - nowy jestem, nie znam sie, niech sie wypowie ktos kto wie). Zastanawia mnie jednak, dlaczego teamy w tym projekcie maja tak malo punktow. Czy BURP tak slabo punktuje? Czy jest jakas inna przyczyna? to wymaga wyjasnienia przed podjeciem decyzji.

QMC - nie wiem czy rok by nam starczyl ;). Ale chetnie :). Tylko dlatego zeby wspomoc duzego01 :).


Podsumowujac: stawialbym na BURP/QMC/Cosmo.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

AL

BURP/QMC - spoko. Ja ze swojej strony chciałbym wnieść pod rozważanie w miarę nowy projekt (w którym żadna drużyna tak naprawdę jeszcze nie zdążyła uzbierać zbyt dużo punktów i odskoczyć innym) - chodzi mi konkretnie o Orbit@Home (tak naprawdę projekt ma już kilka lat - tyle, że dopiero niedawno zaczął rozsyłać zadania - WU). Wiem, że w tej chwili jest to jeszcze dość problematyczny projekt (długie i słabo punktujące WU), ale im wcześniej zaczniemy - tym mamy większe szanse na pierwsze miejsce - a i cel tego projektu wydaje mi się dość ciekawy.

malpi

Ja naprzykład licze UCT Malarie a tam racu inne zespoły nie maja za duzego i przy kilku osobach można sie postarac o wysokie miejsce



Troll81

w Genetic Life zajmujemy  20 miejsce z RACem 1423.11
w Gerasim@Home mamy 21 miejsce z RACem 159.69
w NQueens mamy 27 miejsce z RACem 1629.87
w SETI@home Beta mamy 28 miejsce z RACem 1999.20
w Boinc Alpha  mamy 22 miejsce z RACem 2.39
w uFluids mamy 11 miejsce z RACem 2458.31
w NFS@Home mamy 20 miejsce z RACem 2687.33
w Chess960@home mamy 18 miejsce z RACem 33.53
w ABC@home Beta mamy 22 miejsce z RACem 34.95
w SZTAKI Desktop Grid mamy 28 miejsce z RACem 373.67
w UCT:malariacontrol.net mamy 28 miejsce z RACem 394.74
w DrugDiscovery@Home mamy 29 miejsce z RACem 69.10
w The Lattice Project mamy 34 miejsce z RACem 824.21
w EDGeS@Home Beta mamy 19 miejsce z RACem 861.30
w Leiden Classical mamy 18 miejsce z RACem 946.65
w Intelligence Realm mamy 48 miejsce z RACem 97.88

ja wiem że część ychprojektów leży i kwiczy wiem też że niektóre rzadko wysyłają próbki. Ale w przynajmniej kilku warto powalczyć o lepsze miejsce :D

Tomasz R. Gwiazda

takie dane powinny byc podawane w watku z PM przed kazdym glosowaniem, wtedy jest sens i PM i podawania takich danych :)


Troll81

niektóre z tych projektów leżą. inne z rzadka wysyłają próbki, nie wszystkie się nadają na PM

np do DrugDiscovery potrzebny jest invite code,

Troll81

Może teraz kiedy mamy własny serwer statsów dałoby się taką listę generować z automata? Wywiesić ją w widocznym miejscu tak by liczydłowi wiedzieli gdzie mogą wesprzeć drużynę by dobiła do milestone lub skoczyła o oczko w klasyfikacji....

krzyszp

Naprawdę potrzebujemy softu do zarządzania projektami, bo ja odnotować Twoich pomysłów nie nadążam, a co dopiero realizować ;)

Notuj Troll'u w kapowniku, a potem to co odnosi się do serwera statystyk - wyślij mi na maila, będziemy kombinować :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka