[Pomysł] Maskotka teamu

Zaczęty przez Troll81, 12 Sierpień 2008, 13:12

Troll81

Proponuję rozpisać konkurs na maskotkę naszego teamu :D byłaby jednocześnie maskotką naszego SKB@P. Chętni prosze w ramach odpowiedzi pisać propozycję maskotki wraz z krótkim Uzasadnieniem.

lakixxl

eheh  :D

ale masz ostatnio przypływ tworczych pomyslow :]
maskotki, gadzeto-bajery :]

Troll81

jeszcze jakieś sztafety, rajdy, robienie filmików reklamowych na youtubie i inne pomysły które mają rozreklamować i spajać nasz zespół.

lakixxl

Cytat: Troll81 w 12 Sierpień 2008, 14:41
jeszcze jakieś sztafety, rajdy, robienie filmików reklamowych na youtubie i inne pomysły które mają rozreklamować i spajać nasz zespół.
i sie dowie Ojciec Dyrektor i nasle na Nas mocherowych Ninja ze mu konkurencje robimy  ;D  :P

Mchl

Nie mylić z ojcem założycielem...

Nie wiem jak wam, ale mi sie z B@P najbardziej kojarzą bobry...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

fakt. bober jest dobrym duchem teamu :D noi i słowa crunching work units tyż mi się kojarzą z bobrem :D

Pigu

może mały zielony setoludek?  ;D

Bober


Troll81

chyba juz wolę twojego avatara bober :D

lakixxl

no chyba tego boberka z Happy Tree Friends to raczej nam nie pozwola na maskotke teamu wykorzystac

Troll81

#10
siem wymyśli własnego

Co wy na to:
http://images.google.com/images?gbv=2&hl=en&safe=off&q=beaver+drawing

Troll81

widzę że bober pozamiatał moje wątki :D

Troll81

Ma ktoś na tyle talentu rysowniczego by taką maskotkę popełnić????

KrzychuP

Ostatnio muszę się przed córką wykazywać, to może coś w wolnej chwili mógłbym spróbować.

Tylko możecie zarzucić jakimiś pomysłami co do ew. wyglądu, tzn. czy ma być w coś ubrany; może wkomponować gdzieś "B@P"; a może jakieś gadżety mu dać w łapę, tylko co na ten przykład... etc.

A może zrobić "Beever" zamiast "Beaver", czyli skrzyżowanie pracowitej pszczółki z crunching'ującym bobrem XD

eclipse99

Krzychu, po co te podchody, powiedz od razu że chcesz skrócić do  "Beer".  :P

Bober

A może by tak prosiaczek?  :P

eclipse99

Albo bocian? - latem w Polsce jest najwięcej bocianów na świecie, to ich ojczyzna.

maro86

A może jakaś ładna niewiasta z jakimś Boincowym gadżetem?
Prawda jest taka, że w BOINCu niestety liczą w większości faceci, a ładna kobieta z pewnością ich zmotywuje ;-)

Xeon E5410@2.33GHz SCYTHE NINJA PLUS Rev.B (SCNJ-1100P)
Foxconn P35A-S@P36 2x Kingston HyperX KHX6400D2LL 1GB + 2x2GB Kingston 800Mhz
SAPPHIRE 5770 1GB DDR5 400/900 DVD LG
Corsair CMPSU-450VXEU - 450W Chieftec LBX-02BBB
Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS 500GB + SAMSUNG HD120IJ 120 GB

Troll81

:D my mamy jedną forumową rodzynkę :D ale coś ostatnio rzadko się pojawia  :( mozę to ze ostatnimi czasy klimat forum sie zmienił.......

za dużo na nim żółci i negatywnych emocji.....

Jak moj znajomy zajrzal na forum to od razu stwierdzil. Ot polacy zawsze się żreć będą zamiast schować ambicje do kieszeni i pracować wspólnie.....

maro86

A kto musi mówić, że to musi być userka forum.. Równie dobrze może to być czyjaś połowica...

Xeon E5410@2.33GHz SCYTHE NINJA PLUS Rev.B (SCNJ-1100P)
Foxconn P35A-S@P36 2x Kingston HyperX KHX6400D2LL 1GB + 2x2GB Kingston 800Mhz
SAPPHIRE 5770 1GB DDR5 400/900 DVD LG
Corsair CMPSU-450VXEU - 450W Chieftec LBX-02BBB
Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS 500GB + SAMSUNG HD120IJ 120 GB

Troll81

MOze po prostu zaangażujemy profesjonalną modelkę??

Vez przesady. Maskotka ma być maskotką i to tyle :D zbierzmy w kńcu propozycje a na koniec urządzimy głosowanie :D

Pigu

Cytat: Bober w 20 Listopad 2009, 01:00
A może by tak prosiaczek?  :P
oj tak tak, oj tak tak %)

ryzykantka2

A może pszczólka?? a bo pracowita jak MY,bo na wymarciu powoli no i najbardziej to kojarzy mi się z naszą Polską Mają.
http://www.boincstats.com/signature/user_1985664.gif

Pigu

Maja:
Reżyser Mitsuo Kaminashi XD

ryzykantka2

Ech czy to istotne taki mały szczególik,czepiasz się  :attack:.No sorki ale mnie to się kojarzy z naszą Mają i basta.Ale faktycznie masz rację,sprawdziłam ,ale gafa.Co nie przeszkadza dalej obstaję za pszczółką.
http://www.boincstats.com/signature/user_1985664.gif

Troll81

jak jeszcze kilka propozycji padnie to zrobimy głosowanie :D

Szopler

No to ja proponuję:
a) mrówkę - analogia do wielu pojedynczych userów i w sumie dużej roboty wykonywanej dla BOINC
b) ...

lolek


Troll81

Bóbr (crunching units)
Zielony Setoludek
skrzyżowanie pracowitej pszczółki z crunching'ującym bobrem - beever
Prosiaczek
Bocian
Niewiasta z Boincowym Gadżetem
Pszczółka
Mrówka

Jeszcze jakieś propozycje??

Kret_polny

Maskotka + BOINC, w sumie to przychodzi mi do głowy pomysł pluszowego uśmiechniętego procesora   :D
O, na przykład coś w stylu:
http://img262.imageshack.us/i/amdphenomx3triplecorecp.jpg/
Uzasadnienie: procesor jest symbolem obliczeń( BOINC), uśmiechnięty bo przynoszą ludziom w teamie radość. ;)

Tomasz R. Gwiazda