Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

[Pomysł] Nowy dział pobieralnia

Zaczęty przez Ufol, 29 Styczeń 2011, 11:29

Ufol

Myślę, że na naszej stronie przydałby się taki dział. Tam znajdowały by się: Materiały promujące boinc np. audycja, w której gościem był Ojciec Założyciel. Możnaby tam także umieścić najnowszą wersję menedżera boinc w polskiej wersji językowej.. Umieścić by tam można także cpuza. Program mały i bardzo przydatny. Nie wszyscy potrafią miotać się po sieci. Jeżeli wszystko znajdą na naszej stronie, to trafimy również do tych ludzi. Jest to dosyć znaczna liczba użytkowników komputerów osobistych.
Ponadto moglibyśmy zamieszczać tam artykuły o naszej drużynie. Wiele towarzystw czy wirtualnych czasopism ma działy w rodzaju: Napisali o nas.

krzyszp

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł.
Akira?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Akira

Jest wiki i tam to można zrobić bardzo łatwo.

AiDec

Jesli bedzie to na wiki, to malo kto tam zagladnie. Natomiast jesli bedzie to na 4um (i ew. na wiki), to bedzie to w formie watku, a co za tym idzie bedzie to co jakis czas odswiezane (poprzez nowe wpisy), a co za tym idzie bedzie to czesciej odwiedzany watek.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Szopler

Może być też przyklejony temat na forum odsyłający do Wiki (i tam pliki/linki), a ew. dyskusja, propozycje zmian itd w wątku.

lolek

Nowy dział to przesada, ale jako wątek przyklejony w którymś z już istniejących to niegłupi pomysł  :)

GRID

Więc jak to pomysł Ufola to niech założy nowy wątek w dziale BOINC@POLAND lub w Inne.
Ja ja będę miał trochę grafik do tego działu, zapoda się tam też stare grafiki i broszurki.
Pliki mogą być na wiki z odnośnikami na forum.

Ufol

#7
Utworzyłem w dziale Boinc@Poland wątek o nazwie Pobieralnia. Wrzucajcie sznurki z plikami. Niech starzy Kamraci poszukają archiwalnych artykułów, które ukazały się w gazetach, zarówno wirtualnych jak i papierowych. Zapisane w jakimś popularnym formacie, rtf lub doc pomogły by w promowaniu naszej drużyny i wiedzy o boinc. Wiem, że z dnia na dzień wiele się nie zmieni, ale wierzę, iż "Zwyciężymy przez wytrwałość".

Akira

Cytat: Ufol w 30 Styczeń 2011, 00:30Zapisane w jakimś popularnym formacie, rtf lub doc.
Miło by było gdyby to były normalne formaty tj. najlepiej .pdf.

Pigu

w tym celu robiłem  %)

AL

Z tego co widzę to na wiki mogę wrzucać pliki tylko w dwóch formatach jpg i gif. Tylko ja tak mam? Przydałoby mi się coś wrzucić w pdf i mp3.

Troll81

ależ można spokojnie wrzucać dowolne rozszerzenie, wystarczy olać komunikat o nieprawidłowym ostrzeżeniu i wymusić zapis :D

Troll81