Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

[Pomysł] Lista obowiązków

Zaczęty przez Troll81, 09 Luty 2011, 18:00

Troll81

mam takiego pomysła by sporządzić listę obowiązków naszego zespołu i dopisać kto jest za daną rzecz odpowiedzialny.

Np:
Pisanie Newsów - KrzyszP, Cyfron, Troll, Ufol
Tłumaczenie Artykułów - Troll
Nadzór nad Projektem Miesiąca - Arthusp
Administrowanie forum - Mchl Akira
Moderowanie forum - lolek (dział projekty)
Opieka nad SKB@P - Cyfron, AiDec, Rafał M. (1w)
Pisanie newslettera - troll
Kontrolowanie Składek SKB@P - Cyfron
Pisanie na profilu Facebook
boinc.tnb.pl - Lolek

jak macie jeszcze jakieś obowiązki do dopisania to piszcie. W ten sposób będzie wiadomo do kogo uderzać w danej sprawie.

Pigu

opieka nad statami pigu.pl - pigu %) acz staty ze względu na prace integracyjne z krzyszpem ciut się zaniedbały w updatach ręcznych (powoli wchodzi automatyzacja)

AiDec

Powinno byc:

Opieka nad SKB@P - Cyfron, AiDec, Rafał M. (1w)



@Troll: Pomysl ok - nowe osoby beda mialy jasny poglad do kogo z jaka sprawa i z iloma browcami uderzac ;)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

dlatego proponuje byście koledzy mnie poprawili i uzupełnili listę. Potem można by ją gdzies przykleić :D

kotfryc

Cytat: Troll81 w 09 Luty 2011, 18:00
mam takiego pomysła by sporządzić listę obowiązków naszego zespołu i dopisać kto jest za daną rzecz odpowiedzialny.
Cytat: AiDec w 16 Luty 2011, 07:44@Troll: Pomysl ok - nowe osoby beda mialy jasny poglad do kogo z jaka sprawa i z iloma browcami uderzac ;)

Tego mi brakowało gdy stawiałe swoje pierwsze kroki tutaj  i ...  nadal mi brakuje...  %) (myślałem że Troll=szef bo najwięcej spamuje HAHA)...  ::)


apohawk

Trollu jest szef, bo mu najbardziej zależy  :respect:
No good deed goes unpunished.

Troll81

no bez przesadyzmu panowie. ja po prostu najwięcej krzycze :D a zalezy całkiem sporej liczbie osób...

Poza tym przywiązałem się juz do tej ekipy. Jestem tu ładnych pare lat...

apohawk

Miałem na myśli, że najbardziej zależy na zespole. Nie wyklucza to twierdzenia, że innym osobom też zależy.
No good deed goes unpunished.

Troll81

ale implikuje że zależy im mniej :D a to niekoniecznie prawda.

lolek

A ja cóż mod w dziale projekty i admin boinc.tnb.pl - na więcej czasu nie znajdę...

Troll81

Rzezać mnie o dopisanie